Griffin 25 Plus - Recenzje i Opinie

Griffin 25 PLUS - Opinie i informacje

Griffin 25 PLUS to popularny atomizer RTA od firmy GeekVape, który cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników e-papierosów. Jest to model przeznaczony dla osób, które poszukują wysokiej jakości urządzenia do wapowania, oferującego doskonały smak i obfitą chmurę pary.

Specyfikacja Griffin 25 PLUS:

  • Pojemność: 6ml
  • Średnica: 25mm
  • Materiał: Stal nierdzewna
  • Typ gwintu: 510

Dołączone akcesoria:

  • Wata Native Wicks Cotton PLATINIUM BLEND
  • Drut GeekVape Clapton SS316 Tape Wire (26GA + 30GA)
  • Narzędzia do montażu

Pomimo pozytywnych opinii o Griffinie 25 PLUS, niektórzy użytkownicy zgłaszają problemy z metalicznym smakiem podczas wapowania. Wielu z nich stara się znaleźć rozwiązanie dla tej kwestii, konsultując się na platformach internetowych.

Opinie użytkowników

Poniżej przedstawiamy kilka opinii użytkowników na temat Griffin 25 PLUS:

"Może za dużo waty pchasz i transport nie wyrabia? Może drut jest 'brudny'? Dla testu możesz wziąć papier nasączony alkoholem i przejechać po kawałku tego druciwa, jak papier czysty to ok, jak brudny to nie ok." - lukiboss2

"Objawy, które podałeś zawsze wskazują na zbyt słaby transport LQ w stosunku do mocy/temperatury ustawionej. Popraw waty. Najprawdopodobniej masz ich za dużo. Osobiście lubię nadtransport, czyli o krok od lania." - Timi

Warto zauważyć, że opinie użytkowników mogą być pomocne w rozwiązaniu problemów z Griffinem 25 PLUS. Zaleca się eksperymentowanie z różnymi ustawieniami i metodami, aby osiągnąć optymalny smak i doświadczenie podczas wapowania.

Średnia opinia: 3.84/5.

Paweł Malinowski
3/5

Moja opinia na temat Griffin 25 PLUS od GeekVape jest podzielona. Mimo początkowych problemów z metalicznym smakiem, udało mi się poprawić doświadczenie poprzez odpowiednie dostrojenie setupu.

Beata Stępień
5/5

Mariusz Król
2/5

Po wielu próbach i testach, wydaje się, że Griffin 25 Plus i własna grzałka SS316L nie są kompatybilne ze sobą, co skutkuje niemożnością uzyskania satysfakcjonującego smaku podczas wapowania.

Jerzy Nowicki
3/5

Po kilku próbach z różnymi ustawieniami grzałek i waty, wreszcie udało mi się osiągnąć akceptowalny smak z Griffin 25 PLUS. Proces ten wymagał cierpliwości i eksperymentowania.

Łukasz Malinowski
3/5

Jako laik w kwestii atomizerów RTA, musiałem przejść przez proces prób i błędów, aby osiągnąć satysfakcjonujący smak. Wielokrotne przepalanie grzałek i delikatne dostrojenie waty okazały się kluczowe.

Elżbieta Jankowski
2/5

Pomimo starannej pracy z setupem i włożenia czasu w prawidłowe ułożenie grzałek i waty, smak atomizera Griffin 25 Plus był daleki od ideału, a aromat liquidu był ledwo wyczuwalny.

Krzysztof Król
4/5

Monika Nowak
2/5

Griffin 25 Plus nie spełnił moich oczekiwań pod względem smaku - doświadczyłem ohydnego, metalicznego posmaku, który uniemożliwił mi cieszenie się wapowaniem.

Ewa Zieliński
3/5

Mimo pewnych trudności z początkowym smakiem, Griffin 25 PLUS okazał się być solidnym atomizerem po odpowiednim dostrojeniu i eksperymentowaniu z ustawieniami.

Jan Lewandowski
3/5

Pomimo problemów początkowych z metalicznym posmakiem, ostatecznie udało mi się cieszyć się aromatem liquidu dzięki precyzyjnemu dostrojeniu i ustawieniom atomizera.

Bożena Dudek
3/5

Wrażenia z użytkowania Griffin 25 PLUS były mieszane, ale po poświęceniu czasu na jego zapoznanie, zaczynam dostrzegać potencjał tego atomizera do dostarczania satysfakcjonującego doznania.

Dorota Nowak
2/5

Mimo prób poprawy ustawień i zmiany średnicy coili, nadal doświadczałem problemów z metalicznym posmakiem, co sprawiło, że vaping z tym atomizerem stał się nieprzyjemny.

Dariusz Stępień

Jestem Dariusz, ekspert i pasjonat strony internetowej Apetiblock Opinie. Moja misja to dostarczanie rzetelnych recenzji produktów, firm i usług. Na moim portalu znajdziesz informacje, których potrzebujesz, oparte na autentycznych opiniach użytkowników. Dzięki mojej wiedzy i zaangażowaniu pomagam innym w dokonywaniu świadomych wyborów zakupowych. Moja pasja do testowania i oceniania różnych produktów sprawia, że zawsze staram się dostarczyć najbardziej wartościowe informacje dla naszej społeczności online.

Go up