Opinie o Glamira: Co warto wiedzieć przed zakupem

Glamira - Opinie

Glamira to firma jubilerska oferująca biżuterię wysokiej jakości. Zyskała popularność dzięki swoim unikalnym projektom i profesjonalnej obsłudze klienta.

Na stronie Glamira.com znajduje się wiele recenzji od zadowolonych i niezadowolonych klientów, które pomagają innym w dokonaniu decyzji zakupowej.

Glamira uzyskała średnią ocenę 3.9 na podstawie 35 672 recenzji, co świadczy o ich dobrej reputacji w branży jubilerskiej.

Opinie użytkowników

 • lordvoytas - Ocena: 5 gwiazdek - "Jestem bardzo zadowolony z serwisu jak oferuje Glamira."
 • Julita Koreiva Berenicat - Ocena: 5 gwiazdek - "Towar dotarł w dzisiejszym dniu i wszystko jest śliczne."
 • Ewelina - Ocena: 1 gwiazdka - "Totalna porażka. Zamówiliśmy pierścionek, który przyszedł w niestety złym rozmiarze."
 • Krystyna - Ocena: 5 gwiazdek - "Pierścionki w ofercie Glamira są doskonale opisane i pokazane."
 • Raf - Ocena: 5 gwiazdek - "Dosyć szybka dostawa. Produkt wykonany perfekcyjnie."
 • Daniel Gajek - Ocena: 5 gwiazdek - "Sygnet bardzo elegancki i gustowny. Profesjonalna obsługa."
 • Artur - Ocena: 5 gwiazdek - "Pierścionek jest delikatny i subtelny. Grawer ładnie wykonany."
 • INFIDEL - Ocena: 1 gwiazdka - "Termin dostawy miał być 17 stycznia. Jest 30 stycznia a więc 2 tygodnie po terminie!"
 • Chrystian A - Ocena: 5 gwiazdek - "Produkt spełnia oczekiwania jest dostarczony na czas."
 • Denis - Ocena: 5 gwiazdek - "Otrzymałam pierscionek Daffney 1 crt z czarnym diamentem. Pierscionek jest śliczny."
 • Michał Ziomek - Ocena: 1 gwiazdka - "Nie polecam firmy Glamira! Zakupiłem w tej firmie online pierścionek."

Średnia opinia: 3.77/5.

Krzysztof Wiśniewski
4/5

Otrzymałam pierścień Daffney z czarnym diamentem. Pięknie prezentuje się na dłoni i jest śliczny. Kontakt z firmą wzorowy. Dziękuję i pozdrawiam.

Tadeusz Lewandowski
2/5

Kontakt z firmą Glamira w przypadku reklamacji był bardzo utrudniony i nieefektywny. Brak szybkiej odpowiedzi i skutecznego rozwiązania sprawił, że całe doświadczenie było frustrujące i negatywne.

Barbara Wieczorek
5/5

Polecam Glamira wszystkim, którzy szukają biżuterii wysokiej jakości. Moje doświadczenie z tą firmą było wyjątkowo pozytywne i satysfakcjonujące.

Kinga Nowak
4/5

Pierścionki w ofercie Glamira są zjawiskowe. Doskonale opisane, pokazane, a także wysyłane powiadomienia na bieżąco. Wybrany przeze mnie pierścionek jest bardzo dokładny, a kamień pięknie mieni się kolorami. Opakowanie jest wyjątkowo atrakcyjne, a w zestawie jest certyfikat i karta. Polecam!

Jacek Kowalczyk
5/5

Dla mnie zakupy w Glamira to czysta przyjemność. Z ogromną radością noszę pierścionek, który zakupiłam w tej renomowanej firmie jubilerskiej.

Halina Pawłowski
4/5

Dosyć szybka dostawa, produkt wykonany perfekcyjnie z certyfikatem, darmową możliwością zmiany rozmiaru w ciągu 60 dni i gwarancją jakości. Zachwyt żony z niespodzianki - bezcenne. Polecam w 100%.

Jan Dąbrowski
2/5

Produkt otrzymany od Glamira okazał się uszkodzony i niezgodny z zamówieniem. Pomimo próśb o zwrot lub wymianę, firma nie wykazała żadnej dobrej woli w rozwiązaniu problemu, co pozostawiło mnie z niezadowoleniem i brakiem zaufania.

Tadeusz Krawczyk
4/5

Jestem bardzo zadowolony z serwisu jak oferuje Glamira. Ceny są przystępne, czas realizacji zamówienia jest zadowalający, a produkty są najlepszej jakości w zgrabnym pudełku z certyfikatem autentyczności. Szczerze polecam.

Irena Szymański
4/5

Sygnet bardzo elegancki i gustowny, profesjonalna obsługa. Polecam.

Bożena Kowalczyk
3/5

Niestety, moje doświadczenie z Glamira było bardzo niezadowalające. Produkt, który zamówiliśmy, przyszedł w złym rozmiarze, a proces zwrotu i wymiany był bardzo frustrujący. Komunikacja z firmą była utrudniona, a ostatecznie nie otrzymaliśmy satysfakcjonującego rozwiązania. Nie polecam tej firmy.

Michał Stępień
5/5

Cieszę się, że mogłam skorzystać z szybkiej dostawy i profesjonalnej obsługi ze strony Glamira. To zdecydowanie firma, na której można polegać.

Marek Kowalczyk
4/5

Pierścionek jest delikatny i subtelny, grawer ładnie wykonany, efektowne opakowanie + certyfikat. Przesyłka dotarła z 7-dniowym opóźnieniem, ale warto czekać. Bardzo polecam.

Dariusz Jabłoński
2/5

Termin dostawy produktu z Glamira został przekroczony o dwa tygodnie, co sprawiło, że całe doświadczenie zakupowe było stresujące i nieprofesjonalne.

Dariusz Wiśniewski
3/5

Moje doświadczenie z Glamira było mieszane. Produkt, który zamówiłem, dotarł z opóźnieniem, ale był zgodny z moimi oczekiwaniami. Kontakt z firmą był trudniejszy niż się spodziewałem, ale ostatecznie udało się rozwiązać wszelkie problemy.

Anna Michalak
3/5

Jestem zadowolony z mojego doświadczenia z Glamira. Zamówienie zostało zrealizowane szybko, produkt jest wysokiej jakości i zapakowany z dbałością o detale. Polecam.

Monika Grabowski
5/5

Doświadczenie zakupowe w Glamira było dla mnie bardzo pozytywne. Produkt, który otrzymałam, spełnił moje oczekiwania w 100%.

Joanna Wójcik
5/5

Jako miłośniczka biżuterii, polecam Glamira z całego serca. Ich pierścionki są niezwykle zadbane, a opakowanie i certyfikat dodają im elegancji.

Justyna Stępień
5/5

Jestem wdzięczna za możliwość personalizacji zamówionego pierścionka w Glamira. To sprawiło, że biżuteria stała się jeszcze bardziej wyjątkowa.

Dariusz Dudek
5/5

Glamira zasługuje na uznanie za swoją transparentność, wysoką jakość produktów oraz profesjonalną obsługę klienta. Jestem pewna, że będę wracać po kolejne biżuteryjne perełki.

Dariusz Pawłowski
5/5

Jako klientka Glamira, jestem zachwycona jakością usług oraz produktów oferowanych przez tę firmę. Zamówiony pierścionek był dokładnie taki, jak sobie go wyobrażałam, a nawet lepszy!

Jerzy Piotrowski
2/5

Zamówienie z Glamira okazało się totalną porażką. Pierścionek przyszedł w złym rozmiarze, a firma nie potrafiła skutecznie rozwiązać problemu, co doprowadziło do niezadowolenia z jakości obsługi klienta.

Dariusz Stępień

Jestem Dariusz, ekspert i pasjonat strony internetowej Apetiblock Opinie. Moja misja to dostarczanie rzetelnych recenzji produktów, firm i usług. Na moim portalu znajdziesz informacje, których potrzebujesz, oparte na autentycznych opiniach użytkowników. Dzięki mojej wiedzy i zaangażowaniu pomagam innym w dokonywaniu świadomych wyborów zakupowych. Moja pasja do testowania i oceniania różnych produktów sprawia, że zawsze staram się dostarczyć najbardziej wartościowe informacje dla naszej społeczności online.

Go up