You are here:  / Apetiblock opinie lekarzy / Naturalne produkty pomocne w walce z miażdżycą

Naturalne produkty pomocne w walce z miażdżycą

Naturalne produkty pomocne w walce z miażdżycą
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

medycyna (27)Miażdżyca to ciężka choroba, która zaczyna się niewinnie, a kończy zawałem mózgu, jego udarem bądź amputacją kończyn. Medycyna niekonwencjonalna stawia czoła tej przykrej przypadłości. Są bowiem naturalne produkty, dobrze znane każdemu z nas, które chronią, w mniejszym bądź większym stopniu, przed miażdżycą. O jakich środkach mowa?

Sok z owoców granatu – posiada właściwości utleniające, ograniczające utlenianie lipidów. Rutyna w zestawie z witaminą C, wzmacniają układ odpornościowy, uelastyczniają naczynia krwionośne oraz przeciwdziałają odkładaniu się w nich tłuszczu. Zbawiennym okazuje się także ekstrakt z pestek fioletowych winogron, który hamuje wydzielanie enzymów uszkadzających tkanki tętnic. Lecznicze działanie posiadają czosnek i surowa cebula. Oczywiście, pamiętajmy, że istotne jest również zwiększenie aktywności fizycznej, rezygnacja z palenia papierosów i alkoholu.
Zdrowie człowieka to rzecz święta. Pamiętajmy o tym i dbajmy o siebie, jak najlepiej potrafimy. Gdy konwencjonalna medycyna zawiedzie, nie bójmy się sięgnąć po naturalne środki walki z chorobą.

Inne artykuły o medycynie i farmacji: