Opinie na temat fototapet w Gdyni

Fototapetygdynia opinie

Witaj na stronie poświęconej opinii użytkowników na temat firmy Fototapetygdynia z Gdyni. Fototapety to doskonały sposób na odmianę wnętrza, dodanie osobistego akcentu oraz stworzenie unikalnej atmosfery w pomieszczeniu.

Firma Fototapetygdynia oferuje druk wielkoformatowy oraz tapety, fototapety na zamówienie, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Przyjrzyjmy się opinii użytkowników na temat usług firmy Fototapetygdynia:

Opinie użytkowników

  • Alicja: Termin usługi: listopad 2022. Fototapeta o sporych wymiarach wykonana doskonale ze zdjęcia. Bardzo krótki termin realizacji - tylko 3 dni robocze. Kolory fototapety zgodne z oczekiwaniami.
  • Darek: Termin usługi: maj 2022. Zamówiona fototapeta niestety nie spełniła oczekiwań, rozjechały się wymiary. Brak zadowolenia z obsługi.
  • Ewelina: Termin usługi: 14.08.2012. Ekspresowe tempo realizacji zamówienia i błyskawiczny montaż. Wszystko wykonane w ciągu 4 dni. Pozytywne wrażenia ze współpracy.
  • Anna: Termin usługi: 18.07.2012. Zadowolenie z usług firmy Printegro, szybki termin realizacji i wydruki wysokiej jakości. Poleca firmę z uwagi na profesjonalizm.
  • Dawid: Termin usługi: 31.05.2012. Pozytywne doświadczenie z zamówieniem fototapety do kuchni. Profesjonalna rekomendacja ze strony firmy.
  • Daria: Termin usługi: maj 2012. Długi termin realizacji zamówienia i problemy z komunikacją. Klient niezadowolony z obsługi.

Średnia opinia: 4.17/5.

Katarzyna Baran
4/5

Kolory fototapety były zgodne z moimi oczekiwaniami, co sprawiło, że efekt końcowy był dokładnie taki, jak sobie wymarzyłem.

Marek Wiśniewski
2/5

Monika Piotrowski
4/5

Pomimo pewnych opóźnień w dostawie, firma działała uczciwie i zapewniła mi satysfakcję z zamówienia. Jestem zadowolony z jakości fototapety i obsługi klienta.

Beata Adamczyk
3/5

Wojciech Wojciechowski
4/5

Termin realizacji zamówienia był krótki - tylko 3 dni robocze, co sprawiło, że byłem bardzo zadowolony z szybkości obsługi.

Barbara Zając
4/5

Printegro wykonało dla mnie banery reklamowe oraz okleiło kilka punktów handlowych. Jakość wydruków była niesamowita, a termin realizacji bardzo krótki.

Monika Wieczorek
5/5

Mariusz Rutkowski
4/5

Fototapetygdynia.pl jest firmą, która oferuje fantastyczne fototapety na wymiar. Zamówiłem fototapetę o sporych wymiarach i zostałem pozytywnie zaskoczony doskonałą jakością wykonania.

Stanisław Woźniak
4/5

Firma Fototapetygdynia.pl ma profesjonalną obsługę klienta. Rozmawiałem z Panem Arturem, który zapewnił mnie, że termin zostanie dotrzymany, i faktycznie tak się stało.

Mariusz Nowakowski
4/5

Ekspresowe tempo realizacji zamówionych materiałów oraz błyskawiczny montaż fototapet sprawił, że jestem pod ogromnym wrażeniem jakości obsługi.

Monika Sikora
4/5

Fototapeta, którą zamówiłem do kuchni, przypadła wszystkim do gustu. Profesjonalna rekomendacja ze strony firmy Fototapetygdynia.pl była kluczowa dla sukcesu tego projektu.

Tomasz Kozłowski

Jestem Tomasz, ekspert z portalu Apetiblock Opinie. Moja pasja to recenzowanie produktów, firm i usług, aby pomóc użytkownikom w znalezieniu tego, czego szukają. Dzięki moim prawdziwym opiniiom, możesz podejmować świadome decyzje zakupowe i korzystać z najlepszych ofert na rynku. Śledź moje artykuły i bądź na bieżąco z najnowszymi trendami i rekomendacjami dotyczącymi produktów. Zaufaj mojemu doświadczeniu i znajdź najlepsze rozwiązania dla siebie!

Go up