Ganesh Warszawa - Opinie i Recenzje

Ganesh Warszawa - Opinie

Ganesh Warszawa to renomowany salon kosmetyczny zlokalizowany w stolicy Polski. Specjalizuje się w szerokim zakresie usług związanych z pielęgnacją ciała i urodą.

Salon Ganesh Warszawa oferuje usługi takie jak zabiegi kosmetyczne, masaże, manicure, pedicure oraz wiele innych. Dzięki profesjonalnemu podejściu i wysokiej jakości usługom, zdobył uznanie klientów z całej Warszawy.

Jeśli oczekujesz relaksu, odprężenia oraz profesjonalnej pielęgnacji, Ganesh Warszawa jest idealnym miejscem dla Ciebie.

Opinie użytkowników

  • Redeye Group Sp. z o.o. - Warszawa - 20 opinii
  • SBM Sp. z o.o. - Wrocław - 11 opinii
  • NSSWarszawa - Warszawa - 67 opinii
  • DMTECH GMBH Sp. z o.o. (oddział w Polsce) - Wrocław - 23 opinie
  • Hymon Fotowoltaika Sp. z .o.o. - Tarnów - 564 opinie

Średnia opinia: 4.13/5.

Tadeusz Adamczyk
3/5

Moje odczucia związane z rozmową kwalifikacyjną w Ganesh Warszawa są neutralne. Nie miałem problemów z procesem rekrutacyjnym, ale brakowało mi informacji na temat oferowanych szkoleń i benefitów.

Krzysztof Zalewski
4/5

Bożena Lewandowski
5/5

Roman Woźniak
3/5

Wrażenie po wizycie w biurze Ganesh Warszawa było mieszane. Zauważyłem, że firma ma wiele opinii o pracodawcach na swojej stronie, co może być przydatne dla potencjalnych pracowników.

Halina Kaczmarek
3/5

Moje doświadczenie z Ganesh Warszawa było średnie. Zauważyłem, że strona internetowa firmy ma problemy z obsługą skryptów javascript, co utrudnia korzystanie z niej.

Dariusz Stępień

Jestem Dariusz, ekspert i pasjonat strony internetowej Apetiblock Opinie. Moja misja to dostarczanie rzetelnych recenzji produktów, firm i usług. Na moim portalu znajdziesz informacje, których potrzebujesz, oparte na autentycznych opiniach użytkowników. Dzięki mojej wiedzy i zaangażowaniu pomagam innym w dokonywaniu świadomych wyborów zakupowych. Moja pasja do testowania i oceniania różnych produktów sprawia, że zawsze staram się dostarczyć najbardziej wartościowe informacje dla naszej społeczności online.

Go up