Opinie na temat pasty Ganozhi

Ganozhi Pasta to pasta do zębów z ganodermą, która nie zawiera fluoru, sacharyny i sztucznych barwników. Ekstrakt z grzybów Reishi (Lakownica żółtawa) w składzie pasty jest wykorzystywany od 2000 lat w azjatyckiej medycynie naturalnej. W Chinach, grzyby te zaliczają się do leków ze względu na swoje właściwości zdrowotne.

Pasta do zębów Ganozhi doskonale oczyszcza jamę ustną, łagodzi krwawienie dziąseł, działa przeciwbólowo i łagodzi stany zapalne. Ponadto, ma szerokie zastosowanie w pielęgnacji skóry, w tym na ukąszenia owadów lub zmiany trądzikowe. Może być również używana do redukcji blizn, łagodzenia bólu zęba, czy nawet jako żel do twarzy.

Działanie pasty Ganozhi:

  • Spuchnięte/krwawiące dziąsła
  • Nieświeży oddech
  • Owrzodzenie jamy ustnej
  • Poparzenia/oparzenia
  • Ukąszenia owadów
  • Usunięcie przykrego zapachu ze stóp
  • Ból pleców
  • Trądzik/pryszcze
  • I wiele innych

Sposób użycia: Niewielką ilość pasty nanieś na szczoteczkę, czyść ruchem okrężnym, a następnie wypłucz usta. Zaleca się mycie zębów co najmniej dwa razy dziennie.

Skład: Dicalcium Phosphate, Aqua, Sucrose, Glycerin, Sodium Alginate, Menthol, Ganoderma Lucidum, Peppermint Oil, Sodium Lauryl Sulfate.

Opinie użytkowników

Weronika 25-07-2023 14:08: "Pasta jest super, ma fajny miętowy, łagodny smak. Nadaje się dla dzieci i dorosłych i przede wszystkim jest bez szkodliwego fluoru"

Tomasz Alexander Sokolowski Przybysz 06-05-2022 12:21: "Najlepsza pasta jaka jest dostępna na Naszej planecie! Mam ją zawsze przy sobie. Niezastąpiona. Polecam!"

Maria 23-08-2021 12:47: "Nie dodali, że pasta działa jeszcze na: Ból głowy, Ból migrenowy, Zmniejszenie czarnych plamek na skórze, Stres/nadciśnienie, oraz wiele innych dolegliwości."

Marek 14-05-2021 10:05: "Stosowałem na zatoki, smarowałem czoło i bardzo mi pomogła. Ma dużo innych zastosowań nie tylko do zębów."

Średnia opinia: 3.86/5.

Maria Kozłowski
4/5

Używając pasty do zębów Ganozhi, czuję się pewniej i bardziej komfortowo, znając wszystkie korzyści, jakie przynosi mojej jamie ustnej.

Marek Wróbel
4/5

Bardzo doceniam fakt, że pasta nie zawiera fluoru, sacharyny ani sztucznych barwników.

Dorota Rutkowski
4/5

Ganozhi Pasta jest rewelacyjna, ma delikatny i przyjemny smak miętowy.

Halina Stępień
3/5

Monika Stępień
4/5

Jest odpowiednia zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, co sprawia, że jest idealna dla całej rodziny.

Stanisław Nowicki
5/5

Krzysztof Grabowski
2/5

Magdalena Wojciechowski
4/5

Jestem pod wrażeniem szerokiego spektrum zastosowań pasty, które obejmuje m.in. łagodzenie skutków ukąszeń owadów i zmian trądzikowych.

Henryk Rutkowski
4/5

Działa skutecznie na krwawienie dziąseł, co sprawia, że moja jamą ustna jest zdrowsza i lepiej pielęgnowana.

Piotr Zalewski
4/5

Pasta Ganozhi łagodzi stany zapalne i działa przeciwbólowo, co jest bardzo pomocne w codziennej pielęgnacji jamy ustnej.

Dariusz Stępień

Jestem Dariusz, ekspert i pasjonat strony internetowej Apetiblock Opinie. Moja misja to dostarczanie rzetelnych recenzji produktów, firm i usług. Na moim portalu znajdziesz informacje, których potrzebujesz, oparte na autentycznych opiniach użytkowników. Dzięki mojej wiedzy i zaangażowaniu pomagam innym w dokonywaniu świadomych wyborów zakupowych. Moja pasja do testowania i oceniania różnych produktów sprawia, że zawsze staram się dostarczyć najbardziej wartościowe informacje dla naszej społeczności online.

Go up