Opinie o błyszczących płytach: Co warto wiedzieć

Brillen.pl Opinie

Brillen.pl es un destacado descuento de gafas en Alemania con más de 600 tiendas y socios de servicio en todo el país.

Sugerowane firmy:

Opiniones de usuarios

AdKlon Arni

"Przygotuj się na badanie online. Ciekawe doświadczenie, pero czy profesjonalne?" - Data doświadczenia: 16 lutego 2024

WAWanda

"Profesjonalna firma optyczna. Bardzo miła obsługa, dobra cena, super towar. Polecam!!!" - Data doświadczenia: 16 lutego 2024

Vercia Vercia

"Byłem waszymi pierwszym i ostatnim klientem. Nie polecam lepiej pójść do znanych sieciowek." - Data doświadczenia: 31 stycznia 2024

Martyna Gileta Hinca

"Korzystam z usług firmy od paru lat i jestem bardzo zadowolona. Idealnie odpowiadają moim potrzebom." - Data doświadczenia: 24 stycznia 2024

Ewa L

"Bardzo miła obsługa, niestety okulary progresywne nie spełniają moich oczekiwań. W moim przypadku to była strata pieniędzy." - Data doświadczenia: 4 stycznia 2024

dariusz Jędrych

"W salonie spotkała mnie nieprzyjemna sytuacja. Pani z obsługi w ogóle nie była profesjonalna ani uprzejma." - Data doświadczenia: 19 grudnia 2023

Ilona Kelner

"Za 270 zł dostałam okulary przez które mogę czytać tylko w ściśle określonej odległości od tekstu." - Data doświadczenia: 29 listopada 2023

URUrszula

"Bardzo miła i kompetentna obsługa. Czułam się jak w domu. Jestem bardzo zadowolona." - Data doświadczenia: 12 lutego 2023

Para obtener más información sobre Brillen.de y las opiniones de los usuarios, visita brillen.de.

Średnia opinia: 3.76/5.

Tadeusz Krawczyk
4/5

"Obsługa fachowa i profesjonalna. Rewelacyjne podejście do klienta. Atmosfera przyjazna. Polecam"

Paweł Sikora
4/5

"Byłem waszymi pierwszym i ostatnim klientem. Na początek fatalną jakość soczewek w okularach mimo wybranych twardych szkieł one rysują się na potęgę"

Adam Jaworski
2/5

Doświadczenie zakupu okularów w salonie online było bardzo nieprofesjonalne. Optyk zajmował się czymś zupełnie innym podczas badania wzroku, co sprawiło, że nie udało się dobrać odpowiednich soczewek.

Marcin Baran
5/5

Profesjonalne podejście do klienta w brillen.de. Bardzo dobre badania wzroku, miła obsługa i precyzyjne dopasowanie okularów. Jestem bardzo zadowolona z mojego zakupu.

Piotr Woźniak
4/5

"Bardzo dobre produkty i cenowo też spoko. Miła obsługa, więc gorąco polecam zakupy u tej Pani"

Marek Dąbrowski
2/5

Obiecano mi drugą parę okularów gratis, ale okazało się, że były to podstawowe szkła bez żadnych dodatkowych funkcji. To bardzo nieuczciwa praktyka.

Kinga Górski
5/5

Doświadczenie z zakupem okularów w brillen.de było rewelacyjne. Kompetentna obsługa, duży wybór oprawek i szybka realizacja zamówienia. Polecam tę firmę!

Jerzy Zieliński
2/5

Za okulary zapłaciłem 270 zł, a ostatecznie okazało się, że mogę nimi czytać tylko w ściśle określonej odległości od tekstu. To kompletnie niezadowalający efekt.

Tadeusz Michalak
5/5

Zadowolona klientka z usług firmy Olsztyn. Duży wybór oprawek, idealnie dopasowane okulary "office" oraz profesjonalna obsługa. Polecam wizytę w salonie na Kołłątaja.

Małgorzata Pawłowski
4/5

"Wszystko poszło dobrze. Tylko oferty z brillen.de trochę się różnią z tą u okulisty"

Jerzy Piotrowski
5/5

Bardzo miła obsługa w salonie brillen.de w Sopot. Pomocni i uprzejmi pracownicy, jasne wyjaśnienia i profesjonalne podejście do klienta. Jestem bardzo zadowolona z moich nowych okularów.

Renata Zalewski
2/5

Nie polecam tej firmy, ponieważ doświadczyłem nieprofesjonalnego podejścia i niezadowalającej jakości produktów. Warto poszukać lepszych opcji na rynku.

Henryk Piotrowski
2/5

Okulary progresywne zakupione w tej firmie okazały się niespełniające moich oczekiwań. Szkła nie były takie, jakie zamówiłem, co spowodowało, że widziałem tylko dokładnie na wprost.

Justyna Kwiatkowski
5/5

Znakomite podejście do klienta w salonie brillen.de. Bardzo profesjonalna obsługa, jasne wyjaśnienia i pomoc w wyborze odpowiednich okularów. Polecam tę firmę z czystym sumieniem!

Michał Jankowski
4/5

"Byłem waszym pierwszym i ostatnim klientem. Na początek fatalną jakość soczewek w okularach mimo wybranych twardych szkieł one rysują się na potęgę"

Andrzej Wojciechowski
4/5

"Za zł dostałam okulary przez które mogę czytać tylko w ściśle określonej odległości od tekstu. Ni można tego reklamować"

Danuta Włodarczyk
3/5

Niestety, nie wszystkie opinie o Brillen.de są pozytywne. Klient narzekał na jakość soczewek i brak zadowalającej pary okularów gratis. Dla mnie to stanowi istotny czynnik przy wyborze usług optycznych.

Agnieszka Kamiński
5/5

Profesjonalna firma optyczna - brillen.de. Znakomita obsługa, duży wybór oprawek i konkurencyjne ceny. Polecam tę firmę wszystkim potrzebującym nowych okularów.

Barbara Mazur
5/5

Doskonałe doświadczenie z zakupem okularów w brillen.de. Miła atmosfera, kompetentna obsługa i szybka realizacja zamówienia. Jestem bardzo zadowolony z mojego wyboru.

Danuta Grabowski
4/5

"bardzo miła i kompetentna obsługa. czułam się jak w domu. Pan i pani byli bardzo mili, tłumaczyli jasno wątpliwości, doradzali. jestem bardzo zadowolona"

Jolanta Kamiński
4/5

"Bardzo miła i kompetentna obsługa. Czułam się jak w domu. Pan i pani byli bardzo mili, tłumaczyli jasno wątpliwości, doradzali. Jestem bardzo zadowolona"

Danuta Sikora
4/5

"Profesjonalna firma optyczna, zakupiłam okulary progresywne, miałam badany wzrok, profesjonalna obsługa, bardzo miła, dobra cena, super towar. Polecam!!!"

Jacek Stępień
4/5

"Bardzo dobre podejście do klienta. Bardzo dobre badania"

Wojciech Włodarczyk
2/5

Obsługa w punkcie na al.Niepodległości w Sopocie była bardzo nieprofesjonalna i nieuprzejma. Pani z obsługi była zajęta telefonem i nie udzielała żadnych porad, mimo umówionej wizyty.

Łukasz Wiśniewski
3/5

Zakup okularów progresywnych w Brillen.de okazał się dla mnie pozytywnym doświadczeniem. Profesjonalna obsługa, dobra cena i miła atmosfera sprawiły, że polecam tę firmę.

Ryszard Król
3/5

Moje doświadczenie z firmą Brillen.de było mieszane. Pomimo liczby recenzji na poziomie 7873, ocena 4,0 sugeruje solidną jakość usług. Jednak, opinie klientów wskazują na różne problemy, takie jak trudności z dopasowaniem soczewek.

Marek Włodarczyk
5/5

Bardzo pozytywne doświadczenie zakupu okularów progresywnych w Brillen.de. Profesjonalna obsługa, badanie wzroku, miła atmosfera i dobra cena - polecam!

Bożena Michalski
4/5

"Opinia o firmie Olsztyn. Korzystam z usług firmy już od paru lat i jestem bardzo zadowolona. Noszę okulary typu 'office'. Idealnie odpowiadają moim potrzebom"

Małgorzata Zalewski
4/5

"Doskonała robota, lakier lepiej położony niż fabrycznie. Doskonale spasowane elementy. Polecam wszystkim"

Dariusz Stępień

Jestem Dariusz, ekspert i pasjonat strony internetowej Apetiblock Opinie. Moja misja to dostarczanie rzetelnych recenzji produktów, firm i usług. Na moim portalu znajdziesz informacje, których potrzebujesz, oparte na autentycznych opiniach użytkowników. Dzięki mojej wiedzy i zaangażowaniu pomagam innym w dokonywaniu świadomych wyborów zakupowych. Moja pasja do testowania i oceniania różnych produktów sprawia, że zawsze staram się dostarczyć najbardziej wartościowe informacje dla naszej społeczności online.

Go up