You are here:  / Apetiblock dzialania niepożądane / Nefrolog Kraków

Nefrolog Kraków

Nefrolog Kraków
1 vote, 2.00 avg. rating (58% score)

nefrolog-krakow-5Jeżeli zauważyłeś u siebie jakieś objawy wskazujące na schorzenia nerek to dobrze trafiłeś – Nefrolog Kraków. Lekarz nefrologii zajmujący się chorobami nerek, do których można zaliczyć zapalenie(zakażenie) nerek, kamicę nerkową lub groźniejszą w skutkach niewydolność ostrą lub przewlekłą nerek.
Niepokojące objawy, które mogą świadczyć o nieprawidłowej pracy nerek to: opuchlizna wokół oczu, obrzęk w okolicach kostek, podwyższone CTK, ciemnobrązowa barwa moczu lub znajdująca się w niej krew, wielomocz oraz nykturia, czyli częste oddawanie moczu w nocy.
Schorzenia nerek mogą zaczynać się po cichu. Nie należy ich lekceważyć, ponieważ mogą prowadzić do groźnych w skutkach konsekwencjach dla zdrowia a nawet życia.
Jeśli u Ciebie występują powyżej opisane objawy, lekarz nefrolog Kraków pomoże Ci doprowadzić swoje nerki do poprawnego funkcjonowania. Wystarczy zadzwonić, zapytać o termin a następnie udać się do wskazanego miejsca. Lekarz nefrolog Kraków postawi diagnozę a następnie zajmie się leczeniem.

Inne artykuły o medycynie i farmacji: