Opinie o Flebomedica: Co Warto Wiedzieć

Flebomedica Opinie

Od Nowego Roku zapraszamy do nowej siedziby w Olsztynie przy ulicy Jarockiej 86. Od stycznia w centrum medycznym FLEBOMEDICA będziecie Państwo mogli skorzystać z diagnostyki i leczenia chorób żył kończyn dolnych oraz diagnostyki i leczenia schorzeń z zakresu proktologii oraz chirurgii onkologicznej. Nasz zespół powiększy się o nowych lekarzy flebologów. Oprócz lek. Krzysztofa Pomorskiego przyjmować Państwa będą lekarze: Piotr Firkowski i Leszek Wiśniewski - specjaliści chirurgii ogólnej. Konsultacji w zakresie proktologii oraz chirurgii onkologicznej wraz z wykonywaniem zabiegów proktologicznych udzielać będzie dr n.med. Robert Wojsław, specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii onkologicznej.

Szanowni Państwo. Zajmujemy się leczeniem chorób żył kończyn dolnych (żylaki, "pajączki" naczyniowe, owrzodzenia troficzne podudzi, zakrzepica żył głębokich) oraz chorób proktologicznych (żylaki odbytu, szczeliny odbytu itp.). Wykonujemy badania diagnostyczne układu żylnego (USG Duplex-Doppler) oraz badania USG Doppler układu tętniczego (tętnice szyjne, kręgowe, tętnice kończyn górnych i dolnych). Dr Robert Wojsław (proktolog) wykonuje badania diagnostyczne (anoskopia, rektoskopia) z użyciem video ano-rektoskopu.

W terapii żylaków kończyn dolnych stosujemy obliterację chemiczną (skleroterapia) oraz miniflebectomię i wewnątrzżylną ablację laserową (EVLT) wykonywane w znieczuleniu miejscowym (tumescencyjnym), w ramach "chirurgii jednego dnia". W terapii chorób proktologicznych stosujemy zabiegi skleroterapii oraz laserowe operacje żylaków odbytu (LHP). W leczeniu szczeliny odbytu dr Wojsław stosuje toksynę botulinową. Jesteśmy członkami krajowych i międzynarodowych towarzystw naukowych.

Stale podnosimy swoją wiedzę i umiejętności będąc uczestnikami wielu konferencji naukowych i szkoleń w Polsce i za granicą. Stosując praktycznie wszystkie dostępne metody leczenia przewlekłej choroby żył kończyn dolnych oraz chorób proktologicznych jesteśmy w stanie zaproponować odpowiednią terapię w każdym stopniu ich zaawansowania. Więcej informacji na temat metod leczenia przewlekłej choroby żył kończyn dolnych oraz diagnostyki i leczenia chorób proktologicznych znajdziecie Państwo na stronie www.flebomedica.pl.

Opinie użytkowników

  • A.S - "Pan Doktor Pomorski posiada niezwykle bogatą wiedzę z zakresu anatomii, fizjologii i patologii układu żylnego. Jego umiejętności diagnostyczne są na najwyższym poziomie, co pozwoliło mu trafnie zdiagnozować moje schorzenie i uspokoić mnie."
  • M.R - "Jestem po wizycie u Pana Doktora Pomorskiego. Pełen profesjonalizm poczucie humoru i opis choroby na wysokim poziomie."
  • E.A - "Bardzo szczegółowo nie wyjaśnil mi mojej choroby zyl( czekam na zabieg). Lekarz zyczliwy, uprzejmy z poczuciem humoru jestem bardzo zadowolona."
  • piotr.kwiatkowski1 - "Bardzo profesjonalna, rzeczowa diagnoza. Nogi jak nowe."

Średnia opinia: 3.61/5.

Beata Kozłowski
2/5

Renata Górski
5/5

Agnieszka Kaczmarek
3/5

Elżbieta Wieczorek
4/5

Henryk Majewski

Jestem Henryk, dziennikarz z pasją do pisania recenzji na stronie internetowej Apetiblock Opinie. Moja praca polega na dzieleniu się rzetelnymi opiniami na temat różnych produktów, firm i usług, aby pomóc użytkownikom w podjęciu właściwej decyzji zakupowej. Moje recenzje oparte są na autentycznych doświadczeniach i opinii innych użytkowników, co sprawia, że portal jest niezwykle wartościowym źródłem informacji. Zapraszam do odwiedzania strony i odkrywania, czego szukasz!

Go up