Opinie o Ezzygroom: Co mówią użytkownicy

Ezzy Groom - pogromca sierści?

Niemalże każdy opiekun psa wie, jak bardzo linienie może uprzykrzać życie - sierść jest dosłownie wszędzie, a podczas czesania (które wydaje się nie mieć końca) często wychodzi jej tak dużo, że spokojnie można wypełniać nią niemałe reklamówki. Nie każdy przyrząd poradzi sobie z usuwaniem wychodzącego futerka - rynek oferuje mnóstwo szczotek czy grzebieni i ostatecznie każdym z nich można próbować coś zdziałać, ale. czasami to syzyfowa praca 😉

Postanowiliśmy sprawdzić, jak poradzi sobie z zadaniem EZZY GROOM - produkt coraz bardziej znany wśród społeczności psiarzy. Testerem został Bari, którego mogliście poznać w poprzednich postach. Z tego też powodu autorką tej recenzji wyjątkowo nie będę ja - głos oddałam swojej drugiej połówce. Zapraszam do zapoznania się z opinią Kuby!

Opinie użytkowników

Opinie użytkowników

W Internecie można spotkać się z różnymi opiniami odnośnie Ezzy Groom - ich wachlarz sięga od skrajnych rozczarowań, po równie silny zachwyt. Na Facebookowej stronie firmy (link) znajdziemy masę zdjęć prezentujących efekty działania szczotki, publikowanych zarówno przez samą firmę, jak i jej klientów. Nie brak też filmów na YouTubie, demonstrujących działanie Ezzy. Najczęstszymi zarzutami jest prostota wykonania i brak rewelacji, zaś za gadżetem przemawia cena (która zestawiona z popularnym furminatorem wypada naprawdę dobrze) i efekty działania, poparte dowodami.

  • Przed złożeniem zamówienia warto zainteresować się, który wariant (z dwóch dostępnych - do sierści miękkiej/twardej i sierści szorstkiej) wybrać dla swojego potwora.
  • Można w tym wypadku zdać się na sam opis, jednak dużo lepszym pomysłem są odwiedziny na wspomnianej wyżej witrynie Facebookowej.
  • Jeśli jednak pociecha jest na tyle niespotykanym stworzeniem, że nie znajdujemy jej odpowiednika, możemy udostępnić zdjęcie, a firma poinstruuje, który wariant będzie dla nas najlepszy.

Samo zamówienie najlepiej jest złożyć na stronie producenta – koszt szczotki wynosi tam 29PLN. Doliczając koszty przesyłki, łącznie zapłacimy około 35PLN. Na Barim, zgodnie z zaleceniem, przetestowany został model do sierści szorstkiej - jedynie tego wariantu dotyczy recenzja.

Czekaliśmy na jej dotarcie około tygodnia. Pakunek dostarczył do nas kurier, w formie listowej – Ezzy przyszło w kopercie, bez żadnego zabezpieczenia.

Po otwarciu koperty w nasze ręce trafia wyczekiwany przyrząd defutrujący. Trzeba przyznać, że nie wygląda ani nowocześnie, ani zbytnio okazale. Jest to bowiem kawałek laminowanego drewna z wygrawerowaną nazwą firmy, podczepiony do metalowego brzeszczotu. Ciężko na taki widok utrzymywać swoje wysokie oczekiwania, chociaż zaznaczyć trzeba, że wykonanie jest ładne i eleganckie.

W zastosowaniu i funkcjonalności jednak tkwi siła urządzenia. Kiedy przechodzimy do czesania rozpoczynają się czary. Futra wychodzi absurdalnie dużo, z każdym pociągnięciem jest go coraz więcej.

Na osobne wspomnienie zasługuje zachowanie i reakcja psa – naprawdę mu się cały proces podoba. Bari wydaje się zrelaksowany, oczy się zamykają, a uśmiech pojawia na lisim pysku.

Ostateczny werdykt na temat szczotki nie może być inny niż pozytywny. 35PLN to uczciwa cena za urządzenie. To naprawdę solidnie wykonane czesadło, bez fajerwerków i bez innowacyjnych zastosowań – ale nie są one tutaj wcale potrzebne, przecież kupujemy Ezzy z nadzieją, że pozbędziemy się skutecznie zewsząd wyłażącej sierści.

Największym sekretem Ezzy Groom jest chyba obustronna przyjemność płynąca z czesania.

jak widać, Kuba ma szczególne oczekiwania 😉

Na potwierdzenie słów - filmiki (na drugim Barik wykonuje wspomniany przewrót): Ezzy Groom możecie zakupić na stronie.

Średnia opinia: 4/5.

Wojciech Piotrowski
3/5

W internecie można znaleźć różne opinie na temat Ezzy Groom, ale moje doświadczenie z tą szczotką było pozytywne. Choć wykonanie może nie zachwycać, to funkcjonalność i efekty czesania przekonują mnie do regularnego korzystania z tego produktu.

Kinga Zając
4/5

Ezzy Groom to solidnie wykonane narzędzie, które spełnia swoje zadanie doskonale - pozbywa sierści skutecznie i bezproblemowo.

Justyna Kowalczyk
3/5

Po pierwszym użyciu szczotki Ezzy Groom byłam trochę sceptyczna, ale po kilku sesjach czesania zauważyłam znaczącą poprawę w usuwaniu sierści mojego psa. Cena jest uczciwa i efekty działania są zauważalne, więc polecam ten produkt.

Jolanta Adamczyk
5/5

Po użyciu Ezzy Groom, zauważyłam znaczną poprawę w stanie sierści mojego psa. Jestem zaskoczona, jak dużo futra wychodzi przy każdym pociągnięciu.

Barbara Szymański
2/5

Jakoś wykonania szczotki Ezzy Groom pozostawia wiele do życzenia. Wygląd gadżetu nie zachwyca, a metalowy brzeszczot wydaje się mało solidny i delikatny.

Elżbieta Kaczmarek
4/5

Po zakupie Ezzy Groom nie żałuję ani jednej złotówki - to produkt, który zdecydowanie ułatwia pielęgnację mojego psa.

Maria Kowalski
4/5

Jako właściciel psa, polecam Ezzy Groom ze względu na jego skuteczność i wygodę użytkowania.

Krzysztof Nowicki
4/5

Dzięki Ezzy Groom czesanie mojego psa stało się przyjemnością, a nie uciążliwym obowiązkiem.

Kazimierz Wróbel
5/5

Ezzy Groom to prawdziwy pogromca sierści Jestem pod wrażeniem, jak skutecznie usuwa futerko mojego psa, sprawiając, że czesanie staje się przyjemnością.

Jacek Wójcik
4/5

Reakcja mojego psa na czesanie Ezzy Groomem jest pozytywna, co sprawia, że proces jest jeszcze bardziej satysfakcjonujący.

Barbara Kowalczyk
4/5

Cena za Ezzy Groom jest uczciwa, a efekty jego działania są zauważalne już po kilku użyciach.

Tomasz Zając
5/5

Ezzy Groom spełnił moje oczekiwania i przyniósł konkretne efekty. Cieszę się, że zakupiłam tę szczotkę i polecam ją wszystkim właścicielom psów borykającym się z problemem linienia.

Maria Mazur
3/5

Reakcja mojego psa na Ezzy Groom była pozytywna i zaskakująca. Bardzo mu się podobało czesanie tym narzędziem, a efekty były widoczne już po kilku użyciach. Polecam Ezzy Groom wszystkim posiadaczom psów borykającym się z problemem linienia.

Krzysztof Jabłoński
5/5

Interakcja z moim psem podczas czesania za pomocą Ezzy Groom jest niesamowicie pozytywna. Widzę, że mój pies nawet cieszy się tym procesem i reaguje pozytywnie.

Katarzyna Rutkowski
5/5

Zamówienie i dostawa były szybkie i sprawnie zrealizowane. Cena za produkt jest uczciwa, a jakość wykonania szczotki jest solidna.

Elżbieta Szymański
2/5

Pomimo obiecujących reklam i opinii, cena 35PLN za produkt nie jest adekwatna do jego skuteczności. Czesanie sierści jest nadal mozolne i wymaga dużego nakładu pracy, nie spełniając oczekiwań co do szybkości i efektywności.

Jerzy Jaworski
4/5

Ezzy Groom to skuteczne narzędzie do usuwania sierści, które sprawdziło się doskonale nawet na moim psie.

Henryk Majewski

Jestem Henryk, dziennikarz z pasją do pisania recenzji na stronie internetowej Apetiblock Opinie. Moja praca polega na dzieleniu się rzetelnymi opiniami na temat różnych produktów, firm i usług, aby pomóc użytkownikom w podjęciu właściwej decyzji zakupowej. Moje recenzje oparte są na autentycznych doświadczeniach i opinii innych użytkowników, co sprawia, że portal jest niezwykle wartościowym źródłem informacji. Zapraszam do odwiedzania strony i odkrywania, czego szukasz!

Go up