Opinie na temat tanich produktów

Tanie to opinie

"Tanie to opinie" es una plataforma en línea que recopila y muestra opiniones de usuarios sobre diferentes productos y servicios. La página se centra en la transparencia y la confianza del consumidor al permitir que las personas compartan sus experiencias y valoraciones sobre sus compras.

La empresa ADAMS GROUP MARIUSZ ADAMSKI es la encargada de gestionar el sitio tanie.to. Se encuentra ubicada en Ligota 59b, 63-507 Kobyla Góra, Polonia. La persona autorizada para representar la empresa es Krzysztof Adamski.

La categoría principal de productos que se pueden encontrar en tanie.to es Meble i elementy wyposażenia wnętrz. El objetivo principal de la plataforma es construir confianza digital entre los consumidores.

Opinie użytkowników

En tanie.to se pueden encontrar diversas opiniones de usuarios sobre los productos y servicios ofrecidos. A continuación, se presentan algunas de las opiniones más relevantes:

  • Opinión positiva: "Zamówiłam narożnik dla nastolatka do pokoju jest bardzo ładny sztruks jest gruby milutki wykonanie jest dobre śmiało zamawiajcie. Jedno co mi się nie spodobało to technika składania po spaniu jest ciężka. Powinno być lżejsze rozwiązanie." - 24 maj 2023
  • Opinión crítica: "Dzień dobry, ogólnie sprawa dosyć znana z zeszłego miesiąca, panowie z dostawy umówieni na 12-16 nie dzwonią z informacją że mogą być wcześniej i pojawiają się 10:45 i oznajmiają, że czekają tylko 20 min." - 19 cze 2023
  • Opinión sobre calidad-precio: "Zamówiłem kanapę z montażem. Wszystko tanio, szybko i fachowo. Kanapa do mieszkania pod wynajem - bardzo średniej jakości - adekwatnie do ceny i opisu. Jeżeli szukacie wysokiej jakości, nie kupujcie najtańszych produktów :)" - 18 wrz 2023

Estas opiniones reflejan la diversidad de experiencias de los usuarios que han utilizado los servicios de tanie.to. La plataforma se esfuerza por garantizar la autenticidad y transparencia de las opiniones publicadas.

Średnia opinia: 3.82/5.

Wojciech Mazur
5/5

Wspaniała obsługa i profesjonalny dowóz produktów - jestem bardzo zadowolona.

Joanna Adamczyk
2/5

Zamówiłem kanapę z montażem, ale jakość okazała się średnia, adekwatna do ceny. Jeśli szukasz wysokiej jakości, nie kupuj najtańszych produktów.

Mariusz Mazur
4/5

Szybka realizacja zamówienia, łatwy kontakt z obsługą sklepu, uprzejma obsługa i pomocni dostawcy - wszystko to sprawiło, że moje doświadczenie z zakupem w tym sklepie było bardzo pozytywne.

Kinga Nowicki
5/5

Zamówiłam narożnik dla nastolatka i jestem bardzo zadowolona z jakości materiałów oraz wykonania.

Adam Kaczmarek
3/5

Doświadczyłem problemów z dostawą, gdzie ekipa przyjechała wcześniej bez uprzedzenia i próbowała odebrać płatność bez faktury. Organizacja pozostawia wiele do życzenia.

Tomasz Jankowski
5/5

Szybka dostawa, łatwy kontakt z obsługą oraz dobre ceny - to wszystko sprawia, że polecam zakupy w tym sklepie.

Anna Kamiński
2/5

Zamówiłam kanapę, ale jakość tkaniny odbiegała od tego, co widziałam na zdjęciu. Siedziska narożnika odstają od siebie, a widać nity spinające materiał ze skrzynią. Reklamacja została przyjęta, ale to pokazuje, że tanie nie zawsze oznacza dobrą jakość.

Henryk Piotrowski
5/5

Jakość mebli zdecydowanie przewyższa ich cenę, co jest ogromnym plusem tego sklepu.

Dariusz Nowicki
3/5

Tkanina kanapy nie do końca odpowiadała zdjęciom, a niedociągnięcia w wykonaniu mebli były widoczne. Reklamacja została przyjęta, ale ostatecznie jakość nie spełniła oczekiwań.

Stanisław Jankowski
2/5

Kanapa, którą zakupiłam, po rozłożeniu ma nierówną powierzchnię do spania, co negatywnie wpływa na komfort. Trzeba spać albo na węższej wewnętrznej, albo szerszej zewnętrznej części. To irytujący problem.

Aleksandra Michalak
5/5

Kanapa, którą zakupiłam spełnia moje oczekiwania i jest świetna jakościowo.

Elżbieta Wojciechowski
4/5

Meble, które zakupiłem w tym sklepie, okazały się być konkurencyjne cenowo, a ich jakość nie budziła żadnych zastrzeżeń. Dostawa była szybka i rzetelna, co bardzo mnie ucieszyło.

Danuta Malinowski
4/5

Bardzo mi się spodobała oferta wyboru kolorystyki i opcji konfiguracji kanapy. Dodatkowo, cena była o 1000 zł niższa niż w sklepach stacjonarnych, co uważam za świetną okazję.

Adam Zając
4/5

Kanapa, którą zamówiłem, spełniła moje oczekiwania. Prezentuje się bardzo ładnie i wykonanie wydaje się być solidne. Jestem zadowolony z zakupu.

Wojciech Piotrowski
5/5

Bardzo pozytywne doświadczenie zakupowe - polecam tanie.to każdemu, kto szuka wysokiej jakości mebli w dobrej cenie.

Ewa Jabłoński
5/5

Meble zakupione w sklepie tanie.to są naprawdę konkurencyjnej cenie, a jednocześnie wysokiej jakości.

Magdalena Olszewski
3/5

Moje zamówienie zostało dostarczone punktualnie i bez problemów. Jakość mebli jest zgodna z ceną, choć sofa jest trochę twarda.

Maria Jankowski
4/5

Ekipa montażowa zasługuje na 5 gwiazdek za sprawną dostawę i montaż, bez żadnych problemów. Dodatkowo, kontakt z nimi był bardzo dobry i pomocny.

Beata Wójcik
5/5

Ekipa montażowa zasługuje na 5 gwiazdek za szybkość i dokładność.

Tadeusz Rutkowski
3/5

Zakupiłem kanapę średniej jakości, adekwatnie do ceny. Dostawa była szybka i sprawnie zrealizowana, ale jeśli szuka się wysokiej jakości, warto zainwestować więcej.

Dariusz Stępień
5/5

Bardzo szybka realizacja zamówienia oraz profesjonalna obsługa sklepu - polecam!

Dariusz Olszewski
3/5

Mimo drobnych niedociągnięć w produkcie, jak nierówna powierzchnia do spania, jestem zadowolony z zakupu. Szybka dostawa i profesjonalna obsługa.

Irena Kamiński
5/5

Kanapa, którą zakupiłam jest nie tylko estetyczna, ale także wygodna i solidnie wykonana.

Roman Wojciechowski
5/5

Meble w sklepie tanie.to są bardzo stylowe i pasują idealnie do mojego wnętrza.

Barbara Wójcik
4/5

Zamówiłem kanapę z montażem i byłem zaskoczony, jak szybko i profesjonalnie została dostarczona. Jakość mebli jest adekwatna do ceny, co sprawia, że polecam ten sklep innym.

Grzegorz Krawczyk
2/5

Meble wyglądały na konkurencyjnej cenie, ale jakość nie spełniała oczekiwań. Dostawa była szybka i rzetelna, ale produkt nie był zadowalający.

Wojciech Sikora
2/5

Fotel, który zakupiłem, miał dziurę na oparciu i po przykręceniu nóg nie był stabilny. Kontakt informacyjny był dobry, ale jakość produktu pozostawiała wiele do życzenia.

Irena Jaworski
3/5

Zamówiłem narożnik dla nastolatka i jestem zadowolony z estetyki, jednak technika składania po spaniu jest trochę uciążliwa. Ogólnie, polecam.

Dariusz Stępień

Jestem Dariusz, ekspert i pasjonat strony internetowej Apetiblock Opinie. Moja misja to dostarczanie rzetelnych recenzji produktów, firm i usług. Na moim portalu znajdziesz informacje, których potrzebujesz, oparte na autentycznych opiniach użytkowników. Dzięki mojej wiedzy i zaangażowaniu pomagam innym w dokonywaniu świadomych wyborów zakupowych. Moja pasja do testowania i oceniania różnych produktów sprawia, że zawsze staram się dostarczyć najbardziej wartościowe informacje dla naszej społeczności online.

Go up