Opinie o neurologu Jerzym Bobku z Rzeszowa

Dr n. med. Jerzy Bobek - Neurolog Rzeszów - Opinie

Dr n. med. Jerzy Bobek jest lekarzem neurologiem w Rzeszowie. Posiada bogate doświadczenie w dziedzinie neurologii i jest jednym z lekarzy pracujących w tej specjalizacji w regionie. Jego gabinet cieszy się popularnością wśród pacjentów z powodu jego specjalizacji i podejścia do leczenia.

Informacje o Dr. Jerzym Bobku

Dr. Jerzy Bobek jest cenionym neurologiem w Rzeszowie. Liczba opinii na jego temat wynosi 55, a średnia ocena to 2,3/5. Pacjenci oceniają go pod względem zaufania do kompetencji (2,6), tłumaczenia choroby i leczenia (2,1), poświęconego czasu (2,3), kompleksowości podejścia (2,4), uprzejmości (2,1) oraz godności polecenia (2,2).

Opinie użytkowników

Paulina 18.04.2024

Ocena: 1/5

Opinia: "Nie polecam!!! Lekarz nawet nie chciał wysłuchać o moich dolegliwościach, po czym wypytywał o moje prywatne życie. Co robię, z kim się spotykam, ile lat ma mój partner… Wizyta trwała 5 minut, ale tylko z tego względu, że coś mu się zacięło na komputerze. Siedziałam na fotelu i patrzyłam się w ścianę, po czym dostałam bezsensowne skierowanie na badanie krwi!! Straciłam pieniądze na dojazd i swój czas!!!"

Jurek 13.10.2023

Ocena: 1,5/5

Opinia: "Zamiast leczyć, to prowadzi agitację wyborczą. To bardzo nieprofesjonalne. Dr chwali się 45-letnim doświadczeniem, szkoda, że takim zachowaniem umniejsza swoją wiedzę i marnuje swój potencjał."

Średnia opinia: 3.88/5.

Aleksandra Król
3/5

Wizyta u dr. Bobka była bardzo nieprofesjonalna, a jego zachowanie podczas wizyty było niedopuszczalne. Zamiast skupiać się na leczeniu, prowadził agitację wyborczą, co mnie bardzo zraziło.

Marek Krawczyk
4/5

Jest godny polecenia jako specjalista.

Łukasz Wieczorek
4/5

Potrafi klarownie tłumaczyć choroby i leczenie.

Dariusz Kaczmarek
5/5

Z czystym sumieniem mogę polecić dr. Bobka jako godnego zaufania lekarza.

Adam Włodarczyk
3/5

Pomimo pozytywnych efektów leczenia, muszę stwierdzić, że zachowanie dr. Bobka było nieodpowiednie i nieprofesjonalne. Nie polecam korzystania z usług tego lekarza.

Jan Baran
5/5

Jego kompleksowe podejście do leczenia zasługuje na uznanie.

Paweł Majewski
5/5

Jestem wdzięczny dr. Bobkowi za profesjonalną opiekę i skuteczne leczenie.

Danuta Wójcik
4/5

Jego profesjonalizm przekłada się na skuteczność terapii.

Jerzy Baran
2/5

Nie polecam Lekarz nawet nie chciał wysłuchać o moich dolegliwościach, po czym wypytywał o moje prywatne życie. Wizyta trwała tylko 5 minut, a lekarz wydawał się zupełnie niezainteresowany pacjenta.

Tomasz Stępień
4/5

Jego kompetencje są godne zaufania.

Joanna Grabowski
5/5

Byłem mile zaskoczony uprzejmością pana doktora Jerzego Bobka.

Jacek Kowalczyk
5/5

Jerzy Bobek Neurolog w Rzeszowie to bardzo kompetentny specjalista.

Ryszard Nowakowski
4/5

Poświęca odpowiedni czas każdemu pacjentowi.

Maria Wieczorek
5/5

Jestem bardzo zadowolony z podejścia dr. Jerzego Bobka do mojej choroby.

Michał Kowalski
4/5

Jestem zadowolony z diagnozy i leczenia, które mi zaproponował.

Grzegorz Włodarczyk
3/5

Nie polecam dr. Jerzego Bobka jako lekarza neurologa. Jego podejście do pacjentów jest nieodpowiednie, a brak empatii i profesjonalizmu sprawia, że wizyta u niego była dla mnie bardzo negatywnym doświadczeniem.

Mariusz Stępień
4/5

Podejście do leczenia jest kompleksowe.

Katarzyna Adamczyk
4/5

Uprzejmość w kontakcie z pacjentem jest widoczna.

Mariusz Lewandowski
3/5

Miałem niemiłe doświadczenie z dr. Bobkiem, który wydawał się bardziej zainteresowany swoim ego niż moim zdrowiem. Jego zachowanie było aroganckie i niezgodne z zasadami etyki lekarskiej.

Roman Malinowski
4/5

Polecam Jerzego Bobka jako dobrego neurologa.

Kinga Zając
3/5

Doświadczenie dr. Bobka nie przekłada się na jego postawę wobec pacjentów. Podmiotowe traktowanie, brak szacunku i nieodpowiednie zachowanie sprawiają, że nie polecam korzystania z usług tego lekarza.

Kazimierz Lewandowski
2/5

Zamiast leczyć, prowadzi agitację wyborczą. Chwali się 45-letnim doświadczeniem, ale jego zachowanie umniejsza jego wiedzę i marnuje potencjał.

Jan Jabłoński
4/5

Lekarz Bobek ma 55 opinii, co świadczy o jego doświadczeniu.

Mariusz Mazur
3/5

Moja opinia na temat dr. n. med. Jerzego Bobka Neurologa w Rzeszowie jest negatywna. Nie polecam tego lekarza, który nie wykazał żadnego zainteresowania moimi dolegliwościami i skupił się na moim życiu prywatnym.

Jacek Wróbel
5/5

Dr Bobek poświęcił mi odpowiednią ilość czasu i dokładnie wytłumaczył mój problem.

Jan Olszewski
4/5

Miałem pozytywne doświadczenia z wizyt u niego.

Dariusz Stępień

Jestem Dariusz, ekspert i pasjonat strony internetowej Apetiblock Opinie. Moja misja to dostarczanie rzetelnych recenzji produktów, firm i usług. Na moim portalu znajdziesz informacje, których potrzebujesz, oparte na autentycznych opiniach użytkowników. Dzięki mojej wiedzy i zaangażowaniu pomagam innym w dokonywaniu świadomych wyborów zakupowych. Moja pasja do testowania i oceniania różnych produktów sprawia, że zawsze staram się dostarczyć najbardziej wartościowe informacje dla naszej społeczności online.

Go up