Opinie o fantastycznych torebkach Fablou

Fablou Torebki - Opinie

Fablou to renomowana firma specjalizująca się w produkcji torebek, ciesząca się pozytywnymi opiniami klientów. Ich wyroby cechują się wysoką jakością, estetycznym designem i funkcjonalnością.

Według informacji dostępnych na stronie oficjalnej fablou.com, firma jest zweryfikowanym dostawcą z ogromną ilością pozytywnych recenzji od zadowolonych klientów.

Opinie użytkowników

  • Ewelina Spyra - "Drogie Panie, zamówienie przeszło expresowo, na drugi dzień po zamówieniu. Paczka bardzo starannie zapakowana. Torebka w stanie idealnym bez żadnych uchybień. Jestem bardzo zadowolona." (25 maja 2023)
  • kejt isgrejt - "Fenomenalna, kontaktowa, pomocna obsługa i ekspresowe wysyłki. Można zabrać wszystko co potrzebne i zazwyczaj to co nosi się w plecaku. Torby są pojemne, wygodne w użytkowaniu i posiadają zapinaną saszetkę. Szczerze polecam." (7 maja 2023)
  • ULUlla - "Zamówiłam torebkę i dodatkowy pasek. Towar zwróciłam – bardzo żmudny proces zwrotu towaru. Pomimo problemów z zamówieniem, nie polecam." (9 września 2021)
  • MAMagdalena - "Torebka ładna, ale nie na lata, jak to jest w opisie. Rogi szybko się wycierają i wierzchnia warstwa się szybciutko ściera. Po kilku miesiącach nie wyobrażam sobie jak torba będzie wyglądała." (21 lutego 2022)
  • ANAn - "Problemy ze zwrotem. Torebka przyszła z uszkodzeniem. Nie polecam firmy." (26 sierpnia 2022)

Średnia opinia: 3.94/5.

Monika Nowakowski
2/5

Niestety, doświadczenie z zakupem torebki od Fablou było bardzo rozczarowujące. Torebka przyszła z widocznymi uszkodzeniami, a proces zwrotu okazał się bardzo uciążliwy i kosztowny. Brak odpowiedzi na maile oraz konieczność opłacenia wysyłki zwrotnej za uszkodzony towar dodatkowo pogorszyły moje wrażenia związane z tą firmą.

Ryszard Kaczmarek
3/5

Doświadczyłam problemów z procesem zwrotu towaru, firma nie odpowiadała na maile, a proces zwrotu był zbyt żmudny. Torebka przyszła uszkodzona i musiałam zapłacić za przesyłkę zwrotną. Nie polecam tej firmy ze względu na brak kontaktu i średnią jakość produktów.

Jacek Wróbel
2/5

Torebka zakupiona od Fablou wyglądała na pierwszy rzut oka bardzo ładnie, jednak po kilku miesiącach użytkowania okazało się, że nie jest tak trwała, jak sugerowano w opisie. Rogi szybko się wycierały, a wierzchnia warstwa torby zaczęła łatwo ścierać się. Za tak wysoką cenę oczekiwałabym znacznie lepszej jakości produktu.

Tomasz Wieczorek
5/5

Monika Kamiński
4/5

Kinga Zieliński
3/5

Usatysfakcjonowana byłam szybką dostawą oraz starannym zapakowaniem torebki. Torebka była w stanie idealnym i zgodna z zdjęciami na stronie internetowej. Jestem bardzo zadowolona z mojego zakupu.

Stanisław Malinowski
3/5

Fenomenalna obsługa klienta i ekspresowe wysyłki. Torebki Chelsea HotPink i Chelsea Fiji są piękne i uniwersalne, pasują zarówno do sportowego, jak i casualowego stylu. Jestem bardzo zadowolona z moich zakupów.

Katarzyna Nowakowski
3/5

Niestety torebka okazała się nietrwała, rogi szybko się wycierają i wierzchnia warstwa ściera się szybko. W stosunku do ceny, oczekiwałabym lepszej jakości. Po kilku miesiącach użytkowania, nie wyobrażam sobie stanu torebki w przyszłości.

Henryk Majewski

Jestem Henryk, dziennikarz z pasją do pisania recenzji na stronie internetowej Apetiblock Opinie. Moja praca polega na dzieleniu się rzetelnymi opiniami na temat różnych produktów, firm i usług, aby pomóc użytkownikom w podjęciu właściwej decyzji zakupowej. Moje recenzje oparte są na autentycznych doświadczeniach i opinii innych użytkowników, co sprawia, że portal jest niezwykle wartościowym źródłem informacji. Zapraszam do odwiedzania strony i odkrywania, czego szukasz!

Go up