You are here:  / Apetiblock skutki uboczne / Masaż reiki

Masaż reiki

Masaż reiki
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Yantra – Ośrodek Zdrowego Życia

Witamy serdecznie 🙂

Jesteśmy terapeutami medycyny naturalnej i alternatywnej.

Zajmujemy się terapią Reiki oraz terapią dźwiękiem mis tybetańskich.
Małgorzata Chodorowicz – Wielka Mistrzyni i Nauczycielka REIKI – terapią REIKI zajmuję się od 2004 roku. Prowadzę kursy REIKI do V stopnia i zabiegi REIKI. Ponadto zajmuję się oczyszczaniem energetycznym osób, pomieszczeń, domów, biur itp., świecowaniem uszu, oczyszczaniem organizmu metodą BODY DETOX, psychoterapią, numerologią , aranżacją wnętrz wg. feng shui. Prowadzę Ośrodek Zdrowego Życia w Tczewie.

Sławek Chodorowicz – terapeuta dźwiękiem – zajmuję się terapią dźwiękiem mis tybetańskich i gongów. Wykonuję grupowe kąpiele w dźwiękach oraz indywidualne masaże dźwiękiem.

Od kilku lat interesuję się dźwiękiem mis tybetańskich i gongów oraz jego wpływem na ludzki organizm. Uczestniczyłem w wielu spotkaniach i warsztatach prowadzonych przez terapeutów dźwiękiem, mistrzów medycyny naturalnej. Warsztat dźwiękiem udoskonalałem między innymi u Swamiego Karmayogi zajmującego się jogą dźwięku od kilkudziesięciu lat. Miałem zaszczyt wspólnie z nim prowadzić terapię relaksacyjną z użyciem mis tybetańskich.

W pracy oprócz mis stosuję dodatkowo gong oraz inne instrumenty np. dzwonej koshi, kij deszczowy, oceandrum. Dzięki temu mogę zaoferować szerokie spektrum dźwięków mających pozytywny wpływ na zdrowie i psychikę. Dźwięki są moją pasją, którą staram się zarażać ludzi niezależnie od wieku. Jestem otwarty na propozycje prowadzenia warsztatów pracy z dźwiękami, grupowych „kąpieli w dźwiękach (koncertów relaksacyjnych) oraz masaży dźwiękiem.

Inne artykuły o medycynie i farmacji: