Opinie o Klinice Zakrzewscy

Klinika Zakrzewscy - Opinie i Informacje

Klinika Zakrzewscy to miejsce, w którym koncentruje się na potrzebach skóry i włosów. Sygnowana nazwiskiem jej twórców, specjalizuje się w leczeniu łysienia, trądziku i jego powikłań, a także zabiegach z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging. Wiedza, doświadczenie i kompetencje naszych lekarzy, wsparte najbardziej zaawansowanymi technologicznie urządzeniami medycznymi to gwarancja promiennego, naturalnego wyglądu oraz zdrowia skóry i włosów.

Adres

Klinika Zakrzewscy

Porcelanowa 23 budynek B, 40-246 Katowice

Opinie użytkowników

Ania: Profil zweryfikowany 2 marca 2024

dr n. med. Marcin Zakrzewski - Inny

"Bardzo dziękuję za konkretną poradę dla mamy. Sprawnie, konkretnie, bardzo przyjazne nastawienie do pacjenta. Super!"

Sylwia: Profil zweryfikowany 26 sierpnia 2023

dr n. med. Marcin Zakrzewski - Konsultacja z zakresu medycyny estetycznej

"Lekarz bardzo profesjonalny, przy konsultacji rozmawia o innych chorobach współistniejących. Wyjaśnia szczegółowo jak postępować w dalszym leczeniu."

Agnieszka: Profil zweryfikowany 6 czerwca 2023

dr n. med. Marcin Zakrzewski - Konsultacja dermatologiczna

"Najlepszy lekarz Dermatologii jakiego znam. Miałam mieć niedawno zabieg w szpitalu i tam uczulił mnie pewien preparat, zostałam wypisana ze spuchniętą twarzą i dużym odczynem alergicznym. Trafiłam do szpitala na oddział dermatologiczny i kompletnie nie umiano mi pomoc. Klinika Zakrzewscy to miejsce, w którym dostałam fachową diagnozę, leczenie i opiekę, a co najważniejsze po tygodniu mogłam wrócić do szpitala i zrobiono mi zabieg wykorzystując wskazówki dr Marcina Zakrzewskiego, podawania leków, które umożliwiły pomimo jakiejś nadwrażliwości czy alergii wykonać zabieg, który był bardzo ważny dla mojego zdrowia. Panie doktorze jeszcze raz dziękuje."

Średnia opinia: 4.1/5.

Aleksandra Adamczyk
4/5

Klinika Zakrzewscy to miejsce, gdzie mogę liczyć na fachową diagnozę i skuteczne leczenie problemów skórnych.

Renata Jankowski
5/5

Serdecznie polecam Panią Doktor. Zabieg odświeżenia ust przebieg w bardzo komfortowej atmosferze. Pani Doktor wyczerpująco informowała w trakcie co będzie robić . Sam efekt spektakularny, Pani Doktor jest perfekcjonistką więc nie było potrzeby nic poprawiać.

Kinga Wróbel
4/5

Klinika Zakrzewscy zapewnia kompleksową opiekę dermatologiczną, co sprawia, że czuję się w pełni zaopiekowany.

Michał Woźniak
4/5

Konsultacja z zakresu medycyny estetycznej w Klinice Zakrzewscy była bardzo pomocna i w pełni spełniła moje oczekiwania.

Marcin Adamczyk
2/5

Nie polecam tej kliniki. Podczas konsultacji z dermatologiem otrzymałam bardzo nieprofesjonalne podejście. Lekarz traktował mnie z wyższością i nie zaoferował żadnego leczenia. Wychodząc z gabinetu byłam kompletnie zdezorientowana i bez żadnej recepty czy rady.

Jacek Zalewski
4/5

Jestem pod ogromnym wrażeniem zaangażowania lekarzy w Klinice Zakrzewscy, którzy dokładają wszelkich starań, aby poprawić stan skóry pacjentów.

Jolanta Lewandowski
5/5

Bardzo dziękuję za konkretną poradę dla mamy. Sprawnie, konkretnie, bardzo przyjazne nastawienie do pacjenta. Super

Barbara Jankowski
5/5

Leczę się u Pana Doktora na trądzik. Skutecznie zdiagnozował problem i właściwie ustawił plan leczenia. Minęło kilka miesięcy, a ja już nie mam ani jednego pryszcza. W trakcie wizyty merytorycznie i w sposób zrozumiały tlumaczy problem, czuć, że wie co robi. Zaufałam mu i się nie zawiodlam. Profesjonalizm i skuteczność. Polecam Pana Doktora

Jolanta Zalewski
4/5

Lekarze w Klinice Zakrzewscy są niezwykle kompetentni i posiadają najnowocześniejsze technologicznie urządzenia medyczne.

Łukasz Wiśniewski
5/5

Klinika Zakrzewscy to miejsce, w którym koncentrujemy się na potrzebach skóry i włosów. Sygnowana nazwiskiem jej twórców Klinika, specjalizuje się w leczeniu łysienia, leczeniu trądziku i jego powikłań, a także zabiegach z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging. Wiedza, doświadczenie i kompetencje naszych lekarzy, wsparte najbardziej zaawansowanymi technologicznie urządzeniami medycznymi to gwarancja promiennego, naturalnego wyglądu oraz zdrowia skóry i włosów.

Irena Zieliński
5/5

Najlepszy lekarz Dermatologii jakiego znam. Miałam mieć niedawno zabieg w szpitalu i tam uczulił mnie pewien preparat, zostałam wypisana ze spuchniętą twarzą i dużym odczynem alergicznym. Trafiłam do szpitala na oddział dermatologiczny i kompletnie nie umiano mi pomoc. Klinika Zakrzewscy to miejsce, w którym dostałam fachową diagnozę, leczenie i opiekę, a co najważniejsze po tygodniu mogłam wrócić do szpitala i zrobiono mi zabieg wykorzystując wskazówki dr Marcina Zakrzewskiego, podawania leków, które umożliwiły pomimo jakiejś nadwrażliwości czy alergii wykonać zabieg, który był bardzo ważny dla mojego zdrowia. Panie doktorze jeszcze raz dziękuje.

Grzegorz Dąbrowski
2/5

Moje doświadczenie w Klinice Zakrzewscy było bardzo negatywne. Po wykonaniu zabiegu okazało się, że ceny są znacznie wyższe niż podane w cenniku. Pomimo zadowolenia z rezultatów, nie mogłam zaakceptować niespodziewanego wzrostu kosztów.

Kazimierz Zieliński
4/5

Moja wizyta w Klinice Zakrzewscy była bardzo satysfakcjonująca, lekarz dokładnie omówił mój problem i zaproponował skuteczne leczenie.

Małgorzata Zalewski
3/5

Klinika Zakrzewscy to miejsce, które specjalizuje się w leczeniu skóry i włosów, oferując również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging. Mam pozytywne doświadczenia z lekarzami w Klinice Zakrzewscy, którzy są kompetentni i posiadają zaawansowane technologicznie urządzenia medyczne, zapewniając promienny i zdrowy wygląd skóry i włosów. Bardzo doceniam ich fachowość i przyjazne podejście do pacjentów.

Andrzej Wróbel
4/5

Bardzo polecam Klinikę Zakrzewscy, gdzie specjaliści skupiają się na potrzebach skóry i włosów.

Jolanta Michalak
5/5

Lekarz bardzo profesjonalny, przy konsultacji rozmawia o innych chorobach współistniejących. Wyjaśnia szczegółowo jak postępować w dalszym leczeniu. Jestem bardzo zadowolona i liczę się z jego zdaniem. Pan Doktor zawsze dobrze mi doradza.

Irena Michalak
4/5

Polecam Klinikę Zakrzewscy każdemu, kto poszukuje wysokiej jakości opieki dermatologicznej i medycyny estetycznej.

Adam Wiśniewski
4/5

Jestem bardzo zadowolony z profesjonalizmu lekarza Marcina Zakrzewskiego, który zadbał o moje zdrowie skóry.

Dariusz Dąbrowski
5/5

Do kliniki Zakrzewscy trafiłem rok temu z problemem trądziku na twarzy i plecach. Na pierwszej wizycie został przeprowadzony szczegółowy wywiad oraz zlecone badania po których Doktor Marcin Zakrzewski podjął decyzje o kuracji lekiem Curacne, która trwała 9 miesięcy. Pierwsze efekty były widoczne już po 2 miesiącach, a przez całą kuracje głównym skutkiem ubocznym były suche usta i skóra. Aktualnie jestem 3 miesiąc po kuracji i nie mam żadnego problemu z trądzikiem, po prostu problem zniknął. Jestem bardzo zadowolony z efektów.

Katarzyna Stępień
4/5

Wizyta u lekarza dermatologa w Klinice Zakrzewscy była dla mnie bardzo pouczająca i skuteczna.

Aleksandra Jankowski
3/5

Jednak, warto zauważyć, że opinie pacjentów na temat Kliniki Zakrzewscy są zróżnicowane. Niektórzy pacjenci chwalą profesjonalizm lekarzy i skuteczność leczenia, podczas gdy inni wyrażają niezadowolenie z braku empatii i niewłaściwego podejścia lekarza. Warto wziąć pod uwagę różnorodne opinie przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z usług tej placówki.

Dariusz Stępień

Jestem Dariusz, ekspert i pasjonat strony internetowej Apetiblock Opinie. Moja misja to dostarczanie rzetelnych recenzji produktów, firm i usług. Na moim portalu znajdziesz informacje, których potrzebujesz, oparte na autentycznych opiniach użytkowników. Dzięki mojej wiedzy i zaangażowaniu pomagam innym w dokonywaniu świadomych wyborów zakupowych. Moja pasja do testowania i oceniania różnych produktów sprawia, że zawsze staram się dostarczyć najbardziej wartościowe informacje dla naszej społeczności online.

Go up