Opinie na temat Neobusów

Neobus - Opinie użytkowników

NeoBus to firma przewozowa, która świadczy usługi transportu autobusowego na różnych trasach. Opinie użytkowników są ważnym źródłem informacji dla potencjalnych pasażerów, dlatego warto się nimi dzielić.

Opinie użytkowników

Opinie użytkowników:

 • Łukasz / 2024-03-14 15:03

  Ocena: 2.00 / 5

  Opinia: Wracałem 14.03.2024 z Okęcia. Katastrofa. Ludzie narzekają na brak miejsca w samolocie ale to co się dzieje w tych autobusach to dopiero. Ilość miejsca na nogi jak dla dzieci z przedszkola. Na szczęście jechałem tylko do Iłży jakieś 2h ale cały czas na skórczu nóg. Ostatni raz. Nikomu nie polecam.

  Zalety: Brak

  Wady: Brak miejsca, ciasno

  Poziom cen: 3 / 5

  Oferta: 3 / 5

  Jakość obsługi: 1 / 5

  Wygoda: 1 / 5

 • Zirytowana / 2024-03-13 20:26

  Ocena: 1.00 / 5

  Opinia: Wykupiłam bilet na Neobus na trasę Warszawa Zachodnia-Iwonicz_Zdrój na dzień 13.02.2024, godz. 8:15, lecz autobus o tej godz. w ogóle nie odjechał.

  Zalety: Zadnych

  Wady: Brak odpowiedzialności i totalne lekceważenie pasażerów

  Poziom cen: 1 / 5

  Oferta: 1 / 5

  Jakość obsługi: 1 / 5

  Wygoda: 1 / 5

 • Poirytowany_pasażer. / 2024-03-11 18:06

  Ocena: 1.25 / 5

  Opinia: Jechałem w dniu 10.03.2024 z Warszawy do Rzeszowa o 20.20. Kurs był autobusem piętrowym. Kierowca najpierw bezczelnie zablokował wejście na niższe piętro z siedzeniami zmuszając wszystkich pasażerów aby wyłącznie korzystali z piętra wyższego.

  Zalety: Brak

  Wady: Kierowcy traktują pokład autobusu jako swoją prywatną własność, brak uprzejmości

  Poziom cen: 1 / 5

  Oferta: 1 / 5

  Jakość obsługi: 1 / 5

  Wygoda: 1 / 5

Średnia opinia: 3.63/5.

Marek Zając
4/5

Jakość usług świadczonych przez Neobus jest na wysokim poziomie, co sprawiło, że czułem się bezpiecznie i zadowolony z wyboru tej firmy.

Tomasz Kozłowski
3/5

Moja podróż autobusem Neobus była pełna stresu i niekomfortu. Kierowcy zachowywali się nieprofesjonalnie, co sprawiło, że nie chcę już nigdy korzystać z ich usług. Nie polecam.

Jan Dudek
2/5

Kupiłam bilet na trasę Warszawa Zachodnia-Iwonicz_Zdrój, ale autobus był spóźniony i nikt nie poinformował nas o zmianach. Do celu dotarłam po godzinach, co spowodowało dodatkowe koszty. Obsługa była totalnie lekceważąca i nieodpowiedzialna.

Adam Kowalczyk
3/5

Kupiłem bilet na trasę Warszawa - Iwonicz Zdrój, ale autobus opóźnił się godzinami i nie odebrał mnie na czas. Brak odpowiedzialności i lekceważenie pasażerów były zauważalne. Nigdy więcej nie skorzystam z Neobusa.

Elżbieta Zalewski
4/5

Wygoda podróży Neobusem była dla mnie zadowalająca, a przestronne wnętrze autobusu sprawiło, że mogłem podróżować komfortowo i bez stresu.

Joanna Mazur
4/5

Podróżując Neobusem, zauważyłem, że obsługa jest bardzo uprzejma i pomocna, co sprawiło, że moja podróż była komfortowa.

Kinga Wróbel
4/5

Neobus oferuje szeroką gamę tras, co pozwala podróżującym na wybór dogodnego połączenia, co uważam za ogromny plus.

Maria Górski
2/5

Nie polecam Neobusa. Podróż z Warszawy do Rzeszowa była koszmarem. Kierowcy byli agresywni, chamscy i nieodpowiedzialni. Blokowali dostęp do miejsc siedzących, wyzywali pasażerów i zachowywali się jakby pokład autobusu był ich własnością.

Irena Zając
3/5

Wracałem z lotniska 14.03.2024 i doświadczyłem braku miejsca oraz niewygody w autobusie Neobus. Nogi miały tak mało miejsca, że czułem się jak w przedszkolu. Nie polecam nikomu.

Tadeusz Baran
3/5

Doświadczyłem niewygody i braku wygody podczas podróży Neobusem. Kierowcy zachowywali się agresywnie i nieodpowiedzialnie, co sprawiło, że nie czułem się bezpiecznie. Nie polecam tej firmy.

Adam Kowalski
5/5

Jako pasażer Neobus chciałbym podzielić się moją bardzo pozytywną opinią na temat firmy. Podróżowałem z nimi kilkukrotnie i zawsze byłem zadowolony z ich usług.

Barbara Stępień
5/5

Jakość obsługi w NeoBus jest na naprawdę wysokim poziomie. Personel zawsze jest pomocny i uprzejmy, co sprawia, że podróż jest przyjemniejsza.

Marek Włodarczyk
3/5

Autobus Neobus był niewygodny i kierowcy traktowali pasażerów z pogardą. Ich chamstwo i arogancja sprawiły, że podróż była nieprzyjemna. Nie polecam.

Łukasz Piotrowski
5/5

Polecam NeoBus wszystkim moim znajomym, ponieważ uważam, że to solidna firma przewozowa, która dba o komfort i zadowolenie swoich pasażerów.

Henryk Wieczorek
5/5

Wygoda podróżowania NeoBusem zawsze mnie zachwyca. Miejsca siedzące są komfortowe, a wnętrze autobusu jest czyste i schludne.

Katarzyna Majewski
2/5

Wracałam z lotniska Okęcie autobusem Neobus i doświadczyłam braku miejsca, ciasnoty i niewygody. Miejsce na nogi było jak dla dzieci z przedszkola. Cała podróż była bardzo niewygodna i stresująca. Nie polecam nikomu tej firmy.

Mariusz Włodarczyk
4/5

Moja opinia o Neobusie jest bardzo pozytywna, ponieważ firma oferuje konkurencyjne ceny za swoje usługi.

Danuta Stępień
3/5

Podróżowałem z Warszawy do Rzeszowa i doświadczyłem agresji ze strony kierowców. Blokowanie miejsc siedzących i obraźliwe zachowanie sprawiły, że czułem się nieswojo. Nie polecam tej firmy.

Tomasz Kozłowski

Jestem Tomasz, ekspert z portalu Apetiblock Opinie. Moja pasja to recenzowanie produktów, firm i usług, aby pomóc użytkownikom w znalezieniu tego, czego szukają. Dzięki moim prawdziwym opiniiom, możesz podejmować świadome decyzje zakupowe i korzystać z najlepszych ofert na rynku. Śledź moje artykuły i bądź na bieżąco z najnowszymi trendami i rekomendacjami dotyczącymi produktów. Zaufaj mojemu doświadczeniu i znajdź najlepsze rozwiązania dla siebie!

Go up