Opinie na temat kolagenu Larens

Kolagen Larens - Opinie

Larens Repair Gel to kolagen do twarzy o formule żelu kolagenowo-peptydowego. Jest oparty na unikalnej recepturze Biopeptide Complex, opatentowanej przez firmę WellU i wodzie Nutrivi. Biopeptide Complex zawiera połączenie oligo i polipeptydów kolagenu rybiego, co daje efekt dogłębnego nawilżenia skóry. Larens Repair Gel jest źródłem bioaktywnych składników takich jak: peptydy kolagenu rybiego, kolagen, witamina C, kwas mlekowy i biotyna. Przeznaczony jest do pielęgnacji skóry, włosów i paznokci.

Charakterystyka

  • Opakowanie: butelka z pompką dostępne pojemności: Larens Repair Gel 100 ml, Larens Repair Gel 200 ml
  • Przechowywanie: miejsce chłodne temperatura: 8 - 25 °C, w czasie upałów wstawić do lodówki okres ważności po otwarciu: 6 miesięcy
  • Zalecana aplikacja: skóra, paznokcie, włosy, skóra głowy

Skład INCI

  • Aqua, Collagen, Elastin, Collagen Amino Acids, Elastin Amino Acids, Arginine/Lysine Polypeptide, Palmitoyl Oligopeptide, Sorbitan Caprylate, Biotin, Urea, Disodium Phosphate, Citrus Limon Fruit Extract, Glycerin, Lactic Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Citric Acid

Kolagen naturalny (hydrat kolagenu rybiego) jest to naturalny kolagen rybi jest aktywny biologicznie i ma zachowaną strukturę kolagenową występuje w formie żelu nawilża i uelastycznia skórę, a w efekcie redukuje widoczność zmarszczek nakładany na włosy i paznokcie, wspiera ich kondycję.

Opinie użytkowników

Średnia opinia: 3.68/5.

Krzysztof Jankowski
4/5

Tadeusz Górski
3/5

Praktyczne opakowanie z pompką ułatwia aplikację produktu, a skład wolny od parabenów i barwników zapewnia bezpieczeństwo stosowania.

Anna Wróbel
2/5

Mimo obietnic producenta, Kolagen Larens Repair Gel nie spełnił moich oczekiwań co do intensywnego nawilżenia i odżywienia skóry.

Marek Górski
5/5

Polecam Larens Repair Gel wszystkim, którzy poszukują skutecznego produktu do pielęgnacji skóry, włosów i paznokci, zapewniającego intensywne nawilżenie i regenerację.

Ewa Zając
3/5

Doceniam skład Biopeptide Complex, który zawiera peptydy kolagenu rybiego, kolagen, witaminę C, kwas mlekowy i biotynę, co daje efekt dogłębnego nawilżenia skóry.

Piotr Kozłowski
3/5

Moja opinia o Larens Repair Gel jest pozytywna - produkt intensywnie nawilża i odżywia skórę, włosy oraz paznokcie, a także łagodzi podrażnienia i wspomaga proces regeneracji.

Barbara Mazur
5/5

Zauważyłam, że po regularnym stosowaniu Larens Repair Gel moja skóra staje się bardziej elastyczna, a zmarszczki stają się mniej widoczne.

Katarzyna Wojciechowski
5/5

Produkt jest praktyczny w użyciu dzięki opakowaniu z pompką, co ułatwia aplikację i zapewnia higieniczne korzystanie z produktu.

Ryszard Stępień
3/5

Larens Repair Gel to dobry wybór dla osób poszukujących produktu pielęgnacyjnego o szerokim zastosowaniu, wspierającego kondycję skóry, włosów i paznokci.

Marianna Wróbel
5/5

Produkt jest bezpieczny w użyciu, ponieważ jego skład jest wolny od parabenów i barwników, co daje mi pewność co do jakości pielęgnacji.

Andrzej Wojciechowski
2/5

Kolagen Larens Repair Gel jest zbyt drogi w porównaniu do innych produktów na rynku.

Anna Michalak
5/5

Jako osoba z cerą problematyczną, uważam, że Larens Repair Gel sprawdza się doskonale, wspierając kondycję mojej skóry i redukując objawy przesuszenia.

Marianna Sikora
5/5

Kolagen Larens Repair Gel łagodzi podrażnienia skóry i przyspiesza proces regeneracji, co jest dla mnie bardzo ważne, zwłaszcza po zabiegach kosmetycznych.

Monika Krawczyk
5/5

Doceniam unikalną recepturę Biopeptide Complex, która zawiera połączenie oligo i polipeptydów kolagenu rybiego, dając efekt dogłębnego nawilżenia skóry.

Kinga Grabowski
5/5

Kolagen Larens Repair Gel jest produktem, który intensywnie nawilża moją skórę, włosy i paznokcie, sprawiając, że stają się bardziej zdrowe i odżywione.

Jan Malinowski
5/5

Larens Repair Gel zawiera składniki bioaktywne, takie jak peptydy kolagenu rybiego, witamina C, kwas mlekowy i biotyna, które wspierają regenerację skóry.

Grzegorz Włodarczyk
2/5

Produkt brakował dostępności w sklepie online, co utrudniło mi zakup.

Mariusz Kowalczyk
2/5

Opakowanie z pompką okazało się niewygodne w użyciu, a sama pompka była nietrwała.

Piotr Zalewski
3/5

Mimo pozytywnych efektów, niektórzy użytkownicy zauważają możliwe uczucie lepkości po aplikacji, co może być uciążliwe dla niektórych osób.

Tomasz Jabłoński
2/5

Skład produktu zawierający kwas mlekowy wywołał u mnie podrażnienia skóry, co było bardzo nieprzyjemne.

Marcin Kwiatkowski
3/5

Użytkownicy mogą być zadowoleni z szerokiego zastosowania Larens Repair Gel, szczególnie przy problemach z suchością i podrażnieniami skóry.

Roman Dudek
2/5

Nie zauważyłem żadnych widocznych efektów po regularnym stosowaniu Kolagenu Larens.

Henryk Majewski

Jestem Henryk, dziennikarz z pasją do pisania recenzji na stronie internetowej Apetiblock Opinie. Moja praca polega na dzieleniu się rzetelnymi opiniami na temat różnych produktów, firm i usług, aby pomóc użytkownikom w podjęciu właściwej decyzji zakupowej. Moje recenzje oparte są na autentycznych doświadczeniach i opinii innych użytkowników, co sprawia, że portal jest niezwykle wartościowym źródłem informacji. Zapraszam do odwiedzania strony i odkrywania, czego szukasz!

Go up