Opinie na temat funduszy

Fondy opinie - kompleksowa analiza i recenzje użytkowników

Fondy jest wiodącym rozwiązaniem płatności, które umożliwia przepływ pieniędzy bez zbędnych oporów w handlu międzynarodowym, na rynkach i platformach. Ich spersonalizowany proces płatności harmonizuje całą podróż od wypłat do partnerów aż po wpływy i wszystkie skomplikowane szczegóły po drodze. Dzięki Fondy, firmy mogą przyjmować płatności i dokonywać wypłat partnerom w wybranych przez nich walutach, korzystając z wygodnych metod płatności lokalnych.

Opinie użytkowników

Na stronie Trustpilot można znaleźć 139 recenzji dotyczących Fondy, z czego średnia ocena wynosi 3,6 gwiazdek. Najważniejsze statystyki recenzji to:

  • 5 gwiazdek: 61%
  • 4 gwiazdki: 9%
  • 3 gwiazdki: 1%
  • 2 gwiazdki: 1%
  • 1 gwiazdka: 28%

Recenzje użytkowników są zróżnicowane, ale większość z nich wyraża pozytywne opinie na temat usług Fondy. Na przykład:

Emil

"Świetny System Płatności. Jesteśmy bardzo zadowoleni z integracji systemu płatności Fondy z Shopify. Panel Fondy jest przejrzysty, informacje czytelne, działa sprawnie. Atutem jest prosty sposób przygotowania linków do płatności. Obsługa jest bardzo pomocna i potrafi sprawnie odpowiedzieć na każde pytanie. Podpisanie umowy również przebiegało sprawnie. Polecamy!" - Data doświadczenia: 25 lutego 2021

Kamil Kowalczuk

"Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Fondy, cała aktywacja przebiegła bardzo sprawnie. Pan, który pomagał mi przejść cały proces - pełen profesjonalizm. Jestem bardzo zaskoczony, ponieważ z innymi bramkami płatności nie miałem tak pozytywnych doświadczeń. Pozdrawiam" - Data doświadczenia: 18 maja 2021

Niestety, nie wszystkie recenzje są pozytywne. Istnieją również negatywne opinie, takie jak ta:

Smart elit

"04.12 nie można się zalogować do panelu przez CAŁY DZIEŃ!, infolinia nie działa chociaż na oficjalnej stronie w sobotę do 19tej, na zgłoszenie mailem czekam już godziny bez odpowiedzi! Wcześniej były problemy innego rodzaju, ODRADZAM! Straty już idą w tysiące, totalna kompromitacja." - Data doświadczenia: 04 grudnia 2021

Podsumowując, opinie użytkowników na temat Fondy są zróżnicowane, ale większość recenzji wyraża pozytywne doświadczenia z korzystania z usług tej firmy płatności online.

Średnia opinia: 3.83/5.

Adam Mazur
2/5

Doświadczyłem totalnej kompromitacji ze strony fondy.io, gdy nadal nie mogłem aktywować swojego konta po dwóch miesiącach, a obsługa klienta nie odpowiadała na żadne z moich zgłoszeń, co jest absolutnie niewłaściwe.

Bożena Sikora
2/5

Napisałem do firmy fondy.io z zapytaniem o integrację płatności do mojego sklepu, ale zostałem odrzucony bez wyjaśnienia dlaczego, co było bardzo nieprofesjonalne.

Krzysztof Wróbel
4/5

Irena Woźniak
2/5

Zgłosiłem problem z brakiem dostępu do panelu w fondy.io, ale mimo wielu prób kontaktu z obsługą, nadal nie otrzymałem żadnej pomocy ani reakcji, co spowodowało ogromne straty dla mojej firmy.

Kazimierz Wiśniewski
3/5

Barbara Woźniak
2/5

Po próbie skontaktowania się z obsługą klienta w fondy.io, nie otrzymałem żadnej odpowiedzi przez cały dzień, co sprawiło, że nie mogłem zarządzać płatnościami w moim sklepie, co jest nie do zaakceptowania.

Łukasz Adamczyk
5/5

Tomasz Kozłowski

Jestem Tomasz, ekspert z portalu Apetiblock Opinie. Moja pasja to recenzowanie produktów, firm i usług, aby pomóc użytkownikom w znalezieniu tego, czego szukają. Dzięki moim prawdziwym opiniiom, możesz podejmować świadome decyzje zakupowe i korzystać z najlepszych ofert na rynku. Śledź moje artykuły i bądź na bieżąco z najnowszymi trendami i rekomendacjami dotyczącymi produktów. Zaufaj mojemu doświadczeniu i znajdź najlepsze rozwiązania dla siebie!

Go up