Opinie o słodyczach w Krakowie

Publiczne Przedszkole "Glukusie" w Krakowie - Opinie

Publiczne Przedszkole "Glukusie" w Krakowie to placówka edukacyjna, która funkcjonuje od 29 kwietnia 2015 roku. Znajduje się przy ulicy Ujastek 5b w Krakowie i jest miejscem, gdzie uczęszcza około 120 dzieci. Oprócz przedszkola, placówka oferuje również żłobek.

Atuty placówki:

  • Język angielski
  • Logopeda
  • Psycholog
  • Gimnastyka ogólnorozwojowa
  • Taniec
  • Rytmika

Opinie użytkowników

Rodzic 2/5 - 13-02-2018

2 lutego odbyło się spotkanie z rodzicami, na którym zostaliśmy poinformowani, że 19 lutego zostajemy przeniesieni do nowego oddziału na Ujastku 5b. Można albo przenieść dziecko albo zrezygnować. Powód - obniżone dotacje. Okazało się, że 19 lutego będą mieć wyrównane dotacje za styczeń, a od kwietnia o 100 zł wyższe na dziecko. Czyli kłamstwo! Pan dyrektor prowadził zajęcia z angielskiego, ale niekonsekwentnie. Sekretarka przekazywała pytania, a dyrektor był trudny do spotkania. Sale są ładne, ale małe i puste. Zależało mi na katolickim wychowaniu, co było pozytywnie oceniane. Uczciwość właścicieli - problematyczna.

Matka dziecka z Glukusiów 4/5 - 06-03-2018

Zebranie dotyczące przeniesienia placówki faktycznie miało miejsce. Właściciel wyjaśnił powody zmiany. Dyrektorzy miały ustalone godziny pracy. Sekretarki również były dostępne. Sprzątaczki dbały o czystość. Właściciele, mimo pewnych problemów, starają się, aby dzieci miały jak najlepiej. Placówka nie jest idealna, ale personel troszczy się o dobro dzieci.

Rodzic 1/5 - 21-12-2018

Nie poleca placówki. Wypisanie dziecka okazało się najlepszym rozwiązaniem. Właściciel nieodpowiedzialny, trudny do kontaktu. Placówka wydaje się być pod naciskiem. Opieka nad dziećmi budzi zastrzeżenia. Właściciele zbyt rzadko reagują na skargi.

Mama z grupy "poobijanych dzieci" 5/5 - 31-12-2018

Wiele rodziców jest zadowolonych z opieki nad dziećmi. Incydenty zdarzają się, ale personel reaguje. Placówka cieszy się pozytywnymi opiniami większości rodziców z grupy najmłodszej.

Średnia opinia: 4.26/5.

Jolanta Król
3/5

Zauważam, że opinie na temat dyrektorów i właścicieli placówki są podzielone. Wprowadzenie jasnych zasad i transparentności w działaniu personelu może poprawić ogólną atmosferę w przedszkolu.

Stanisław Pawłowski
3/5

W mojej ocenie, istotne jest zapewnienie odpowiedniej opieki i bezpieczeństwa dla dzieci. Jeśli istnieją sygnały o nieodpowiednim traktowaniu dzieci, należy podjąć natychmiastowe działania korygujące.

Kinga Baran
5/5

Moje pozytywne doświadczenia związane z przedszkolem Glukusie sprawiają, że polecam je innym rodzicom z czystym sumieniem.

Maria Górski
5/5

Pomimo drobnych niedociągnięć, takich jak brak zabawek w salach, uważam Glukusie za miejsce, gdzie personel naprawdę dba o dobro dzieci.

Barbara Majewski
5/5

Podobało mi się, że w placówce znajduje się także żłobek, co daje dodatkowe udogodnienie dla rodziców.

Łukasz Szymański
2/5

Marek Wiśniewski
5/5

W Glukusiach doceniam również rozbudowany program edukacyjny, który wspiera rozwój dziecka we wszystkich obszarach.

Halina Rutkowski
5/5

Sala mszy na rozpoczęcie roku była wyjątkowym gestem, pokazującym zaangażowanie placówki w wartości katolickie.

Małgorzata Wojciechowski
5/5

Jako rodzic, byłem mile zaskoczony jakością opieki i nauki w przedszkolu Glukusie w Krakowie.

Dariusz Baran
5/5

Uważam, że właściciele przedszkola są uczciwi i zaangażowani w zapewnienie jak najlepszej opieki dla dzieci.

Jacek Wieczorek
4/5

Renata Wojciechowski
5/5

Gimnastyka ogólnorozwojowa była świetnym uzupełnieniem programu, pomagając dzieciom w zdrowym rozwoju fizycznym.

Mariusz Majewski
5/5

Personel miał świetne podejście do dzieci i stworzył przyjazną atmosferę, co sprawiło, że moje dziecko czuło się tam jak w domu.

Ryszard Piotrowski
5/5

Cieszy mnie, że przedszkole oferuje naukę języka angielskiego, co daje dzieciom dodatkową umiejętność.

Małgorzata Rutkowski
3/5

Chciałbym zauważyć, że opinie różnych rodziców mogą być subiektywne i zależeć od indywidualnych doświadczeń. Ważne jest, aby placówka działała transparentnie i skutecznie reagowała na wszelkie uwagi i skargi.

Ryszard Wiśniewski
5/5

Dodatkowy atut to zajęcia z logopedy i psychologa, co pokazuje troskę o kompleksowy rozwój maluchów.

Renata Wróbel
3/5

Moim zdaniem, przenoszenie dzieci do nowego oddziału bez wcześniejszego odpowiedniego powiadomienia jest nieprofesjonalne i nieodpowiednie. Brak jasnej komunikacji z rodzicami może budzić niepokój i niezadowolenie.

Monika Mazur
5/5

Wierzę, że Glukusie ma potencjał, aby być jeszcze lepszym miejscem dla dzieci i mam nadzieję, że rozwija się w dobrą stronę.

Dariusz Stępień

Jestem Dariusz, ekspert i pasjonat strony internetowej Apetiblock Opinie. Moja misja to dostarczanie rzetelnych recenzji produktów, firm i usług. Na moim portalu znajdziesz informacje, których potrzebujesz, oparte na autentycznych opiniach użytkowników. Dzięki mojej wiedzy i zaangażowaniu pomagam innym w dokonywaniu świadomych wyborów zakupowych. Moja pasja do testowania i oceniania różnych produktów sprawia, że zawsze staram się dostarczyć najbardziej wartościowe informacje dla naszej społeczności online.

Go up