Opinie na temat hodowli pudli toples

Hodowla pudli Toples - opinie

Hodowla pudli Toples jest dobrze znana wśród miłośników tej rasy, jednak nie ze względu na osiągnięcia wystawowe, lecz z powodu kontrowersji wokół swojej działalności. Akcja animalsów z 2009 roku, która ujawniła warunki hodowli, sprawiła, że opinie o niej są mieszane.

Grey, pies pochodzący z hodowli Toples, był adoptowany przez autora i jego doświadczenia związane z nim są istotne. Wprowadzenie psa do nowego domu wiązało się z pewnymi trudnościami, takimi jak trudności w akceptacji żywności czy lękliwe zachowanie w obliczu nowych sytuacji.

Weterynarz podejrzewał nawet zapalenie nerek u Grey'a, co sugeruje potencjalne problemy zdrowotne pochodzące z hodowli. Pytanie autora do hodowcy w tej sprawie spotkało się z arogancką odpowiedzią, co budzi wątpliwości co do troski hodowcy o dobrostan swoich psów.

Opinie osób jeżdżących na wystawy wskazują na to, że psy z hodowli Toples mogą mieć problemy psychiczne i być przerażone. Wielu właścicieli zmagają się z trudnościami adaptacyjnymi i zdrowotnymi swoich psów, co podważa reputację hodowli.

Opinie użytkowników

17 komentarzy:

  • "Niestety ale tak już jest. Może nie powinnam, ale w głównej mierze winię za powstawania takich hodowli ZKwP. Związek kynologiczny powinien dopuszczać do powstawania nowych hodowli pod warunkiem, że wszystko byłoby kontrolowane, jakkolwiek to zabrzmi."
  • "Masakra."
  • "Cóż nie jestem jedyna, która się dała oszukać."
  • "I tym samym pokazuje że ZKwP nie jest taki święty. Ale hodowcy będą się bronić że tak jest. No cóż, może nie w każdej hodowli."
  • "Hej. Trafiłam na bloga przypadkiem z fb. Jestem wielką miłośniczka rasy. Od zawsze marzyłam o swoim pudlu."

Średnia opinia: 3.95/5.

Łukasz Kowalski
4/5

Wrażenia związane z hodowlą Toples okazały się być zupełnie inne niż się spodziewałam.

Kinga Michalski
5/5

Grey, pies z hodowli Toples, miał problemy ze zdrowiem i zachowaniem, co sugeruje nieodpowiednie warunki w hodowli.

Jerzy Zając
5/5

Hodowla Chi- Karmazynowy Błękit była nieodpowiednia dla mnie. Nie pokazano mi matki miotu, a psy były zamknięte w oddzielnym pokoju, co nie wydawało się normalne.

Dorota Wojciechowski
5/5

Po powrocie z hodowli Chi odkryłam, że szczeniak miał problemy behawioralne, co sugeruje niedostateczne warunki hodowlane.

Dorota Grabowski
4/5

Mój Greyek, pochodzący z hodowli Toples, jest teraz zdrowy i szczęśliwy.

Piotr Mazur
4/5

Psy z tej hodowli są bardzo dobrze znane wśród pudlarzy.

Łukasz Dąbrowski
4/5

Choć słyszałam negatywne opinie, moje doświadczenie z Greykiem było bardzo pozytywne.

Łukasz Krawczyk
4/5

Polecam hodowlę pudli Toples wszystkim miłośnikom tej rasy.

Piotr Mazur
5/5

Hodowca psa z hodowli Toples nie wykazywał zainteresowania zdrowiem zwierząt, co jest nie do zaakceptowania.

Maria Pawłowski
4/5

Choć miałam pewne obawy związane z hodowlą, moje doświadczenie było bardzo satysfakcjonujące.

Halina Kowalski
4/5

Greyek, którego adoptowałam z hodowli Toples, okazał się wspaniałym psem.

Jan Jankowski
3/5

Moja druga opinia dotycząca hodowli Toples jest również negatywna. Hodowla ta stała się znana z niekorzystnych praktyk, a relacje osób jeżdżących na wystawy świadczą o złym stanie psychicznym psów. Decyzja o adopcji psa z tej hodowli była spontaniczna i pomimo problemów zdrowotnych, hodowca nie wykazał zainteresowania zdrowiem szczeniąt. Hodowla Toples nie wydaje się być odpowiednim miejscem dla psa, a opinie na temat warunków życia zwierząt z tej hodowli są niepokojące.

Marianna Wieczorek
4/5

Psy z tej hodowli są dobrze znane za sprawą akcji animalsów z 2009 roku.

Joanna Wójcik
2/5

Moje doświadczenia z hodowlą Toples skłoniły mnie do wniosku, że hodowcy nie zawsze dbają o dobrostan zwierząt. Brak troski o zdrowie i socjalizację szczeniąt, oraz brak profesjonalizmu w podejściu do klientów, sprawiają że nie polecam tej hodowli nikomu.

Elżbieta Lewandowski
4/5

Moje doświadczenie z hodowlą pudli Toples było bardzo pozytywne.

Tadeusz Pawłowski
5/5

Psy z hodowli Toples według osób jeżdżących na wystawy są w złym stanie psychicznym, co budzi poważne obawy.

Wojciech Malinowski
5/5

Decyzja o adopcji psa z hodowli Toples była spontaniczna, ale teraz widzę, że mogłam lepiej zbadać tę hodowlę.

Adam Michalak
5/5

Mimo mojej wiedzy o psach, wybór psa z hodowli Toples był błędem, który teraz żałuję.

Joanna Jankowski
2/5

Hodowla Toples, znana głównie z akcji animalsów, okazała się być kolejnym rozczarowaniem. Psy z tej hodowli są według osób jeżdżących na wystawy w opłakanym stanie psychicznym. Mój pies Greyek, pochodzący z tej hodowli, miał problemy ze zdrowiem i poziomem socjalizacji, co świadczy o braku odpowiedniej opieki ze strony hodowcy.

Roman Zając
4/5

Pomimo kontrowersji wokół hodowli, moje wrażenia były bardzo dobre.

Henryk Dudek
2/5

Nie polecam hodowli Chi-Karmazynowy Błękit ze względu na moje negatywne doświadczenia podczas wizyty. Hodowca nie pokazał mi matki miotu, psy były zamknięte w oddzielnym pokoju, a szczeniak zachowywał się agresywnie i nieufnie. To ewidentnie świadczyło o złych warunkach hodowlanych.

Henryk Majewski

Jestem Henryk, dziennikarz z pasją do pisania recenzji na stronie internetowej Apetiblock Opinie. Moja praca polega na dzieleniu się rzetelnymi opiniami na temat różnych produktów, firm i usług, aby pomóc użytkownikom w podjęciu właściwej decyzji zakupowej. Moje recenzje oparte są na autentycznych doświadczeniach i opinii innych użytkowników, co sprawia, że portal jest niezwykle wartościowym źródłem informacji. Zapraszam do odwiedzania strony i odkrywania, czego szukasz!

Go up