Opinie internautów: kluczowe informacje

Internus Opinie

Internus to Centrum Medyczne zlokalizowane w Puławach, które oferuje szeroki zakres usług medycznych dla pacjentów. Specjalizuje się w dziedzinach takich jak chirurgia, ginekologia, psychiatria, pediatria, interna, dermatologia, okulistyka, laryngologia, gastrologia, endokrynologia, radiologia, ortopedia, neurologia, urologia, logopedia, psychologia, medycyna rodzinna, neurochirurgia, kardiologia, chirurgia naczyniowa, chirurgia dziecięca, pulmonologia, alergologia, diabetologia, ortodoncja oraz hematologia.

Opinie użytkowników

  • Magdalena Peszke: Nie wiem skąd te negatywne opinie na temat Pani Doktor. Osobiście oceniam, że badanie przebiegło profesjonalnie i w miłej atmosferze.

  • Ania: Profilaktyczna wizyta, z cytologia - bardzo sprawnie i w miłej atmosferze.

  • Katarzyna: Empatyczna, dokładna, otwarta na pacjentkę i jej problemy. Ogromna wiedza i doświadczenie. Cierpliwa, uśmiechnięta.

  • Beata Krzywicka: Bardzo nie polecam Pani Doktor. Jest niemiła dla małych pacjentów, dla rodziców tak samo.

  • Wiktoria: Od wejścia do gabinetu czułam, że marnuję czas Pani doktor. Głównym jej celem nie była diagnoza i poprawne wykonanie badania tylko wyproszenie mnie z gabinetu.

  • dr n. med. Halina Kamińska: Pani dr. Kaminska przemiła podczas każdej wizyty a jednocześnie rzeczowa i kompetentna. Szczegółowo i spokojnie odpowiada na każde zadane pytanie.

  • Paweł Gajek: Serdeczne podziękowania dla Pana doktora Pawła Gajka za bardzo profesjonalne wykonanie gastroskopii i empatyczne podejście do pacjenta.

  • dr n. med. Halina Kamińska: Jestem pacjentką Pani doktor od ponad roku. Pani doktor Halina Kamińska, po kilku przykrych wizytach u innych specjalistów, jako jedyna głębiej pochyliła się nad moim problemem i postawiła trafną diagnozę.

Średnia opinia: 3.58/5.

Dorota Wiśniewski
2/5

Wizyta w Internus była nieprzyjemna i stresująca. Lekarz nie potrafił odpowiedzieć na moje pytania ani wyjaśnić moich obaw, co sprawiło, że opuściłam placówkę z większym niepokojem niż przed wizytą.

Jan Zając
3/5

Empatyczna, dokładna, otwarta na pacjentkę i jej problemy. Ogromna wiedza i doświadczenie. Cierpliwa, uśmiechnięta. Cieszę się, że to do Pani Doktor trafiłam po histerektomii. Uwrażliwiła mnie na objawy o których nie powiedzieli mi lekarze w puławskim szpitalu. Polecam Panią Doktor z całego serca

Piotr Szymański
4/5

Dr Paweł to jedna z najsympatyczniejszych osób, z jakimi miałam okazję się spotkać w gabinecie lekarskim.

Beata Król
2/5

Doświadczyłam braku empatii ze strony personelu medycznego w Internus. Podejście lekarza było chłodne i nieprzyjazne, co sprawiło, że czułam się niekomfortowo i nieswojo.

Elżbieta Zalewski
5/5

Badanie przebiegło sprawnie i dokładnie, lekarz wykazał się ogromną wiedzą i doświadczeniem. Polecam

Paweł Kowalczyk
5/5

Bardzo miła atmosfera podczas wizyty, personel profesjonalny i empatyczny. Czułam się zaopiekowana i zrozumiana.

Tadeusz Stępień
2/5

Podczas wizyty w Internus czułam się zaniedbana i niezrozumiana przez lekarza. Nie poświęcił mi odpowiedniej uwagi i nie skupił się na moich problemach zdrowotnych.

Kazimierz Zalewski
5/5

Dzięki Pani doktor Halinie Kamińskiej odzyskałam nadzieję na rozwiązanie mojego problemu zdrowotnego. Profesjonalizm, zaangażowanie i empatia to cechy, które wyróżniają tę placówkę.

Jerzy Krawczyk
3/5

Profilaktyczna wizyta, z cytologia - bardzo sprawnie i w miłej atmosferze.

Ewa Wiśniewski
5/5

Pan doktor Paweł Gajek okazał się być jednym z najsympatyczniejszych lekarzy, z pełnym zaangażowaniem i delikatnością przeprowadził badanie. Bardzo polecam

Tomasz Sikora
4/5

Dr Halina Kamińska okazała się być bardzo empatyczna, dokładna i kompetentna podczas USG ginekologicznego.

Dorota Piotrowski
5/5

Dr Halina Kamińska jest niesamowicie cierpliwa i uśmiechnięta, potrafi wysłuchać pacjentki i zadbać o jej zdrowie. Jestem bardzo zadowolona z konsultacji.

Adam Zieliński
4/5

Wizyta profilaktyczna przebiegła sprawnie i w miłej atmosferze.

Renata Jankowski
4/5

Pani Doktor Halina Kamińska jest lekarzem z powołania, który prowadzi pacjentów z ogromnym zaangażowaniem.

Jan Piotrowski
2/5

Po wizycie w Internus nie otrzymałam odpowiedniej diagnozy ani leczenia. Lekarz bagatelizował moje dolegliwości i nie podjął żadnych skutecznych działań, co wpłynęło negatywnie na moje zdrowie.

Krzysztof Mazur
3/5

Nie wiem skąd te negatywne opinie na temat Pani Doktor. Osobiście oceniam, że badanie przebiegło profesjonalnie i w miłej atmosferze.

Henryk Sikora
4/5

Pan doktor Paweł Gajek wykonał gastroskopię bardzo profesjonalnie i z empatią, co pomogło mi przezwyciężyć lęk przed badaniem.

Irena Nowak
2/5

Doświadczyłam długiego oczekiwania na wizytę w Internus, pomimo wcześniejszej rezerwacji terminu. Brak organizacji i opóźnienia sprawiły, że straciłam cenny czas.

Łukasz Michalski
4/5

Byłam bardzo zadowolona z profesjonalnego i miłego podejścia Pani Doktor podczas badania.

Halina Dudek

Jestem Halina, redaktorka strony internetowej Apetiblock Opinie. Moja pasja to pisanie recenzji produktów, firm i usług, aby pomóc innym w znalezieniu tego, czego szukają. Dzięki moim rzetelnym opiniom, użytkownicy mogą podejmować świadome decyzje zakupowe. Zawsze staram się przedstawić obiektywne i szczere opinie, aby zapewnić czytelnikom rzetelne informacje. Jako redaktor Apetiblock Opinie dążę do tego, aby każdy mógł znaleźć najlepsze rozwiązanie dla siebie na podstawie opinii innych użytkowników.

Go up