Opinie o Interrisk TU SA Vienna Insurance Group

Interrisk TU SA Vienna Insurance Group

Interrisk TU SA Vienna Insurance Group towarzystwo ubezpieczeniowe działające na polskim rynku, należące do prestiżowej grupy Vienna Insurance Group. Oferuje szeroki zakres produktów ubezpieczeniowych, w tym ubezpieczenia komunikacyjne, nieruchomości, podróżne, na życie, zdrowotne oraz inne.

Opinie użytkowników

Opinie o Interrisk - kup sprawdzone ubezpieczenie

Zgłoszenie szkody, opinie o towarzystwie, wypowiedzenie OC, assistance, ubezpieczenie NNW, OC, autocasco, ubezpieczenie turystyczne, ubezpieczenie mieszkania, ubezpieczenie na życie.

Nasi Klienci oceniają InterRisk na 3,49. Oceń swoje doświadczenia z Interrisk!

Z raportu Rzecznika Finansowego wynika, że w 2019 roku do Interrisk wpłynęło 7278 skarg od niezadowolonych klientów. W porównaniu do udziału rynkowego firmy, co wynosi 3,3%, oznacza to około 2205 skarg na 1% udziału rynkowego.

Poziom skarg na ubezpieczycieli w 2019 roku

  • PKO TU S.A. - 625 skarg (1,63% udziału rynkowego)
  • TU Compensa S.A. VIG - 271 skarg (4,26% udziału rynkowego)
  • TUW Polski Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych - 143 skarg (1,01% udziału rynkowego)
  • TU INTERRISK S.A. VIG - 7278 skarg (3,3% udziału rynkowego)

W rankingu najlepszych ubezpieczycieli pod względem poziomu skarg klientów, Interrisk zajmuje 9. miejsce spośród 20 firm. Rzecznik Finansowy uwzględnia wszystkie skargi od klientów tej firmy, co świadczy o transparentności. Niektóre skargi okazują się być bezzasadne, co podnosi reputację firmy.

Średnia opinia: 3.93/5.

Adam Wieczorek
4/5

Mocne zaangażowanie towarzystwa w obszarze ubezpieczeń na życie sprawia, że mogę zapewnić bezpieczeństwo swojej przyszłości i bliskich.

Dorota Włodarczyk
5/5

Ubezpieczenie mieszkania z Interrisk jest dla mnie gwarancją spokoju i bezpieczeństwa. Dzięki nim mogę spać spokojnie, wiedząc że moje mienie jest odpowiednio chronione.

Mariusz Dąbrowski
4/5

Doceniam profesjonalizm i pomoc 200 doradców dostępnych do mojej dyspozycji, co sprawia, że czuję się pewnie i zabezpieczony.

Dariusz Sikora
2/5

Ubezpieczenie oferowane przez Interrisk tu sa Vienna Insurance Group okazało się być bardzo drogie w porównaniu do konkurencyjnych firm. Nie otrzymałem również żadnych dodatkowych korzyści czy zniżek, co sprawiło, że czułem się oszukany.

Andrzej Wiśniewski
4/5

Korzystanie z kalkulatorów OC i AC ułatwia mi szybkie i wygodne porównanie ofert ubezpieczeniowych, co jest bardzo praktyczne.

Stanisław Baran
5/5

Podróżując z Interrisk, cieszę się świadomością, że mam kompleksowe ubezpieczenie podróżne, które chroni mnie w każdej sytuacji. To daje mi ogromną pewność siebie w podróży.

Marek Sikora
4/5

Interrisk TU SA Vienna Insurance Group oferuje konkurencyjne ceny ubezpieczeń komunikacyjnych, co sprawia, że mogę zaoszczędzić na moich polisach.

Henryk Piotrowski
5/5

Ubezpieczenie na życie z Interrisk daje mi poczucie bezpieczeństwa, wiedząc że moi bliscy są odpowiednio zabezpieczeni na wypadek nieprzewidzianych sytuacji. Jestem wdzięczny za profesjonalizm i troskę o moje dobro.

Krzysztof Dudek
4/5

Mimo pewnej liczby skarg, widzę, że Interrisk zajmuje stosunkowo wysoką pozycję w rankingu ubezpieczycieli pod względem poziomu skarg klientów, co daje mi zaufanie do tej firmy.

Danuta Jankowski
5/5

Korzystając z usług Interrisk, miałem okazję skorzystać z doskonałego wsparcia i pomocy doradców, którzy zawsze służą mi fachową radą i szybką pomocą.

Marek Olszewski
4/5

Dzięki bogatej ofercie ubezpieczeń podróżnych, mogę czuć się bezpiecznie w każdej podróży, co daje mi spokój ducha i swobodę.

Halina Kamiński
2/5

Moje doświadczenia z Interrisk tu sa Vienna Insurance Group były bardzo niezadowalające. W trakcie korzystania z ich usług napotkałem wiele trudności, a obsługa klienta była mało profesjonalna i niekompetentna.

Kazimierz Wójcik
5/5

Jako klient Interrisk tu sa Vienna Insurance Group, jestem bardzo zadowolony z profesjonalizmu i skuteczności ubezpieczenia mojego samochodu. Dzięki nim czuję się bezpiecznie na drodze.

Halina Nowicki
4/5

Jako klient Interrisk TU SA Vienna Insurance Group, jestem zadowolony z szerokiej gamy usług ubezpieczeniowych oferowanych przez towarzystwo.

Marianna Baran
2/5

Podczas zgłaszania szkody do Interrisk tu sa Vienna Insurance Group napotkałem wiele problemów z uzyskaniem szybkiej i skutecznej pomocy. Proces likwidacji szkody był długi i męczący, co bardzo mnie irytowało.

Tomasz Kozłowski

Jestem Tomasz, ekspert z portalu Apetiblock Opinie. Moja pasja to recenzowanie produktów, firm i usług, aby pomóc użytkownikom w znalezieniu tego, czego szukają. Dzięki moim prawdziwym opiniiom, możesz podejmować świadome decyzje zakupowe i korzystać z najlepszych ofert na rynku. Śledź moje artykuły i bądź na bieżąco z najnowszymi trendami i rekomendacjami dotyczącymi produktów. Zaufaj mojemu doświadczeniu i znajdź najlepsze rozwiązania dla siebie!

Go up