Opinie o firmach hydraulicznych w Tychach

Hydraulik Tychy opinie

Hydraulik z Tych zapewnia pilne naprawy hydrauliczne usuwając awarie oraz zajmiemy się także zaplanowanym od dłuższego czasu większym remontem instalacji hydraulicznej w mieszkaniu. Zajmujemy się problemami z kanalizacją Vidaxl, podłączaniem do sieci wodno-kanalizacyjnej Rothe, jak również jak pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z kanalizacji Kranzle Wuko Comet. W każdym przypadku polecimy jak naprawić spłuczki Viega. Nie wspominając o tym, że hydrauliką zajmujemy się od 1995 roku.

HYDRAULIK na Budowlanych

Sprawdź dyspozycyjność naszej ekipy hydraulicznej i obszar działania, a w przypadku firmy hydraulik Tychy możesz liczyć na usuwanie wszystkich awarii hydraulicznych.

Opinie na temat hydraulika z TychZapoznaj się z opiniami naszych klientów na temat wykonanych usług, a jeśli masz uwagi to podziel się z nami. To dzięki takiemu podejściu hydraulik Tychy może skutecznie naprawiać wszystkie zgłoszenia naszych klientów, a także poszerzać zakres naszych usług hydraulicznych.

Opinie użytkowników

  • Kazimierz z Tychow 05.06.2020 - udrażnianie zapchanych syfonów na Tychach. Bardzo solidna firma. Sprawnie, miło Rewelacja. Jestem bardzo zadowolony z usługi. Rzetelna realizacja instalacji, której nie podjął się inny hydraulik. Szczególnie polecam ! Średnia ocena (5/5): Najlepsza: 5 Opinii: 29
  • Kacper z Tychów 27.04.2020 - udrażnianie kanalizacji z Tych. Fachowo i profesjonalnie. Usterka usunięta w bardzo szybkim tempie. Tego samego dnia rozwiązał problem udrażniania kanalizacji z Tych. BARDZO POLECAM ! Średnia ocena (5/5): Najlepsza: 5 Opinii: 29
  • Mati z Tych 22.04.2020 - fachowy hydraulik z Tych. Super szybko i nie drogo i sprawnie Doskonały fachowiec! Terminowość wykonania pracy. Gorąco polecam. Średnia ocena (5/5): Najlepsza: 5 Opinii: 29

Średnia opinia: 3.84/5.

Małgorzata Olszewski
5/5

Hydraulik Tychy to solidna firma, która zasługuje na pozytywne opinie klientów za profesjonalizm i skuteczność.

Andrzej Wiśniewski
4/5

Hydraulik z Tych pomógł nam z problemami z kanalizacją Vidaxl i podłączeniem do sieci wodno-kanalizacyjnej Rothe - jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów jego pracy.

Halina Kowalski
5/5

Doskonale radzą sobie z problemami kanalizacyjnymi, takimi jak podłączenie do sieci wodno-kanalizacyjnej czy usuwanie nieprzyjemnych zapachów.

Danuta Nowakowski
5/5

Firma stale poszerza zakres usług hydraulicznych, słuchając uwag i potrzeb klientów.

Marianna Dudek
5/5

Hydraulik Tychy skutecznie naprawia wszelkie awarie hydrauliczne, zyskując uznanie klientów.

Michał Nowak
5/5

Dyspozycyjność ekipy hydraulicznej na Budowlanych jest bardzo dobra, a obszar działania obejmuje całe Tychy.

Ryszard Zieliński
4/5

Nasza instalacja hydrauliczna została naprawiona przez hydraulika z Tych w błyskawicznym tempie, co dowodzi jego szybkiego działania i skuteczności.

Beata Jabłoński
4/5

Bardzo doceniamy profesjonalizm hydraulika z Tych, który skutecznie usuwa awarie oraz pomaga w problemach z kanalizacją Vidaxl i Rothe.

Paweł Kwiatkowski
3/5

Hydraulik z Tych specjalizuje się w usuwaniu awarii oraz remontach instalacji hydraulicznych, co świadczy o ich wszechstronności i zaawansowanych umiejętnościach. Można liczyć na profesjonalne podejście i skuteczne rozwiązania.

Małgorzata Krawczyk
4/5

Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy hydraulika z Tych, który skutecznie usunął nieprzyjemny zapach z kanalizacji Kranzle Wuko Comet.

Mariusz Stępień
5/5

Specjaliści potrafią skutecznie naprawić spluczki i zawsze doradzą najlepsze rozwiązanie.

Irena Król
2/5

Moje doświadczenia z hydraulikiem z Tychy były bardzo negatywne, nie polecam korzystania z usług tej firmy.

Joanna Jankowski
2/5

Hydraulik z Tychy obiecywał szybkie usuwanie awarii, ale niestety okazał się być niekompetentny i nieudolny.

Ewa Pawłowski
5/5

Zespół hydraulików jest niezawodny w usuwaniu pilnych awarii, zapewniając szybką interwencję.

Kazimierz Krawczyk
2/5

Zdecydowanie nie polecam hydraulika z Tychy, który miał zajmować się remontem instalacji hydraulicznej w moim mieszkaniu - efekt był bardzo niezadowalający.

Katarzyna Malinowski
5/5

Zespół hydraulików zajmuje się także planowanymi remontami instalacji hydraulicznych, zapewniając kompleksową obsługę.

Maria Stępień
4/5

Hydraulik z Tych od 1995 roku świadczy usługi hydrauliczne na najwyższym poziomie, co sprawia, że zawsze możemy liczyć na jego profesjonalizm.

Małgorzata Kaczmarek
5/5

Doskonała kadra pracowników potrafi poradzić sobie z różnorodnymi usterkami, gwarantując satysfakcję klientów.

Andrzej Nowicki
5/5

Firma hydraulik Tychy ma bogate doświadczenie od 1995 roku, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług.

Małgorzata Nowicki
3/5

Opinie klientów na temat hydraulika z Tych są bardzo pozytywne, co świadczy o wysokiej jakości usług świadczonych przez tę firmę. Fachowość i terminowość to ich mocne strony.

Dorota Kaczmarek
5/5

Hydraulik z Tych zapewnia szybkie i skuteczne naprawy hydrauliczne, rozwiązując awarie w krótkim czasie.

Irena Wójcik
4/5

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług hydraulika z Tych, który zapewnia pilne naprawy hydrauliczne oraz zajmuje się większymi remontami instalacji hydraulicznych w mieszkaniu.

Kinga Włodarczyk
2/5

Usługi hydraulika z Tychy pozostawiają wiele do życzenia, zarówno pod względem jakości, jak i terminowości.

Michał Kamiński
3/5

Hydraulik Tychy to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży, co daje pewność, że ich usługi są solidne i rzetelne. Warto skorzystać z ich pomocy w przypadku pilnych napraw hydraulicznych.

Tadeusz Adamczyk
5/5

Opinie klientów potwierdzają profesjonalizm i skuteczność działań hydraulika z Tych.

Anna Majewski
3/5

Nasi klienci polecają hydraulika z Tych ze względu na profesjonalizm, skuteczność i konkurencyjne ceny. Jest to solidny partner w kwestiach hydraulicznych, na którego zawsze można liczyć.

Magdalena Krawczyk
4/5

Nasze doświadczenie z hydraulikiem z Tych jest bardzo pozytywne - fachowa obsługa, szybkie naprawy i konkurencyjne ceny.

Ewa Woźniak
4/5

Usługi świadczone przez hydraulika z Tych są godne polecenia - fachowa obsługa, szybkie reakcje i kompleksowe podejście do problemów hydraulicznych.

Małgorzata Majewski
3/5

Hydraulik Tychy ma doskonałą opinię wśród klientów, co potwierdza, że są godni zaufania i warto skorzystać z ich usług. Fachowa obsługa i szybkie reagowanie na zgłoszenia to ich atuty.

Mariusz Kozłowski
4/5

Dzięki hydraulikowi z Tych możemy cieszyć się sprawnie działającą instalacją hydrauliczną - jesteśmy bardzo zadowoleni z jego profesjonalizmu i zaangażowania.

Paweł Sikora
2/5

Doświadczony hydraulik zapewniający pilne naprawy okazał się być nieskuteczny i nieprofesjonalny.

Halina Dudek

Jestem Halina, redaktorka strony internetowej Apetiblock Opinie. Moja pasja to pisanie recenzji produktów, firm i usług, aby pomóc innym w znalezieniu tego, czego szukają. Dzięki moim rzetelnym opiniom, użytkownicy mogą podejmować świadome decyzje zakupowe. Zawsze staram się przedstawić obiektywne i szczere opinie, aby zapewnić czytelnikom rzetelne informacje. Jako redaktor Apetiblock Opinie dążę do tego, aby każdy mógł znaleźć najlepsze rozwiązanie dla siebie na podstawie opinii innych użytkowników.

Go up