Opinie o ginekologu Kadziewicz w Zgierzu

Kadziewicz Ginekolog Zgierz - Opinie i Informacje

Lekarz Margarita Kadziewicz to specjalista w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Jej miejsce pracy to Prywatny Gabinet Ginekologiczny w Zgierzu. Można umówić wizytę telefonicznie pod numerem +48785145094.

Informacje o Lekarzu:

  • Imię i Nazwisko: Margarita Kadziewicz
  • Specjalizacja: Położnictwo i Ginekologia
  • Miejsce Pracy: Prywatny Gabinet Ginekologiczny, Północna 3a, 95-100, Zgierz
  • Telefon: +48785145094

Lekarz Kadziewicz cieszy się uznaniem pacjentów, którzy chwalą jej kompetencje oraz ciepłe podejście. Jest ceniona za pomoc w trudnych sytuacjach zdrowotnych.

Opinie użytkowników

Anna J: "Do Pani doktor chodzę na wizyty od 2001 r. Szczerze pisząc nigdy mnie nie zawiodła, ani jako człowiek, ani jako lekarz. To ciepła, kompetentna osoba, która pomogła mi w wielu podbramkowych sytuacjach związanych ze zdrowiem. Jestem jej bardzo wdzięczna. Stała pacjentka Ania"

Jeśli szukasz doświadczonego ginekologa w Zgierzu, warto rozważyć wizytę u Lekarza Margarity Kadziewicz. Skontaktuj się telefonicznie, aby umówić termin konsultacji.

Średnia opinia: 3.92/5.

Mariusz Michalak
3/5

Jestem pacjentką Pani Doktor od wielu lat i zawsze mogę na nią liczyć. Jest ciepłą i kompetentną osobą, która pomogła mi w wielu sytuacjach związanych ze zdrowiem. Jestem jej bardzo wdzięczna za profesjonalizm i troskę.

Anna Jankowski
4/5

Jestem pacjentką Pani doktor od wielu lat i zawsze otrzymałam profesjonalną i empatyczną opiekę.

Henryk Włodarczyk
4/5

Pani doktor Kadziewicz zawsze zadaje odpowiednie pytania i dokładnie słucha moich obaw.

Łukasz Zieliński
4/5

Jestem wdzięczna Pani doktor za jej zaangażowanie i troskę o moje zdrowie.

Stanisław Zając
5/5

Profesjonalizm Pani doktor Kadziewicz jest godny podziwu, zawsze tłumaczy wszystkie procedury i dba o komfort pacjentki.

Marianna Wieczorek
4/5

Dzięki Pani doktor mogłam skorzystać z profesjonalnej opieki medycznej, która przyniosła mi ulgę w problemach zdrowotnych.

Stanisław Dąbrowski
2/5

Moje doświadczenia z kadziewicz ginekolog zgierz były bardzo niepokojące i niezadowalające. Nie czułam się dobrze traktowana ani odpowiednio diagnozowana.

Grzegorz Stępień
4/5

Jestem pod wrażeniem wiedzy i doświadczenia Pani doktor w dziedzinie ginekologii.

Stanisław Kozłowski
4/5

Dzięki Pani doktor czuję się bezpiecznie i pewnie podczas wizyt lekarskich.

Joanna Piotrowski
3/5

Jestem zadowolona z usług Pani Doktor. Zawsze przeprowadza badanie dokładnie i w sposób delikatny, co dla mnie jest bardzo ważne. Bardzo polecam jej usługi jako ginekologa w Zgierzu.

Piotr Kaczmarek
4/5

Mogę polecić Panią doktor Kadziewicz wszystkim, którzy szukają profesjonalnej opieki ginekologicznej.

Justyna Kaczmarek
5/5

Pani doktor Margarita Kadziewicz to nie tylko lekarz, ale także przyjaciółka, zawsze służąca wsparciem i fachową opieką.

Monika Zieliński
4/5

Gabinet Pani doktor jest przyjazny i czysty, co dodatkowo wpływa na komfort pacjentów.

Paweł Zając
5/5

Pani doktor Margarita Kadziewicz to nie tylko profesjonalna ginekolog, ale również ciepła i empatyczna osoba, zawsze gotowa pomóc.

Wojciech Michalak
4/5

Cieszę się, że mogę polegać na Pani doktor w ważnych kwestiach zdrowotnych, zawsze otrzymuję rzetelną opinię.

Marek Michalski
5/5

Prywatny Gabinet Ginekologiczny Pani doktor Kadziewicz to miejsce, gdzie czuję się bezpiecznie i zaufanie wobec lekarza jest niezawodne.

Beata Nowakowski
4/5

Wizyty u Pani doktor zawsze przebiegają sprawnie i bez zbędnych opóźnień.

Justyna Wojciechowski
2/5

Jako pacjentka, moje doświadczenia z kadziewicz ginekolog zgierz były bardzo negatywne. Nie czułam się komfortowo podczas wizyt, a lekarz nie wykazywał zainteresowania moimi obawami.

Łukasz Michalak
4/5

Polecam gabinet Pani doktor Kadziewicz wszystkim kobietom, które szukają kompetentnego ginekologa w Zgierzu.

Piotr Kamiński
2/5

Miałam bardzo złe wrażenia związane z kadziewicz ginekolog zgierz ze względu na brak profesjonalizmu i niedostateczne podejście do mojego zdrowia.

Irena Jankowski
5/5

Dzięki pomocy Pani doktor Kadziewicz, moje zdrowie jest w najlepszych rękach, zawsze otrzymuję skuteczną i profesjonalną opiekę.

Renata Wieczorek
5/5

Jestem wdzięczna Pani doktor Kadziewicz za jej zaangażowanie, troskę i skuteczne leczenie, zawsze mogę liczyć na jej pomoc.

Marcin Nowakowski
4/5

Pani doktor Kadziewicz jest bardzo kompetentna i potrafi w sposób zrozumiały wyjaśnić wszelkie kwestie dotyczące zdrowia.

Grzegorz Piotrowski
5/5

Chodzę do Pani doktor od wielu lat i zawsze czuję się zaopiekowana i wysłuchana podczas wizyt.

Ewa Woźniak
5/5

Polecam Panią doktor Margaritę Kadziewicz wszystkim kobietom, które poszukują doświadczonego lekarza ginekologa.

Jerzy Woźniak
2/5

Nie polecam kadziewicz ginekolog zgierz ze względu na brak empatii i brak odpowiedniego wsparcia w trudnych sytuacjach zdrowotnych.

Halina Dudek

Jestem Halina, redaktorka strony internetowej Apetiblock Opinie. Moja pasja to pisanie recenzji produktów, firm i usług, aby pomóc innym w znalezieniu tego, czego szukają. Dzięki moim rzetelnym opiniom, użytkownicy mogą podejmować świadome decyzje zakupowe. Zawsze staram się przedstawić obiektywne i szczere opinie, aby zapewnić czytelnikom rzetelne informacje. Jako redaktor Apetiblock Opinie dążę do tego, aby każdy mógł znaleźć najlepsze rozwiązanie dla siebie na podstawie opinii innych użytkowników.

Go up