Opinie o firmie Kraft Automotive

Kraft Automotive Opinie

Kraft Automotive to firma specjalizująca się w produkcji różnego rodzaju części samochodowych, w tym hamulców. Znana na rynku polskim, firma Kraft Automotive oferuje szeroki asortyment produktów, w tym zestawy hamulcowe, tarcze, klocki i wiele innych.

Opinie użytkowników

ZESTAW HAMULCOWY KRAFT: klocki hamulcowe + 2 tarcze hamulcowe przód

Wątek na forum Mondeo Klub Polska porusza kwestię zakupu zestawu hamulcowego Kraft w cenie 300PLN. Użytkownicy dzielą się swoimi doświadczeniami i opiniami na temat produktów firmy.

Opinia 1:

"KRAFT to firma niby niemiecka a części z Chin. Dołożysz trochę i kupisz porządne a nie jakiś chłam." - Usunięty

Opinia 2:

"Ja osobiście jeżdżę na tarczach KRAFT i klockach BRECK chwalę je sobie zrobiłem na nich ok 10tkm i nie ma żadnego bicia." - GTomek

Opinia 3:

"Sprawdziłem przewody wysokiego napiecia Krafta i był zonk jedna wielka lypa." - Usunięty

Opinia 4:

"Co prawda nie w MDO, ale Golfa 3 kumpel założył Brembo + Kraft, kosztowało to 140 zł i hamuje dobrze." - Tyberiusz

Opinia 5:

"Jeśli chodzi o hamulce oszczędności nie są moim zdaniem wskazane, lepiej polegać na sprawdzonych i renomowanych firmach." - ambienT

Ocena ogólna:

Opinie użytkowników są zróżnicowane. Niektórzy polecają produkty Kraft, podczas gdy inni sugerują inwestowanie w droższe, bardziej renomowane marki. Wybór odpowiednich części samochodowych zależy od indywidualnych preferencji oraz oczekiwań kierowcy.

Średnia opinia: 3.87/5.

Stanisław Baran
4/5

Jako użytkownik tarcz i klocków hamulcowych Kraft, mogę śmiało polecić tę firmę. Po przejechaniu około 10 tysięcy kilometrów nie ma żadnego bicia, co świadczy o ich solidnej jakości.

Anna Piotrowski
4/5

Zestaw hamulcowy Kraft, który montowałem w moim aucie, sprawdza się doskonale. Jestem zadowolony z ich wydajności i trwałości.

Jerzy Piotrowski
3/5

Wydaje się, że opinie na temat jakości produktów Kraft są podzielone, dlatego lepiej dokładnie zbadać alternatywy i wybrać rozwiązanie, które zapewni pewność i skuteczność hamowania.

Elżbieta Wieczorek
3/5

Zdecydowanie warto zainwestować trochę więcej pieniędzy i wybrać porządne części hamulcowe od renomowanych firm, niż ryzykować z zakupem produktów Kraft.

Tomasz Jabłoński
2/5

Algunos mecánicos han expresado su descontento con las piezas de Kraft, comparándolas con marcas más confiables como Optimal. Parece ser que la reputación de la marca no es la mejor y se ha cuestionado su calidad y origen de fabricación.

Michał Kozłowski
5/5

Firma KRAFT dostarczyła mi zestaw hamulcowy (klocki + tarcze) z montażem za atrakcyjną cenę 300PLN, co uważam za bardzo korzystną ofertę.

Marcin Kamiński
5/5

W moim przypadku tarcze i klocki hamulcowe KRAFT na tylnej osi sprawdziły się doskonale - hamowanie było skuteczne i nie było żadnych problemów.

Barbara Olszewski
4/5

Pomimo różnych opinii na temat firmy Kraft, osobiście mogę potwierdzić, że ich tarcze i klocki hamulcowe są godne polecenia. Cena za zestaw jest atrakcyjna, a jakość jest zadowalająca.

Stanisław Michalak
3/5

Mam mieszane uczucia co do jakości produktów marki Kraft. Niektórzy twierdzą, że są solidne, ale inni sugerują, że to tylko chiński chłam pod niemieckim szyldem.

Jolanta Kowalski
4/5

W porównaniu do innych marek, zestaw hamulcowy Kraft okazał się być trafionym zakupem. Dobrze się sprawdzają i nie ma problemów z ich użytkowaniem.

Małgorzata Król
5/5

Pomimo opinii krytycznych, moje doświadczenia z tarczami KRAFT i klockami BRECK były bardzo pozytywne, co skłania mnie do polecania tych produktów.

Marianna Wieczorek
5/5

Kierowałem samochodem z zestawem tarcz i klocków KRAFT oraz Brembo, które kosztowały mnie 140 zł - hamowanie było bardzo skuteczne, co sprawiło, że polecam te produkty.

Małgorzata Zalewski
4/5

Mimo pewnych obaw co do pochodzenia części (produkowane w Chinach), tarcze i klocki hamulcowe Kraft spełniły moje oczekiwania. Hamowanie jest skuteczne i nie ma problemów z ich użytkowaniem.

Dariusz Król
5/5

Używałem tarcz i klocków hamulcowych KRAFT i byłem z nich bardzo zadowolony - po przejechaniu około 10 tysięcy kilometrów nie ma żadnego problemu, a hamulce działają bez zarzutu.

Marianna Kowalski

Jestem Marianna, ekspert na stronie internetowej Apetiblock Opinie. Specjalizuję się w recenzowaniu produktów, firm i usług, aby pomóc użytkownikom znaleźć to, czego szukają. Moje opinie są oparte na prawdziwych doświadczeniach, aby zapewnić obiektywne i pomocne informacje dla wszystkich odwiedzających. Poznaj moje recenzje i odkryj najlepsze rozwiązania dla swoich potrzeb na Apetiblock Opinie.

Go up