Opinia o aparacie Fuji FinePix HS25EXR

Fuji FinePix HS25 EXR - opinie

Fuji FinePix HS25 EXR to zaawansowany aparat cyfrowy produkowany przez firmę FujiFilm. Jest on ceniony przez użytkowników za swoją jakość fotografii oraz szeroki zakres funkcji dostępnych w kompaktowym i poręcznym urządzeniu.

Posiadając 16 megapikselową matrycę EXR CMOS, aparat Fuji FinePix HS25 EXR oferuje wysoką jakość obrazu zarówno w warunkach świetlnych, jak i w słabych warunkach oświetleniowych. Dzięki zaawansowanym funkcjom, użytkownicy mogą eksperymentować z różnymi ustawieniami i efektami, takimi jak makro, zoom czy możliwość dokupienia filtrów.

Zalety:

  • Wysoka jakość zdjęć w różnych warunkach oświetleniowych
  • Maksymalna rozdzielczość 16 MP
  • Możliwość dokupienia różnorodnych akcesoriów
  • Intuicyjna obsługa

Wady:

  • Możliwe problemy z jakością zdjęć po przeniesieniu ich na komputer
  • Nieco kiepska jakość matrycy w porównaniu do innych aparatów
  • Potrzeba opanowania funkcji manualnych

Opinie użytkowników

5 / 5 Daro - Posiadam ten Aparat od ponad dwóch lat. Doskonały wstęp do robienia zdjęć zanim się kupi "lustro" lub "bezlusterkowiec". Duże możliwości w macro, zoom i możliwość dokupienia filtrów. Duży czas naświetlania pozwala na interesujące fotografie nocne.

5 / 5 SPYCHOOL1988 - Aparat jest świetny. Duże możliwości, łatwa obsługa.

2.0 / 5 john.rambo - Zabawa z zoomem fajna, ale jakość zdjęć po przeniesieniu na komputer pozostawia wiele do życzenia. Matryca słabej jakości.

4.0 / 5 Grzesiek - Po trzech dniach użytkowania jestem zadowolony. Opanowanie funkcji pozwala na zadowalające rezultaty.

5 / 5 Dexter - Mistrz w swojej kategorii. Doskonały aparat dla amatorów.

Średnia opinia: 3.79/5.

Stanisław Kaczmarek
4/5

Możliwość dokupienia filtrów oraz łatwa obsługa sprawiają, że jest to świetny aparat do nauki fotografii.

Łukasz Grabowski
4/5

Aparat ma wiele funkcji, które pozwolą na tworzenie ciekawych i kreatywnych zdjęć, zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych fotografów.

Jan Sikora
2/5

Mimo próbnych zdjęć, jestem rozczarowany jakością zdjęć i funkcjonalnością aparatu. Nie spełnił moich oczekiwań i nie poleciłbym go innym osobom potrzebującym aparatu fotograficznego.

Danuta Nowicki
2/5

Matryca aparatu jest słabej jakości, co powoduje, że zdjęcia wychodzą fatalne. Mój stary model Nikona robił znacznie lepsze zdjęcia, więc jestem rozczarowany.

Marcin Wiśniewski
4/5

Zoom w tym aparacie sprawia dużo frajdy, choć jakość zdjęć na komputerze może nie być idealna w niewielkim powiększeniu.

Ewa Nowicki
2/5

Aparat ma problemy z jakością zdjęć po przeniesieniu ich na komputer. W niewielkim powiększeniu obrazy są niewyraźne, co jest bardzo irytujące.

Dorota Kozłowski
5/5

Beata Dudek
4/5

Cieszę się, że zdecydowałem się na zakup tego aparatu, jestem z niego bardzo zadowolony.

Bożena Baran
4/5

Aparat jest mistrzem w swojej kategorii i polecam go każdemu amatorowi fotografii.

Halina Nowakowski
4/5

Posiadam ten aparat od ponad dwóch lat i uważam, że jest doskonałym wstępem do fotografii przed zakupem lustrzanki. Ma duże możliwości, zwłaszcza jeśli chodzi o makro i zoom.

Magdalena Kaczmarek
2/5

Menu i przyciski funkcyjne aparatu są zagmatwane i trudne do opanowania. Instrukcje są niejasne, co utrudnia korzystanie z wszystkich funkcji aparatu.

Grzegorz Wiśniewski
4/5

Aparat jest poręczny, funkcjonalny, lekki i ma design przypominający lustrzankę, co ułatwia obsługę.

Paweł Pawłowski
4/5

Możliwość naświetlania przez 30 sekund pozwala na interesujące nocne fotografie, takie jak np. pokazy fajerwerków czy auta na autostradzie.

Ryszard Król
4/5

Bardzo zadowolony jestem z pierwszych zdjęć zrobionych tym aparatem po opanowaniu funkcji i menu.

Jerzy Dąbrowski
3/5

Piotr Michalak
2/5

Aparat jest dość duży i nieporęczny, co jest niezbyt wygodne w codziennym użytkowaniu. Jego rozmiar nie idzie w parze z jakością zdjęć, co jest dużym minusem.

Henryk Majewski

Jestem Henryk, dziennikarz z pasją do pisania recenzji na stronie internetowej Apetiblock Opinie. Moja praca polega na dzieleniu się rzetelnymi opiniami na temat różnych produktów, firm i usług, aby pomóc użytkownikom w podjęciu właściwej decyzji zakupowej. Moje recenzje oparte są na autentycznych doświadczeniach i opinii innych użytkowników, co sprawia, że portal jest niezwykle wartościowym źródłem informacji. Zapraszam do odwiedzania strony i odkrywania, czego szukasz!

Go up