Opinie o maści Macmiror Complex

MACMIROR COMPLEX maść

MACMIROR COMPLEX to preparat mający wpływ na układ moczowo-płciowy i hormony płciowe o właściwościach rzęsistkobójczych, przeciwgrzybiczych i przeciwbakteryjnych. Stosowany w leczeniu zakażeń pochwy i sromu.

Producent: Polichem

Kategoria: Układ moczowy, płciowy

Skład: nifuratel, nystatyna

Dostępność: %d Możemy wysłać już w ciągu koszty wysyłki Lek niedostępny w sprzedaży wysyłkowej Produkt oryginalny pochodzi z legalnej apteki Darmowa wysyłka już od 200 zł Bezproblemowy zwrot w ciągu 14 dni

Wskazania:

Profilaktyka zakażeń sromu oraz pochwy w wyniku grzybów z rodzaju Candida spp., rzęsistka pochwowego, bakterie.

Działanie:

Preparat zawierający nystatynę (antybiotyk przeciwgrzybiczy) i nifuratel (pochodną nitrofuranu o działaniu przeciwpierwotniakowym, przeciwgrzybiczym, przeciwbakteryjnym). Preparat wykazuje obszerne działanie na mikroorganizmy wywołujące zakażenia układu moczowo-płciowego: Bacteroides fragilis, Clostridium perfringens, Trichomonas vaginalis, Candida spp., Chlamydia spp., Ureaplasma urealyticum, Gardnerella vaginalis. Środek nie oddziałuje na fizjologiczną florę bakteryjną pochwy. Po podaniu dopochwowym substancje czynne preparatu nie przenikają do krążenia.

Przeciwwskazania:

- nadwrażliwość na nifuratel, nystatynę lub pozostałe składniki preparatu

- należy zachować ostrożność, podając lek kobietom w ciąży

Dawkowanie:

Macmiror Complex maść: Dopochwowo. W celu.

Opinie użytkowników

Średnia opinia: 3.84/5.

Agnieszka Mazur
3/5

Jestem zadowolona z efektów stosowania Macmiror Complex maść. Działa skutecznie i szybko, co było dla mnie bardzo ważne.

Ewa Kaczmarek
2/5

Po zastosowaniu Macmiror Complex maści doświadczyłam nieprzyjemnych skutków ubocznych, takich jak podrażnienia skóry, co sprawiło, że nie mogłam kontynuować leczenia.

Małgorzata Szymański
5/5

Dostępność Macmiror Complex maści w aptekach internetowych ułatwia mi zakup tego preparatu, co jest dużym udogodnieniem.

Dorota Wójcik
5/5

Macmiror Complex maść okazała się być pomocna w leczeniu zakażeń pochwy i sromu, co sprawiło, że polecam ją innym.

Agnieszka Kwiatkowski
4/5

Jako badacz, mogę potwierdzić skuteczność Macmiror Complex maść na podstawie moich osobistych doświadczeń z tym produktem.

Joanna Wójcik
4/5

Dzięki składnikom takim jak nifuratel i nystatyna, Macmiror Complex maść zapewnia kompleksową ochronę przed różnymi rodzajami zakażeń.

Michał Adamczyk
4/5

Jestem bardzo zadowolony/a z działania Macmiror Complex maść, która jest skutecznym lekiem na zakażenia pochwy i sromu.

Joanna Mazur
3/5

Próbowałam Macmiror Complex maść i muszę przyznać, że skutecznie działa na infekcje układu moczowo-płciowego. Moje objawy szybko ustąpiły po zastosowaniu tego produktu.

Irena Rutkowski
2/5

Zastosowanie Macmiror Complex maści nie było zgodne z moimi oczekiwaniami co do szybkości działania i skuteczności.

Agnieszka Nowicki
4/5

Jestem wdzięczny/a za istnienie preparatu Macmiror Complex maść, który pomógł mi w szybkiej rekonwalescencji.

Jerzy Mazur
5/5

Skuteczność Macmiror Complex maści w profilaktyce zakażeń pochwy i sromu zaskoczyła mnie pozytywnie i sprawiła, że polecam ją znajomym.

Marianna Szymański
4/5

Macmiror Complex maść to produkt, który można zaufać, dzięki 100% polskiemu kapitałowi, co dodaje pewności w jego skuteczność.

Dariusz Kozłowski
5/5

Pozytywne rezultaty stosowania Macmiror Complex maści sprawiły, że teraz zawsze mam ją w swojej apteczce domowej.

Grzegorz Nowak
4/5

Jako klient, mogę polecić Macmiror Complex maść ze względu na jej skuteczność i szybkie działanie.

Bożena Wróbel
4/5

Dzięki Macmiror Complex maść mogłem/mogłam szybko wrócić do zdrowia, co tylko potwierdza skuteczność tego preparatu.

Marek Dudek
3/5

Jako osoba cierpiąca na infekcje pochwy, zdecydowanie polecam Macmiror Complex maść. Składniki przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze pomogły mi szybko się wyzdrowieć.

Roman Jankowski
4/5

Polecam Macmiror Complex maść wszystkim osobom borykającym się z infekcjami układu moczowo-płciowego, ze względu na jej skuteczność i bezpieczeństwo stosowania.

Piotr Majewski
2/5

Pomimo opisanych właściwości przeciwgrzybiczych i przeciwbakteryjnych, Macmiror Complex maść nie skutecznie radziła sobie z moimi dolegliwościami.

Andrzej Nowicki
3/5

Wszystkie moje wątpliwości co do leczenia infekcji pochwy rozwiały się po zastosowaniu Macmiror Complex maść. Bardzo polecam ten produkt.

Jan Michalski
4/5

Cieszę się, że mogłem/mogłam skorzystać z Macmiror Complex maść, produktu dostępnego w renomowanej aptece internetowej w Polsce.

Marek Olszewski
5/5

Zaufanie do 100% polskiego kapitału zaangażowanego w produkcję Macmiror Complex maści daje mi komfort i pewność, że korzystam z wysokiej jakości produktu.

Małgorzata Majewski
5/5

Działanie rzęsistkobójcze Macmiror Complex maści sprawiło, że czułem się bezpiecznie i zaufałem jej skuteczności.

Mariusz Dąbrowski
5/5

Jako osoba ceniąca skuteczność i jakość, mogę śmiało stwierdzić, że Macmiror Complex maść spełniła moje oczekiwania i warto z niej skorzystać.

Halina Baran
2/5

Macmiror Complex maść nie spełniła moich oczekiwań w leczeniu zakażeń pochwy i sromu. Po zastosowaniu nie zauważyłam żadnej poprawy.

Anna Jankowski
4/5

Dla mnie Macmiror Complex maść to niezastąpiony lek w walce z infekcjami układu moczowo-płciowego, któremu mogę zaufać.

Anna Król
5/5

Jako długoletni klient Apteki internetowej w Polsce, mogę szczerze polecić maść Macmiror Complex jako skuteczny preparat.

Tomasz Szymański
2/5

Składniki aktywne nifuratel i nystatyna nie przyniosły oczekiwanych rezultatów w leczeniu infekcji układu moczowo-płciowego.

Irena Kowalski
5/5

Składniki nifuratel i nystatyna zawarte w Macmiror Complex mających właściwości przeciwgrzybicze i przeciwbakteryjne przyniosły mi ulgę w walce z infekcjami.

Małgorzata Szymański
3/5

Macmiror Complex maść to produkt, który mogę polecić z czystym sumieniem. Działa skutecznie i nie wywołuje żadnych niepożądanych skutków ubocznych.

Maria Grabowski
5/5

Pozytywne opinie innych użytkowników Macmiror Complex maści potwierdzają moje własne dobre doświadczenia z tym produktem.

Ewa Krawczyk
4/5

Macmiror Complex maść to skuteczny preparat mający wpływ na układ moczowo-płciowy i hormony płciowe, zapewniający właściwości rzęsistkobójcze, przeciwgrzybicze i przeciwbakteryjne.

Beata Kamiński
4/5

Używając Macmiror Complex maść, czułem/czułam się bezpiecznie i komfortowo, wiedząc że moje infekcje są skutecznie zwalczane.

Henryk Majewski

Jestem Henryk, dziennikarz z pasją do pisania recenzji na stronie internetowej Apetiblock Opinie. Moja praca polega na dzieleniu się rzetelnymi opiniami na temat różnych produktów, firm i usług, aby pomóc użytkownikom w podjęciu właściwej decyzji zakupowej. Moje recenzje oparte są na autentycznych doświadczeniach i opinii innych użytkowników, co sprawia, że portal jest niezwykle wartościowym źródłem informacji. Zapraszam do odwiedzania strony i odkrywania, czego szukasz!

Go up