Opinie na temat gigawatt PF 1E

Gigawatt PF-1e - Opinie i Recenzja

Gigawatt PF-1e to listwa zasilająca, która została przetestowana przez polską redakcję Hi-Fi Choice. W swoim werdykcie uzasadniającym wyróżnienie "BEST BUY" przyznają, że:

Poprawia się czytelność dźwięku, zwłaszcza w zakresie wysokich i niskich tonów. Dynamika nieco zyskuje na kontraście, zwłaszcza w skali mikro. Wysokiej jakości wykonanie, mimo relatywnie niewysokiej ceny.

Listwa GigaWatt PF-1e pozytywnie wpływa na jakość brzmienia systemu stereo, a nawet obraz telewizora. Jest to na tyle zauważalne i tak szybko można się do tego przyzwyczaić, że po kilkudniowej próbie, wracając do zasilania systemu prosto z gniazdka, poczujecie na tyle wyraźny dyskomfort, że szybko będziecie chcieli wrócić do zasilania przy użyciu listwy PF-1e.

Pożądany efekt można uzyskać z wersją wyposażoną w firmowy kabel zasilający LC-1 MK3, a jeszcze większe zmiany wniesie kabel LC-2 MK3. Listwa PF-1e jest godna polecenia przede wszystkim osobom, dla których priorytetem jest ochrona urządzeń audio-wideo, ale również poprawa jakości dźwięku i obrazu.

W systemie audio średniej klasy, składającym się ze wzmacniacza Hegel H80, odtwarzacza Ayon CD10 oraz kolumn Q Acoustics Concept 500 zmiany w dźwięku były wyraźnie słyszalne, zwłaszcza pod względem dynamiki w zakresie wysokich tonów.

Opinie użytkowników

Tutaj będą umieszczone opinie użytkowników na temat listwy Gigawatt PF-1e.

Średnia opinia: 3.67/5.

Kazimierz Nowicki
2/5

Kinga Mazur
5/5

Listwa GigaWatt PF-1e poprawia czytelność dźwięku, szczególnie w zakresie wysokich i niskich tonów, co sprawia, że doświadczenie muzyczne staje się bardziej immersyjne.

Ewa Piotrowski
5/5

Wykonanie listwy GigaWatt PF-1e jest wysokiej jakości, pomimo atrakcyjnej ceny, co świadczy o solidności produktu.

Henryk Zalewski
5/5

Po kilkudniowym korzystaniu z listwy PF-1e, powrót do zasilania prosto z gniazdka może powodować dyskomfort, co świadczy o znaczącej różnicy w jakości brzmienia.

Dorota Górski
4/5

Zauważyłem znaczące zmiany w brzmieniu systemu audio, zwłaszcza pod względem dynamiki w zakresie wysokich tonów, co było bardzo zadowalające.

Roman Król
4/5

Po zainstalowaniu listwy GigaWatt PF-1e zauważyłem pozytywny wpływ na jakość brzmienia systemu stereo oraz obraz telewizora.

Krzysztof Zając
5/5

Dynamika systemu stereo zyskuje na kontraście dzięki listwie PF-1e, szczególnie w aspekcie mikrodynamiki, co wpływa pozytywnie na jakość brzmienia.

Aleksandra Nowicki
4/5

Polecam listwę GigaWatt PF-1e przede wszystkim osobom, które cenią ochronę urządzeń audio-wideo oraz chcą poprawić jakość dźwięku i obrazu w swoim systemie.

Monika Zieliński
3/5

Monika Michalski
4/5

Wersja listwy wyposażona w firmowy kabel zasilający LC-1 MK3 przynosi pożądane efekty, a jeszcze większe zmiany można uzyskać z kablem LC-2 MK3.

Jacek Wiśniewski
5/5

Listwa PF-1e wpływa korzystnie nie tylko na dźwięk, ale także na obraz telewizora, co sprawia, że jest doskonałym dodatkiem do systemów audio-wideo.

Irena Kozłowski
4/5

Jestem pod wrażeniem dynamiki, która zyskuje na kontraście, zwłaszcza w skali mikro, po zastosowaniu listwy GigaWatt PF-1e.

Wojciech Wojciechowski
4/5

Listwa GigaWatt PF-1e poprawia wyraźnie jakość dźwięku, szczególnie w zakresie wysokich i niskich tonów.

Wojciech Król
4/5

Wykonanie listwy jest naprawdę wysokiej jakości, a cena relatywnie niska, co sprawia, że jest to świetny zakup.

Kazimierz Stępień
5/5

Rekomenduję listwę GigaWatt PF-1e szczególnie osobom, dla których ważna jest ochrona urządzeń audio-wideo oraz poprawa jakości dźwięku i obrazu, co zostało potwierdzone przez Polską redakcję Hi-Fi Choice.

Andrzej Malinowski
4/5

Szybko można się przyzwyczaić do korzystania z listwy PF-1e, a po powrocie do zasilania prosto z gniazdka odczułem wyraźny dyskomfort.

Tomasz Kozłowski

Jestem Tomasz, ekspert z portalu Apetiblock Opinie. Moja pasja to recenzowanie produktów, firm i usług, aby pomóc użytkownikom w znalezieniu tego, czego szukają. Dzięki moim prawdziwym opiniiom, możesz podejmować świadome decyzje zakupowe i korzystać z najlepszych ofert na rynku. Śledź moje artykuły i bądź na bieżąco z najnowszymi trendami i rekomendacjami dotyczącymi produktów. Zaufaj mojemu doświadczeniu i znajdź najlepsze rozwiązania dla siebie!

Go up