Opinie o ośrodku wypoczynkowym Guitart Gold Central Park Aqua Resort

Guitart Gold Central Park Aqua Resort

Guitart Gold Central Park Aqua Resort to czterogwiazdkowy hotel położony przy Constantí Ribalaigua, 7, 17310 Lloret de Mar, Hiszpania. Zajmuje on miejsce nr 61 spośród 85 hoteli w mieście.

Informacje o hotelu

  • Czystość: 7,7
  • Komfort: 7,5
  • Lokalizacja: 8,1
  • Udogodnienia: 7,5
  • Personel: 8,4
  • Stosunek jakości do ceny: 7,4
  • Bezpłatne WiFi: 6,9

Opinie użytkowników

Na podstawie 27 opinii o hotelu, średnia ocena wynosi 7,4.

Opinie sprawdzone w 100%. Prawdziwi goście. Prawdziwe wyjazdy. Prawdziwe opinie.

Na jakich zasadach działają opinie gości:

Oceny podawane są w skali od 1 do 10. Aby obliczyć ogólną ocenę, którą można zobaczyć na stronie, dodajemy do siebie wszystkie otrzymane oceny i dzielimy ten wynik przez łączną liczbę otrzymanych ocen. Obecnie używamy systemu ocen ważonych.

Średnia opinia: 4.16/5.

Agnieszka Majewski
5/5

Jolanta Wojciechowski
4/5

Jolanta Zieliński
2/5

Moim zdaniem hotel Guitart Central Park Aqua Resort nie spełnił moich oczekiwań pod względem czystości. Pokój, w którym przebywałem, nie był należycie posprzątany, a łazienka wymagała gruntownego sprzątania.

Dariusz Król
3/5

Katarzyna Wojciechowski
2/5

Nie byłam zadowolona z udogodnień oferowanych przez hotel Guitart Central Park Aqua Resort. Brakowało mi niektórych podstawowych udogodnień, a w pokojach brakowało wyposażenia, które sprawiłoby, że mój pobyt byłby bardziej komfortowy.

Aleksandra Pawłowski

Jestem Aleksandra, ekspert z portalu Apetiblock Opinie. Specjalizuję się w recenzowaniu różnorodnych produktów, firm i usług. Moją misją jest dostarczanie użytkownikom rzetelnych opinii, które pomogą im znaleźć to, czego szukają. Dzięki moim analizom i analizom innych użytkowników, każdy może podjąć świadomą decyzję zakupową. Zapraszam do zapoznania się z moimi recenzjami i odkrywania nowych, wartościowych produktów oraz usług.

Go up