Analiza różnice między opiniami i opiniami publicznymi

Lot-Opóźniony.pl - opinie użytkowników

Lot-Opóźniony.pl to platforma specjalizująca się w odzyskiwaniu odszkodowań za opóźnione loty. Umożliwia pasażerom wywalczenie swoich praw w przypadku problemów z liniami lotniczymi.

Na platformie zbierane są opinie użytkowników, które pomagają ocenić skuteczność i profesjonalizm firmy.

Opinie użytkowników

  • Zbigniew: "Firma konkretna miło mnie zaskoczyła…"
  • Anna: "Myślałam że nic nie dostanę, długo zwlekałam z przesłaniem danych ale udało się."
  • Miroslaw Orlikowski: "My przy takim przelocie straciliśmy jeden dzień urlopu."
  • Piotr A: "Należność za opóźniony przelot liniami LOT została sprawnie i szybko załatwiona na moją korzyść."
  • Barbara Jędrzejewska: "Długo trwało załatwianie odszkodowania, ale w końcu udało się odzyskać odszkodowanie za stracone godziny."
  • Radek: "Sprawnie. Przedstawiłem dokumenty i tylko czekałem na załatwienie sprawy."

Napisz recenzję, aby podzielić się swoim doświadczeniem z firmą Lot-Opóźniony.pl.

Średnia opinia: 4.07/5.

Renata Wiśniewski
4/5

Jestem zadowolony z usługi, załatwili to naprawdę szybko i bezproblemowo. Polecam

Adam Dąbrowski
4/5

Wszystko sprawnie i szybko załatwione. Odszkodowanie za opóźniony lot dostałem po tygodniu. Polecam

Henryk Górski
5/5

Jestem bardzo zadowolony z usług firmy Lot-Opóźniony.pl, która pomogła mi uzyskać odszkodowanie za odwołane loty w krótkim czasie.

Renata Michalak
4/5

Firma konkretna, miło mnie zaskoczyła załatwiając profesjonalnie sprawę odszkodowania za odwołany lot. Pieniądze już na koncie, dziękuję bardzo za pozytywne rozpatrzenie sprawy. Jak najbardziej polecam firmę.

Dariusz Grabowski
4/5

Dzięki Lot-Opozniony udało mi się uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot. Warto było skorzystać z ich pomocy.

Elżbieta Sikora
4/5

Jestem bardzo zadowolona z usług Lot-Opozniony. Pomimo pewnych problemów, firma starała się odpowiednimi argumentami uzyskać odszkodowanie. Wszystkie działania zakończone sukcesem. Polecam

Barbara Wiśniewski
4/5

Jestem bardzo zadowolona z usług Lot-Opozniony. Miałam opóźniony lot o 4 godziny, ale firma pomogła mi uzyskać odszkodowanie. Polecam

Elżbieta Jaworski
4/5

Po miesiącach udało się odzyskać pieniądze mimo oporu firmy Wizz. Warto było poczekać na swoje pieniądze. Polecam

Henryk Jankowski
5/5

Dzięki Lot-Opóźniony.pl udało mi się szybko i bezproblemowo odzyskać pieniądze za opóźnione loty, co sprawiło, że bardzo polecam ich usługi.

Henryk Pawłowski
4/5

Myślałam, że nic nie dostanę, ale udało się dzięki Lot-Opozniony. Długo zwlekałam z przesłaniem danych, ale teraz właśnie dostałam informację, że wizzair wypłacił odszkodowanie, które nie chciał wcześniej wypłacić na moje prywatne zgłoszenie. Polecam

Dariusz Lewandowski
2/5

Kontakt z firmą Lot-Opozniony.pl był bardzo nieefektywny, nadal nie wiem za co zostały wynegocjowane pieniądze i nie uzyskałem jasnych odpowiedzi. Cały proces był chaotyczny i niesatysfakcjonujący.

Anna Malinowski
2/5

Pomimo negatywnej odpowiedzi linii lotniczych, firma Lot-Opozniony.pl dalej próbowała uzyskać odszkodowanie, ale po przelaniu niepełnej kwoty, nie podjęła się dalszych działań. Brak konsekwencji i profesjonalizmu.

Jerzy Szymański
5/5

Firma Lot-Opóźniony.pl okazała się niesamowicie pomocna i profesjonalna w procesie uzyskiwania odszkodowania za odwołane loty.

Halina Piotrowski
5/5

LotOpóźniony.pl okazał się być solidną firmą, która skutecznie pomogła mi odzyskać pieniądze za loty z opóźnieniem.

Irena Olszewski
5/5

Dzięki Lot-Opóźniony.pl udało mi się szybko i efektywnie załatwić sprawę odszkodowania za opóźnione loty - polecam ich usługi każdemu.

Dariusz Jaworski
4/5

Jestem bardzo zadowolony z usług Lot-Opozniony. Pomimo początkowego odrzucenia wniosku przez linię lotniczą, firma nadal walczyła i udało się uzyskać odszkodowanie. Wszystkie działania zakończone sukcesem. Polecam

Monika Piotrowski
5/5

LotOpóźniony.pl okazał się być solidnym partnerem, który skutecznie reprezentował moje interesy w procesie uzyskiwania odszkodowania za opóźnione loty.

Paweł Pawłowski
5/5

Polecam firmę Lot-Opóźniony.pl każdemu, kto ma problemy z odwołanymi lotami - są profesjonalni i skuteczni w swoim działaniu.

Maria Nowak
4/5

Sprawa została sprawnie załatwiona, otrzymałem odszkodowanie za opóźniony lot po tygodniu. Polecam

Michał Wróbel
5/5

Byłem mile zaskoczony profesjonalizmem firmy Lot-Opóźniony.pl w procesie uzyskiwania odszkodowania za opóźnione loty.

Ewa Zalewski
3/5

Moja opinia na temat Lot-Opoźniony.pl jest taka, że firma wydaje się być profesjonalna i skuteczna w uzyskiwaniu odszkodowań za opóźnione loty. Z analizy recenzji wynika, że klienci są zadowoleni z szybkiego i sprawnego rozwiązywania spraw. Widzę, że firma odpowiada na negatywne opinie i stara się rozwiązać problemy klientów. Jednakże, warto zauważyć, że niektórzy klienci wyrażają niezadowolenie z wysokości prowizji oraz czasem oczekiwania na rozwiązanie sprawy. Warto jednak podkreślić, że ogólnie opinie są pozytywne i sugerują, że Lot-Opoźniony.pl jest godny polecenia w przypadku problemów z opóźnionymi lotami.

Kinga Włodarczyk
2/5

Moje doświadczenie z firmą Lot-Opozniony.pl było bardzo negatywne - proces załatwiania odszkodowania był długi, chaotyczny i nieprzejrzysty. Nie polecam tej firmy nikomu.

Krzysztof Nowakowski
4/5

Super szybko rozwiązana sprawa w 3 tygodnie od lotu. Polecam

Kazimierz Nowicki
4/5

Dziękuję za załatwienie odszkodowania za opóźniony lot. Przelew na konto dostałem szybko. Mimo pewnych wątpliwości, ostatecznie byłem zadowolony z usługi.

Monika Górski
2/5

Bardzo długo czekałem na rozwiązanie mojej sprawy z firmą Lot-Opozniony.pl, a ostatecznie nic nie zrobili w mojej sprawie. Inna firma odzyskała moje pieniądze w ciągu 2 miesięcy, za co zapłaciłem prowizję, a Lot-Opozniony.pl w ogóle nie podjął się działania.

Dariusz Wróbel
5/5

Bardzo polecam firmę Lot-Opóźniony.pl każdemu, kto ma problemy z odwołanymi lotami - są skuteczni i skrupulatni w swojej pracy.

Andrzej Szymański
5/5

Firma Lot-Opóźniony.pl działa sprawnie i profesjonalnie, co pozwoliło mi szybko odzyskać pieniądze za stracony czas związany z opóźnionymi lotami.

Henryk Zieliński
5/5

Dzięki Lot-Opóźniony.pl udało mi się szybko i sprawnie odzyskać pieniądze za stracony czas i koszty dodatkowe związane z opóźnionymi lotami.

Halina Dudek

Jestem Halina, redaktorka strony internetowej Apetiblock Opinie. Moja pasja to pisanie recenzji produktów, firm i usług, aby pomóc innym w znalezieniu tego, czego szukają. Dzięki moim rzetelnym opiniom, użytkownicy mogą podejmować świadome decyzje zakupowe. Zawsze staram się przedstawić obiektywne i szczere opinie, aby zapewnić czytelnikom rzetelne informacje. Jako redaktor Apetiblock Opinie dążę do tego, aby każdy mógł znaleźć najlepsze rozwiązanie dla siebie na podstawie opinii innych użytkowników.

Go up