Opinie o Fordzie Fiesta MK6 1.4 Benzyna

Ford Fiesta VI 1.4 Benzyna - Opinie

Ford Fiesta VI 1.4 Benzyna to popularny model samochodu z segmentu miejskich aut. Charakteryzuje się kompaktowym rozmiarem i ekonomicznym silnikiem benzynowym o pojemności 1.4 litra. Model ten był produkowany w latach 2001-2008 i zdobył uznanie wielu kierowców.

Oceny użytkowników

Według portalu AutoCentrum.pl, Ford Fiesta VI 1.4 Benzyna otrzymał średnią ocenę 4,16 na podstawie 23 opinii. 93% użytkowników zadeklarowało chęć ponownego zakupu tego modelu.

Podsumowanie ocen

  • Całokształt: 4,04
  • Wrażenia Silnik: 4,13
  • Skrzynia biegów: 4,22
  • Układ jezdny: 4,65
  • Karoseria: 4,40

Opinie użytkowników

~fordziarz z przypadku

Ford Fiesta VI Hatchback 1.4 16V 80KM 59kW

Mam to auto "przez przypadek". Trochę sceptycznie do tego podchodziłem, ale mimo wszystko kupiłem. Planowałem się z nim rozstać, ale ostatecznie okazał się być fajnym autem miejskim.

~louis

Ford Fiesta VI Hatchback 1.4 16V 80KM 59kW

Samochodem robię regularnie 50 km dziennie. Praktyczny w wersji 5D, dobre spalanie, ergonomia i zawieszenie. Jest to moje drugie auto używane jako daily.

~gość

Ford Fiesta VI Hatchback 1.4 16V 80KM 59kW

Auto godne polecenia, niezawodne. Jedynym mankamentem jest klimatyzacja, ale koszt naprawy nie był wysoki. Fajne zarówno do miasta jak i w trasę.

~Rafał

Ford Fiesta VI Hatchback 1.4 16V 80KM 59kW

Auto z dużymi problemami mechanicznymi po osiągnięciu 160 tys. km. Bardzo niezadowolony z jakości samochodu.

~Pascal

Ford Fiesta VI Hatchback 1.4 16V 80KM 59kW

Samochód bardzo fajny, szczególnie w pakiecie zewnętrznym ST. Szkoda, że musiałem go oddać po zdarzeniu drogowym.

~fordjestok

Ford Fiesta VI Hatchback 1.4 16V 80KM 59kW

Bardzo wdzięczne małe auto. Trwałość ogólna samochodu na bardzo dobrym poziomie. Zawieszenie i hamulce pozwalają czuć się bezpiecznie.

Opinie użytkowników

Średnia opinia: 3.72/5.

Grzegorz Stępień
2/5

Mimo zewnętrznego wyglądu auta, które sprawia wrażenie szybkiego, Ford Fiesta VI 1.4 benzyna okazał się nietrwały. Występują problemy z klimatyzacją, wyciek odczynnika, a także niekomfortowe fotele i usterki mechaniczne, takie jak błędy Eac Fail.

Halina Grabowski
3/5

Anna Krawczyk
5/5

Pomimo kilku drobnych usterek, takich jak układ hamulcowy, uważam, że Ford Fiesta mk6 1.4 benzyna to świetny wybór dla osób szukających praktycznego i ekonomicznego samochodu.

Monika Zieliński
2/5

Po tys. km zauważyłem spore zużycie oleju, problemy z katalizatorem i błędy Eac Fail. Sprzęgło wymaga wymiany, a wnętrze auta jest pełne tandetnych plastików, które się łamią i niekomfortowych foteli.

Irena Jaworski
5/5

Ford Fiesta VI 1.4 16V 80 KM 59 kW jest świetnym wyborem dla osób szukających ekonomicznego i niezawodnego samochodu miejskiego.

Barbara Jankowski
2/5

Ford Fiesta VI 1.4 benzyna - Auto, które zakupiłem z przypadku, nie planując tego. Byłem sceptycznie nastawiony do marki Ford, a szczególnie do modelu Fiesta. Nie jestem zadowolony z zakupu, ale nie miałem czasu na poszukiwanie innych opcji.

Renata Jankowski
5/5

Po używaniu Forda Fiesta VI 1.4 16V 80 KM 59 kW, jestem pod wrażeniem jego zawieszenia, karoserii i przeniesienia napędu. To naprawdę solidnie zbudowane auto.

Marcin Kozłowski
4/5

Marianna Dudek
5/5

Jestem bardzo zadowolony z mojego Forda Fiesta mk6 1.4 benzyna. AutoCentrum.pl to niezależny portal motoryzacyjny, który pomógł mi w znalezieniu informacji o tym modelu.

Irena Grabowski
5/5

Spalanie tego modelu jest zadowalające, a jego trwałość oraz niezawodność są na bardzo wysokim poziomie.

Tomasz Kozłowski

Jestem Tomasz, ekspert z portalu Apetiblock Opinie. Moja pasja to recenzowanie produktów, firm i usług, aby pomóc użytkownikom w znalezieniu tego, czego szukają. Dzięki moim prawdziwym opiniiom, możesz podejmować świadome decyzje zakupowe i korzystać z najlepszych ofert na rynku. Śledź moje artykuły i bądź na bieżąco z najnowszymi trendami i rekomendacjami dotyczącymi produktów. Zaufaj mojemu doświadczeniu i znajdź najlepsze rozwiązania dla siebie!

Go up