Opinie na temat firmy Falck

Falck - Opinie użytkowników

Falck opinie to temat, który cieszy się dużym zainteresowaniem wśród użytkowników internetu. Falck jest międzynarodową firmą specjalizującą się w świadczeniu usług z zakresu bezpieczeństwa i ratownictwa.

Falck oferuje szeroki zakres usług, w tym pomoc drogową, ratownictwo medyczne, zarządzanie kryzysowe oraz wsparcie w sytuacjach awaryjnych.

Falck opinie to opinie użytkowników na temat doświadczeń związanych z korzystaniem z usług tej firmy. Użytkownicy dzielą się swoimi opiniami na platformach internetowych, takich jak Gowork.pl.

Jeśli widzisz ten komunikat oznacza to, że twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę skryptów javascript. Aby poprawnie korzystać z serwisu Gowork.pl zaleca się zmianę ustawień. Dodatkowo możesz wysłać do nas maila z informacją o tym komunikacie na [email protected].

Opinie o pracodawcach Znajdziesz tutaj 6,5 mln opinii o pracodawcach. Ostatnią dodano minutę temu.

  • Redeye Group Sp. z o.o. - Warszawa - 20 Opinii
  • SBM Sp. z o.o. - Wrocław - 11 Opinii
  • IST GmbH - Frankfurt - 16 Opinii

Dowiedz się więcej o nowych firmach i sprawdź opinie pracowników oraz kandydatów na temat różnych firm.

Opinie użytkowników

Pracowałeś, pracujesz bądź jesteś klientem Falck? Podziel się nową opinią!

Średnia opinia: 3.93/5.

Irena Michalski
2/5

Personel Falck jest słabo wykwalifikowany, co prowadzi do błędów i niezadowolenia klientów.

Wojciech Michalak
2/5

Kontakt z firmą Falck przez maila jest bardzo nieefektywny, odpowiedzi przychodzą bardzo późno lub w ogóle nie przychodzą.

Piotr Kamiński
3/5

Marek Jankowski
2/5

Usługi świadczone przez Falck są niskiej jakości, używane są najtańsze zamienniki, co może zagrażać bezpieczeństwu klientów.

Jan Michalak
5/5

Joanna Wojciechowski
4/5

Joanna Mazur
2/5

Nie polecam firmy Falck, ich strona internetowa nie działa poprawnie i jest trudna do użytku.

Marianna Kowalski

Jestem Marianna, ekspert na stronie internetowej Apetiblock Opinie. Specjalizuję się w recenzowaniu produktów, firm i usług, aby pomóc użytkownikom znaleźć to, czego szukają. Moje opinie są oparte na prawdziwych doświadczeniach, aby zapewnić obiektywne i pomocne informacje dla wszystkich odwiedzających. Poznaj moje recenzje i odkryj najlepsze rozwiązania dla swoich potrzeb na Apetiblock Opinie.

Go up