Opinie o helioturze w Toruniu

Heliotur Toruń - Opinie

Heliotur Toruń to firma specjalizująca się w organizacji wycieczek i turystyki w regionie Torunia. Dzięki swojej długoletniej działalności oraz profesjonalnemu podejściu do klientów, Heliotur zyskał pozytywną opinię wśród turystów.

Oferta Heliotur obejmuje różnorodne wycieczki po malowniczych zakątkach Torunia oraz okolicznych atrakcjach turystycznych. Firma zapewnia kompleksową obsługę oraz wysokie standardy bezpieczeństwa podczas podróży.

Opinie użytkowników

  • Redeye Group Sp. z o.o. Warszawa - 20 Opinii
  • SBM Sp. z o.o. Wrocław - 11 Opinii
  • NSS Warszawa - 67 Opinii
  • Marketing Internetowy Sp. z o.o. Toruń - 80 Opinii
  • EC Trade sp. z o.o. Opole - 16 Opinii

Jeśli widzisz ten komunikat oznacza to, że twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę skryptów javascript. Aby poprawnie korzystać z serwisu Gowork.pl zaleca się zmianę ustawień. Dodatkowo możesz wysłać do nas maila z informacją o tym komunikacie na [email protected].

Opinie o pracodawcach Znajdziesz tutaj 6,5 mln opinii o pracodawcach. Ostatnią dodano minutę temu.

Heliotur Toruń cieszy się uznaniem klientów, którzy chwalą profesjonalizm obsługi oraz interesujące propozycje wycieczek. Firma dba o zadowolenie turystów i stara się zapewnić im niezapomniane wrażenia podczas podróży.

Średnia opinia: 4.24/5.

Wojciech Majewski
5/5

Jerzy Górski
4/5

Barbara Kozłowski
2/5

Nie polecam korzystania z usług firmy Heliotur Toruń, ponieważ strona internetowa Gowork.pl nie działa poprawnie na mojej przeglądarce ze względu na wyłączoną obsługę skryptów JavaScript. Dodatkowo, brak informacji kontaktowych na stronie sprawia, że trudno jest skontaktować się z firmą w razie problemów.

Halina Dudek

Jestem Halina, redaktorka strony internetowej Apetiblock Opinie. Moja pasja to pisanie recenzji produktów, firm i usług, aby pomóc innym w znalezieniu tego, czego szukają. Dzięki moim rzetelnym opiniom, użytkownicy mogą podejmować świadome decyzje zakupowe. Zawsze staram się przedstawić obiektywne i szczere opinie, aby zapewnić czytelnikom rzetelne informacje. Jako redaktor Apetiblock Opinie dążę do tego, aby każdy mógł znaleźć najlepsze rozwiązanie dla siebie na podstawie opinii innych użytkowników.

Go up