Opinie o środku antykorozyjnym Forch L237 Korroplex

FORCH L237 Korroplex Opinie

Preparat antykorozyjny FORCH L237 Korroplex na rdzę 1L jest aktywną substancją antykorozyjną, która przemienia resztki rdzy w nierozpuszczalny kompleks żelazno-taniowy. Jest to stabilny, nierozpuszczalny, niebiesko-czarny związek metaloorganiczny, który ma szybki czas reakcji z dodatkowym działaniem izolacyjnym i blokującym, co zapobiega "korozji błyskawicznej".

FORCH L237 Korroplex jest także środkiem polepszającym przyczepność przy późniejszym lakierowaniu. Może być lakierowany i szpachlowany, a po jego użyciu nie widać śladów pędzla. Jego wydajność wynosi około 25 m2/l.

Opis Sposobu Użycia

  • Luźne resztki rdzy, lakieru, oleju lub wosku należy usunąć za pomocą drucianej szczotki z obrabianej części.
  • Zmyć ewentualne sole, a następnie nałożyć Korroplex za pomocą pędzla, szprycy lub wałka jeden raz (ok. 12-15µm), także na podłożu wilgotnym.
  • Temperatura obróbki powinna wynosić od +5°C do +40°C, nie nanosić podczas nasłonecznienia.
  • Po 3 godzinach reakcji można szpachlować lub lakierować wszystkimi dostępnymi w handlu środkami, a przyrządy używane do obróbki po użyciu zmyć wodą.

Opinie użytkowników

Średnia opinia: 3.77/5.

Mariusz Pawłowski
5/5

Jerzy Górski
2/5

Justyna Górski
3/5

Marianna Kamiński
4/5

Aleksandra Pawłowski

Jestem Aleksandra, ekspert z portalu Apetiblock Opinie. Specjalizuję się w recenzowaniu różnorodnych produktów, firm i usług. Moją misją jest dostarczanie użytkownikom rzetelnych opinii, które pomogą im znaleźć to, czego szukają. Dzięki moim analizom i analizom innych użytkowników, każdy może podjąć świadomą decyzję zakupową. Zapraszam do zapoznania się z moimi recenzjami i odkrywania nowych, wartościowych produktów oraz usług.

Go up