Flirt online - czy warto Opinie użytkowników

Opinie użytkowników

Flirt.com to platforma internetowa, która umożliwia użytkownikom nawiązywanie kontaktów i flirtowanie z innymi osobami online. Portal ten jest często oceniany przez użytkowników, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami i opiniami na temat serwisu.

Według danych zgromadzonych na stronie, Flirt.com posiada ogółem 203 recenzje, z czego średnia ocena wynosi 1,3 gwiazdki. Jest to wartość bardzo niska, co sugeruje, że nie wszystkim użytkownikom serwis ten przypadł do gustu.

Analizując opinie użytkowników, można zauważyć, że wiele z nich krytykuje portal za różne problemy i negatywne doświadczenia. Na przykład, jedna z recenzji datowana na 1 czerwca 2024 roku, sugeruje, że kobiety na Flirt.com mogą być niechętne do rozmów o seksie i często reagują agresywnie na próby nawiązania kontaktu.

Podobnie, inna recenzja z 10 maja 2024 roku oskarża serwis o oszustwa i kradzieże danych osobowych. Użytkownik twierdzi, że portal śledzi i kasuje wpisy, co budzi poważne wątpliwości co do bezpieczeństwa danych.

Niemniej jednak, nie wszystkie opinie są negatywne. Wśród recenzji znajduje się również pozytywny komentarz, datowany na 21 kwietnia 2019 roku, który opisuje Flirt.com jako "wspaniały portal".

Opinie użytkowników

Średnia opinia: 4.08/5.

Katarzyna Wiśniewski
4/5

Tomasz Nowak
2/5

Tomasz Wiśniewski
5/5

Henryk Majewski

Jestem Henryk, dziennikarz z pasją do pisania recenzji na stronie internetowej Apetiblock Opinie. Moja praca polega na dzieleniu się rzetelnymi opiniami na temat różnych produktów, firm i usług, aby pomóc użytkownikom w podjęciu właściwej decyzji zakupowej. Moje recenzje oparte są na autentycznych doświadczeniach i opinii innych użytkowników, co sprawia, że portal jest niezwykle wartościowym źródłem informacji. Zapraszam do odwiedzania strony i odkrywania, czego szukasz!

Go up