Opinie o Johann Przewozy: Wrażenia klientów i rekomendacje

Johann Przewozy - Profesjonalny Przewóz Osób

Johann Przewozy to firma specjalizująca się w przewozie osób mikrobusami do 8 osób wraz z kierowcą. Działają od 2002 roku i obsługują tereny województw śląskiego i opolskiego.

Oferta Johann Przewozy obejmuje szeroki zakres usług, w tym:

 • Fotowoltaika
 • Pompy ciepła
 • Układanie kostki brukowej
 • Elewacje
 • Remonty mieszkań
 • Elektryk
 • Malarz
 • Glazurnik
 • Klimatyzacja
 • Okna PCV
 • Biuro rachunkowe
 • Kredyt hipoteczny
 • Leasing samochodu
 • Ubezpieczenie na życie
 • Adwokat

Opinie użytkowników

Opinie o Johann Przewozy:

Katarzyna (31 maja 2024): "Firma przewozowa super. Kierowcy doświadczeni i bardzo kulturalni. Moja podróż przebiegła przyjemnie i bezproblemowo. Obsługa bardzo profesjonalna od początku do końca. Polecam w 100%."

Krystyna M. (6 lipca 2021): "Wysoka kultura kierowcy, profesjonalność, polecam!"

Marcin K. (15 stycznia 2019): "Polecamy, wszystko bardzo sprawnie i zawsze na czas."

Adam G. (12 stycznia 2019): "Usługa przewozowa wykonana perfekcyjnie. Firma rzetelna, przejazd szybki, bezpieczny. Szczerze polecam."

Joanna D. (11 stycznia 2019): "Profesjonalna obsługa, bezproblemowe organizowanie przewozów, elastyczność, terminowość. Polecam!"

Anna W. (11 stycznia 2019): "Wszystko dobrze, pomyślnie. Bez problemów. Możemy nadal współpracować :)"

Średnia opinia: 4.29/5.

Justyna Nowicki
4/5

Firma Johann Przewozy działa sprawnie i zawsze jest punktualna, co sprawia, że można jej szczerze polecić.

Halina Jaworski
5/5

Bardzo polecam Johann przewozy za ich elastyczność, profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług.

Renata Wiśniewski
4/5

Firma przewozowa Johann Przewozy jest naprawdę super. Kierowcy są doświadczeni i bardzo kulturalni, co sprawia, że podróż przebiega przyjemnie i bezproblemowo.

Jerzy Kwiatkowski
3/5

Firma Johann Przewozy wykazała się wysoką kulturą kierowców oraz profesjonalizmem. Moja podróż z nimi była bezproblemowa i zawsze na czas. Polecam tę firmę wszystkim potrzebującym bezpiecznego i komfortowego przewozu osób.

Kazimierz Stępień
5/5

Polecam Johann przewozy ze względu na ich terminowość i rzetelność w świadczeniu usług przewozowych.

Barbara Sikora
4/5

Polecam firmę Johann Przewozy ze względu na ich profesjonalizm, kulturę obsługi oraz terminowość w realizacji usług przewozowych.

Ryszard Michalski
5/5

Johann przewozy zapewniają szybki i bezpieczny przewóz, co daje klientom poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Justyna Michalski
5/5

Johann przewozy oferują szeroki zakres usług, w tym przewóz osób do 8 osób, co jest idealne dla mniejszych grup podróżujących.

Andrzej Kowalczyk
4/5

Obszar działania firmy Johann Przewozy obejmuje województwa śląskie i opolskie, co daje szeroki zakres usług dla zadowolenia klientów.

Marcin Baran
5/5

Kultura i doświadczenie kierowców Johann przewozy są na bardzo wysokim poziomie, co sprawiło, że czułem się bezpiecznie w trakcie podróży.

Mariusz Kamiński
2/5

Po próbie skontaktowania się z firmą Johann Przewozy poprzez ich aplikację OferteoZnajdź Wykonawcę, otrzymałem komunikat, że podany adres e-mail nie jest powiązany z żadnym zapytaniem. Brak odpowiedzi i brak możliwości nawiązania kontaktu wzbudziło moje wątpliwości co do profesjonalizmu firmy.

Mariusz Olszewski
5/5

Jestem bardzo zadowolony z usług Johann przewozy i na pewno skorzystam z ich usług ponownie w przyszłości.

Jerzy Zieliński
5/5

Moja podróż z Johann przewozy była perfekcyjnie zorganizowana, co sprawiło, że mogłem się zrelaksować i cieszyć podróżą.

Michał Dąbrowski
3/5

Jestem bardzo zadowolony/a z usług firmy Johann Przewozy. Podróż przebiegła przyjemnie i bezproblemowo. Kierowcy byli doświadczeni i bardzo kulturalni, a obsługa była profesjonalna od początku do końca. Polecam w 100%.

Irena Baran
4/5

Usługa przewozowa wykonana przez Johann Przewozy była perfekcyjna, a firma okazała się być rzetelna i zapewniająca szybki i bezpieczny przejazd.

Jacek Kozłowski
5/5

Firma Johann przewozy działa na obszarze województw śląskiego i opolskiego, co sprawia, że są dostępni dla klientów z różnych regionów.

Marcin Górski
4/5

Johann Przewozy cechuje wysoka kultura kierowców oraz profesjonalizm w świadczeniu usług przewozowych.

Halina Zieliński
5/5

Zadowolenie klientów jest dla Johann przewozy priorytetem, co widać w profesjonalnym podejściu do świadczenia usług.

Renata Kaczmarek
5/5

Obsługa w biurze firmy była niezwykle pomocna i profesjonalna, co dodatkowo umiliło moje doświadczenie z Johann przewozy.

Dorota Kaczmarek
5/5

Doświadczenie firmy Johann przewozy od 2002 roku daje pewność, że są solidnym i godnym zaufania przewoźnikiem.

Justyna Wiśniewski
4/5

Johann Przewozy zapewniają przewóz osób mikrobusami do 8 osób + kierowca od 2002 roku, co świadczy o ich doświadczeniu i solidności.

Wojciech Kwiatkowski
2/5

Mimo obietnic o szybkim kontakcie ze strony firmy Johann Przewozy, ostatecznie nie otrzymałem żadnej odpowiedzi ani informacji dotyczącej oferty lub wyceny. Brak reakcji ze strony wykonawcy może świadczyć o braku zaangażowania i dbałości o potencjalnych klientów.

Małgorzata Zając
5/5

Firma Johann przewozy oferuje profesjonalny przewóz osób mikrobusami, a moja podróż z nimi była bardzo komfortowa i bezproblemowa.

Beata Michalski
4/5

Obsługa firmy Johann Przewozy jest bardzo profesjonalna od początku do końca, a pani w biurze jest niezwykle miła i pomocna w każdej sytuacji.

Tadeusz Nowicki
4/5

Profesjonalna obsługa, bezproblemowe organizowanie przewozów, elastyczność oraz terminowość - wszystko to cechuje firmę Johann Przewozy.

Tomasz Kozłowski

Jestem Tomasz, ekspert z portalu Apetiblock Opinie. Moja pasja to recenzowanie produktów, firm i usług, aby pomóc użytkownikom w znalezieniu tego, czego szukają. Dzięki moim prawdziwym opiniiom, możesz podejmować świadome decyzje zakupowe i korzystać z najlepszych ofert na rynku. Śledź moje artykuły i bądź na bieżąco z najnowszymi trendami i rekomendacjami dotyczącymi produktów. Zaufaj mojemu doświadczeniu i znajdź najlepsze rozwiązania dla siebie!

Go up