You are here:  / Apetit block / Możliwe skutki uboczne występujące po zażyciu leku

Możliwe skutki uboczne występujące po zażyciu leku

W większości przypadków, stosowanie For flex na stawy przynosi pozytywne efekty. Efekty uboczne, które się obserwuje są typowe dla niesteroidowych leków przeciwzapalnych ze względu na niską absorbcję składników czynnych leku we krwi. Mogą wystąpić, choć w rzadkich przypadkach, reakcje alergiczne w postaci wysypki, świądu, nadwrażliwości na światło, egzemy, kontaktowego zapalenia skóry spowodowanego nadwrażliwością na substancję czynną leku. W rzadkich przypadkach obserwuje się także rozwój obrzęku naczynioworuchowego i skurcz oskrzeli.

Ostrzeżenia

For flex cena jest przeciwwskazany w trakcie ciąży. Przed rozpoczęciem stosowania leku należy upewnić się, że nie istnieje ryzyko ciąży. Jeżeli istnieje zapotrzebowanie na leczenie w okresie laktacji, karmienie piersią podczas leczenia należy zatrzymać. Produkt jest kompatybilny ze wszystkimi grupami leków. Nie zgłoszono żadnego przypadku przedawkowania suplementu.

Z4flex preparat na stawyamienniki suplementu For flex na stawy. Pozostałe informacje

Leki, które mają podobne działanie farmakologiczne do For flex cena, przynoszą szybką ulgę. Należą do nich Menovazin oraz Deep Freeze.

Ogolne warunki przechowywania

Postępując zgodnie z instrukacjami na opakowaniu suplementu należy przechowywać w pomieszczeniu o temperaturze otoczenia między 15 a 25 stopni Celsjusza. Produkt należy przechowywać w suchym i ciemnym mie jscu. Trwałość leku wynosi 3 lata od daty wyprodukowania go.

Inne artykuły o medycynie i farmacji: