Opinie ludzi na temat Maroka: Co warto wiedzieć

Maroko - Opinie ludzi

Maroko jest krajem o bogatej historii, fascynującej kulturze i pięknych krajobrazach. Położony w północno-zachodniej Afryce, Maroko przyciąga turystów swoimi egzotycznymi atrakcjami i gościnnością ludzi. Kraj ten oferuje wiele możliwości wypoczynku, od relaksu na plażach nad Morzem Śródziemnym po trekking w górach Atlas. Maroko to również miejsce o bogatej tradycji kulinarnej, gdzie można spróbować autentycznych potraw z lokalnymi przyprawami.

Wakacje.pl to jedna z firm organizujących wycieczki do Maroka. Opinie użytkowników na temat wycieczek do tego kraju są zróżnicowane, od entuzjastycznych po bardziej krytyczne.

Opinie użytkowników

  • Martyna, 17.11.2023: "Dopiero co zakończyliśmy wycieczkę. Jestem pod wielkim wrażeniem. Nie spodziewałam się takiej różnorodności. Bardzo polecam."
  • Bronisław i Halina, 11.08.2023: "Była super zorganizowana? świetna przewodniczka Magdalena z wysoka kultura osobista i niesamowita wiedza o Maroko. Byliśmy po raz trzeci w Maroko i na pewno wybierzemy się jeszcze raz."
  • Anna, 27.06.2023: "Super trafiliśmy na doskonałą pilotkę Krystynę, osobę o bardzo wysokiej kulturze i wiedzy o Maroko."
  • Awada, 22.05.2022: "Maroko to piękny i ciekawy kraj wspaniałych przyjaznych ludzi. Szkoda, że Rainbow potrafi tak popsuć wyjazd bo praktycznie nie zapewnienia atrakcji, a oferuje jedynie karaluchy w hotelach."
  • Ewa, 04.04.2022: "Wycieczka ciekawa, spełniła moje oczekiwania poznawcze, zgodna z programem."

Średnia opinia: 3.94/5.

Adam Krawczyk
4/5

Pomimo pewnych niedogodności, takich jak brak atrakcji zapewnionych przez biuro podróży, ogólne wrażenia z podróży do Maroka były pozytywne i warte polecenia.

Katarzyna Wieczorek
2/5

Moje doświadczenie z wycieczką do Maroka było rozczarowujące. Pomimo obietnic egzotycznej przygody, rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Brak interesujących atrakcji, a jedynie karaluchy w hotelach i brak możliwości zwiedzania pustyni bez dodatkowej opłaty były bardzo irytujące.

Adam Król
2/5

Mimo pięknych krajobrazów i ciekawej kultury, wycieczka do Maroka była męcząca z powodu słabej organizacji. Brak interesujących atrakcji, niedostatek informacji od pilotów oraz brak przyjemności związanej z wyjazdem sprawiły, że nie polecam tego doświadczenia innym.

Magdalena Michalak
3/5

Maroko to piękny i ciekawy kraj z przyjaznymi ludźmi. Niestety, organizacja wycieczki przez Rainbow pozostawiała wiele do życzenia, ale sam kraj zrobił pozytywne wrażenie. Awada, 22.05.2022 Użytkownik Wakacje.pl

Stanisław Jabłoński
5/5

Znakomicie zorganizowana wycieczka, świetna przewodniczka Magdalena z wysoką kulturą osobistą i ogromną wiedzą o Maroku.

Krzysztof Jaworski
4/5

Wycieczka spełniła moje oczekiwania pod względem poznawczym i kulturowym, a program był zgodny z zaplanowanym harmonogramem.

Paweł Kaczmarek
3/5

Wycieczka do Maroka spełniła moje oczekiwania poznawcze, była zgodna z programem. Ewa, 04.04.2022 Użytkownik Wakacje.pl

Michał Pawłowski
4/5

Nasza pilotka, Martyna, fantastycznie opowiadała o Maroku, jego kulturze i zwyczajach, co sprawiło, że moje doświadczenie było jeszcze bardziej wartościowe.

Ewa Woźniak
5/5

Doskonała pilotka Krystyna okazała się być strzałem w dziesiątkę, dzięki jej wiedzy i kulturze podróż stała się jeszcze bardziej fascynująca.

Katarzyna Wójcik
5/5

Hotele podczas objazdowej wycieczki nie były najgorsze, co dodatkowo ułatwiło nam relaks i odpoczynek.

Monika Pawłowski
5/5

Nasza pilotka Martyna fantastycznie opowiadała o Maroku, jego kulturze i zwyczajach, dodając ciekawostki do suchej wiedzy.

Jacek Wójcik
3/5

Jestem pod wielkim wrażeniem po zakończonej wycieczce do Maroka. Różnorodność kraju, ludzi i kultury zaskoczyła mnie pozytywnie. Martyna, nasza pilotka, fantastycznie opowiadała o Maroku, jego zwyczajach i kulturze. Hotele na wycieczce były również zadowalające. Polecam tę destynację.

Jan Zając
4/5

Hotele, w których przebywaliśmy podczas wycieczki, były na dobrym poziomie, co dodatkowo wpłynęło na komfort podróżowania.

Anna Włodarczyk
4/5

Zorganizowanie wycieczki było naprawdę udane. Przewodniczka Magdalena była bardzo profesjonalna, co sprawiło, że wszystko przebiegało zgodnie z planem.

Barbara Szymański
4/5

Właśnie zakończyłem wycieczkę do Maroka i jestem pod ogromnym wrażeniem różnorodności kraju, ludzi i kultury. To był dopiero początek mojego poznawania tego magicznego miejsca.

Małgorzata Majewski
2/5

Hotele podczas wycieczki były poniżej moich oczekiwań. Brak różnorodności w wyborze posiłków, a także śniadania włączone w cenę praktycznie nie spełniały standardów. Oczekiwałam lepszego wyboru i jakości usług.

Jolanta Baran
5/5

Maroko to piękny i ciekawy kraj, a jego przyjazni ludzie sprawiają, że warto tam powrócić.

Henryk Szymański
5/5

Jesteśmy pod wielkim wrażeniem różnorodności Maroka, od ludzi po kulturę. To dopiero początek poznawania tego magicznego kraju.

Barbara Szymański
3/5

Była super zorganizowana wycieczka do Maroka, świetna przewodniczka Magdalena, która ma wysoką kulturę osobistą i ogromną wiedzę o Maroku. To już nasza trzecia wizyta w tym kraju i na pewno jeszcze tam wrócimy.

Bożena Lewandowski
4/5

Maroko to piękny i ciekawy kraj, a ludzie tam są przyjaźni i gościnni, co sprawiło, że moje doświadczenie było jeszcze bardziej pozytywne.

Marianna Kowalski

Jestem Marianna, ekspert na stronie internetowej Apetiblock Opinie. Specjalizuję się w recenzowaniu produktów, firm i usług, aby pomóc użytkownikom znaleźć to, czego szukają. Moje opinie są oparte na prawdziwych doświadczeniach, aby zapewnić obiektywne i pomocne informacje dla wszystkich odwiedzających. Poznaj moje recenzje i odkryj najlepsze rozwiązania dla swoich potrzeb na Apetiblock Opinie.

Go up