Opinie o ośrodku wypoczynkowym Golden Beach Resort w Hurghadzie

Golden Beach Resort Hurghada

Golden Beach Resort (ex Movie Gate) to uroczy ośrodek wypoczynkowy położony w Hurghadzie, Egipt. Hotel ten cieszy się doskonałą opinią wśród turystów ze względu na swoje piękne tereny, wysoką jakość usług oraz bogate udogodnienia.

Opis Hotelu

Golden Beach Resort (ex Movie Gate) oferuje gościom wypoczynek na najwyższym poziomie. Znajduje się bezpośrednio przy prywatnej plaży piaszczystej, co sprawia, że jest idealnym miejscem dla miłośników słonecznych kąpieli.

Hotel posiada wiele udogodnień, takich jak basen odkryty, instytut SPA, sauna, udogodnienia dla rodzin z dziećmi, dostęp do internetu, sporty wodne, tenis oraz nurkowanie.

Opinie użytkowników

  • Bardzo fajny hotel. Czysty, zadbany, piękny teren, piękne rośliny. Pracownicy bardzo pomocni. Aqapark niewielki ale wystarczający. Zawsze było miejsce przy basenie albo na plaży. Jak nie było to ratownik organizował jakieś leżaczki. Jedzenie bardzo zróżnicowane, dokładane na bieżąco. Polecam zdecydowanie. - Katarzyna, 27.05.2024
  • bylimy w hoelu na przelomie kwietnia i maja 2024. Rodzina 2+1. Wg nas hotel jest świetny. Barzo dobre jedzenie, przepiekny ogród, miła obsluga, pokoj i czystosc bardzo dobrze, baseny i zjezdzalnie dla kazdego cos dobrego. - Gabriela, 23.05.2024
  • Udany wyjazd!! Hotel super nawet jak na ich warunki, bardzo dobre i urozmaicone jedzenie, bardzo dobre piwko oraz nie nie natrętna i pomocna obsługa. Pokoje czyste i nie poniszczone. Kilka barów, kilka basenów z basenem tylko dla dorosłych więc każdy dla siebie coś znajdzie. - Wasyl, 22.05.2024
  • Hotel przy samej plaży oraz z kilkoma basenami na terenie. Dodatkowo można podziwiać piękny, zadbany ogród. - Sławek, 17.05.2024
  • Jestem bardzo zadowolona z pobytu w hotelu. W maju roślinność w hotelu była rewelacyjna, pięknie kwitła i pachniała. Załoga bardzo o nią dbała. Baseny zadbane, personel miły i pomocny. Pokój mógłby być większy dla 4 osób i lepsze łóżka dostawki. To na minus, bo były w złym stanie. Łazienki czyste. - Zuzanna, 12.05.2024

Średnia opinia: 3.71/5.

Joanna Kowalczyk
3/5

Bardzo fajny hotel. Czysty, zadbany, piękny teren, piękne rośliny. Pracownicy bardzo pomocni. Aqapark niewielki ale wystarczający. Zawsze było miejsce przy basenie albo na plaży. Jak nie było to ratownik organizował jakieś leżaczki. Jedzenie bardzo zróżnicowane, dokładane na bieżąco. Polecam zdecydowanie.

Beata Szymański
3/5

Barzo dobre jedzenie, przepiekny ogród, miła obsluga, pokoj i czystosc bardzo dobrze, baseny i zjezdzalnie dla kazdego cos dobrego.

Andrzej Stępień
2/5

Jan Włodarczyk
3/5

Hotel super nawet jak na ich warunki, bardzo dobre i urozmaicone jedzenie, bardzo dobre piwko oraz nie nie natrętna i pomocna obsługa. Pokoje czyste i nie poniszczone. Kilka barów, kilka basenów z basenem tylko dla dorosłych więc każdy dla siebie coś znajdzie.

Justyna Zając
5/5

Stanisław Krawczyk
4/5

Irena Kaczmarek
3/5

Hotel przy samej plaży oraz z kilkoma basenami na terenie. Dodatkowo można podziwiać piękny, zadbany ogród.

Marcin Rutkowski
3/5

Jestem bardzo zadowolona z pobytu w hotelu. W maju roślinność w hotelu była rewelacyjna, pięknie kwitła i pachniała. Załoga bardzo o nią dbała. Baseny zadbane, personel miły i pomocny. Pokój mógłby być większy dla 4 osób i lepsze łóżka dostawki. To na minus, bo były w złym stanie. Łazienki czyste. Posiłki urozmaicone, duży wybór, a dla miłośników kuchni orientalnej wszystko co potrzebne było.

Aleksandra Pawłowski

Jestem Aleksandra, ekspert z portalu Apetiblock Opinie. Specjalizuję się w recenzowaniu różnorodnych produktów, firm i usług. Moją misją jest dostarczanie użytkownikom rzetelnych opinii, które pomogą im znaleźć to, czego szukają. Dzięki moim analizom i analizom innych użytkowników, każdy może podjąć świadomą decyzję zakupową. Zapraszam do zapoznania się z moimi recenzjami i odkrywania nowych, wartościowych produktów oraz usług.

Go up