Opinie o firmie Grosik Taxi w Warszawie

Grosik Taxi Warszawa - Opinie

Grosik Taxi Warszawa jest jedną z najpopularniejszych firm transportowych w stolicy Polski. Specjalizuje się w świadczeniu usług transportu osobowego na terenie Warszawy i okolic. Dzięki swojej niezawodnej floty pojazdów oraz profesjonalnemu podejściu do klientów, Grosik Taxi Warszawa zdobył zaufanie i uznanie wśród mieszkańców.

Firma ta oferuje szeroki zakres usług transportowych, począwszy od zwykłych przejazdów po mieście, aż po transfery na lotnisko czy obsługę imprez okolicznościowych. Klienci cenią sobie Grosik Taxi Warszawa za punktualność, komfort podróży oraz konkurencyjne ceny.

Opinie użytkowników

  • SBM Sp. z o.o. Wrocław - 11 opinii
  • Redeye Group Sp. z o.o. Warszawa - 20 opinii
  • Marketing Internetowy Sp. z o.o. Toruń - 80 opinii

Opinie użytkowników

Jeśli widzisz ten komunikat oznacza to, że twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę skryptów javascript. Aby poprawnie korzystać z serwisu Gowork.pl zaleca się zmianę ustawień. Dodatkowo możesz wysłać do nas maila z informacją o tym komunikacie na [email protected].

Rozmowy Kwalifikacyjne Praca Niemcy Szkolenia Szkoły policealne Poradnik Forum Blog Wiadomości Jak napisać CV Jak napisać list motywacyjny Poradnik Forum Poradnik Blog Wiadomości Jak napisać CV Jak napisać list motywacyjny Dla pracodawców Moje konto Profil Wyloguj się

Średnia opinia: 3.48/5.

Małgorzata Król
2/5

Kierowcy Grosik Taxi Warszawa okazali się być nieprofesjonalni i nieprzyjemni w kontakcie.

Adam Michalak
5/5

Jan Sikora
4/5

Mariusz Michalski
3/5

Kinga Dudek
2/5

Po skorzystaniu z usług Grosik Taxi Warszawa miałem wiele problemów z rozliczeniem i otrzymaniem faktury.

Dorota Woźniak
2/5

Grosik Taxi Warszawa nie spełnił moich oczekiwań pod względem terminowości i punktualności.

Marcin Kowalski
2/5

Wszystko, co związane było z Grosik Taxi Warszawa, sprawiło mi wiele kłopotów i stresu, nie polecam tej firmy nikomu.

Mariusz Piotrowski
2/5

Moje doświadczenie z Grosik Taxi Warszawa było bardzo negatywne. Strona internetowa firmy nie działa poprawnie i komunikuje się w sposób mało profesjonalny.

Małgorzata Wróbel
2/5

Usługi świadczone przez Grosik Taxi Warszawa były niesatysfakcjonujące, a jakość obsługi klienta pozostawiała wiele do życzenia.

Halina Dudek

Jestem Halina, redaktorka strony internetowej Apetiblock Opinie. Moja pasja to pisanie recenzji produktów, firm i usług, aby pomóc innym w znalezieniu tego, czego szukają. Dzięki moim rzetelnym opiniom, użytkownicy mogą podejmować świadome decyzje zakupowe. Zawsze staram się przedstawić obiektywne i szczere opinie, aby zapewnić czytelnikom rzetelne informacje. Jako redaktor Apetiblock Opinie dążę do tego, aby każdy mógł znaleźć najlepsze rozwiązanie dla siebie na podstawie opinii innych użytkowników.

Go up