Opinie o wycieczkach rodzinnych

Family Tour - opinie

Family Tour to biuro podróży specjalizujące się w organizowaniu wypoczynku dla rodzin. Oferta firmy obejmuje różnorodne destynacje, od uzdrowisk po górskie regiony, z możliwością relaksu w basenach termalnych, saunach oraz korzystania z różnorodnych zabiegów. Dzięki szerokiej gamie propozycji, każdy może znaleźć coś dla siebie, niezależnie od preferencji i oczekiwań.

Family Tour dba o komfort swoich klientów, zapewniając wysoką jakość usług oraz profesjonalną obsługę. Współpraca z renomowanymi obiektami i partnerami gwarantuje udany i bezpieczny wypoczynek dla całej rodziny.

Biuro podróży Family Tour oferuje kompleksową organizację wyjazdu, począwszy od rezerwacji hotelu, przez transport, aż po zaplanowane atrakcje i program wypoczynku. Dzięki temu, podróżujący mogą skupić się wyłącznie na relaksie i cieszyć się czasem spędzonym z najbliższymi.

Opinie użytkowników

  • Wiktor P. - "Wróciliśmy właśnie z wypoczynku, dziękuję i polecam"
  • Andrzej K. - "Polecam wypoczynek z biurem Family Tour w Rajeckich Teplicach. Nowe baseny - rewelacja."
  • adamboruta - "Z chęcią pojadę z tym biurem jeszcze raz, dziękuję za udany urlop"
  • Zygmunt - "Z małżonką wypoczywaliśmy w Bojnicach, w 4 gwiazdkowej części, wszystko się nam podobało, baseny termalne, zabiegi, jedzenie - ogólnie było magicznie i bajkowo"
  • Bunia - "Słowacki RAJ & Termy POPRAD - niesamowite połączenie! Polecam każdemu kto ceni sobie aktywny wypoczynek połączony z błogim relaksem w basenach termalnych!"
  • AniaJesienna - "Kontakt z Biurem FamilyTour świetny. Pełna obsługa przy zamawianiu wczasów. Na miejscu bardzo komfortowy hotel, świetny wypoczynek."
  • Ejan87 - "Uwielbiam góry i Tatry zarówno po stronie polskiej jak i Słowackiej. Ostatnio jednak wybieramy za granicę i Biuro Family Tour umila nam te wyjazdy ;)"
  • Kamil W - "Miejsce jest bardzo piękne, można zarówno wypoczywać w źródłach wód termalnych i saunie, a także aktywnie spędzić czas na spacerach po górach"
  • Mirosław - "Jeździmy już któryś raz z rzędu i jesteśmy zadowoleni, wczoraj wróciliśmy z Rajskich cieplic z Afrodyty, było przepięknie"
  • Szczepan - "Wszystko na TAK, wróciliśmy 2 dni temu, było super, choć dopiero teraz zaczyna się zima. Były baseny termalne, sauny, fitness i mnóstwo gorącej zabawy wieczorem :)"

Średnia opinia: 4/5.

Tomasz Sikora
4/5

Wyjazd z Biurem Family Tour do uzdrowiska Piestany był na najwyższym poziomie, gorąco polecam każdemu, kto szuka relaksu i komfortu podczas urlopu.

Tadeusz Zalewski
5/5

Andrzej Górski
4/5

Chętnie wybiorę się z Family Tour jeszcze raz, ponieważ udany urlop to zasługa ich profesjonalnej obsługi.

Paweł Szymański
4/5

Kontakt z Biurem FamilyTour był świetny, pełna obsługa przy zamawianiu wczasów i komfortowy hotel na miejscu - świetny wypoczynek gwarantowany.

Henryk Malinowski
4/5

Wypoczynek w Bojnicach był magiczny i bajkowy - baseny termalne, zabiegi i jedzenie - wszystko się nam podobało.

Magdalena Michalski
4/5

Z Biurem Family Tour w góry i Tatry zarówno po stronie polskiej jak i Słowackiej to dla mnie idealne wyjazdy, po aktywności w górach odpoczynek na basenach jest niezastąpiony.

Beata Nowakowski
3/5

Byliśmy z rodziną na wycieczce z biurem podróży Family Tour i muszę powiedzieć, że był to udany urlop. Baseny termalne i zabiegi były rewelacyjne, a obsługa była miła i kompetentna. Polecam to biuro podróży każdemu, kto szuka aktywnego wypoczynku połączonego z relaksem.

Katarzyna Majewski
3/5

Wyjazd z biurem Family Tour do Słowacji był idealnie dopasowany do naszych oczekiwań. Miejsce było piękne, zarówno do relaksu w basenach termalnych, jak i do aktywnego spędzania czasu na szlakach turystycznych. Był to udany pobyt, który z pewnością polecam innym.

Dorota Pawłowski
4/5

Słowacki RAJ & Termy POPRAD to niesamowite połączenie aktywnego wypoczynku i relaksu w basenach termalnych, idealne miejsce na wyjazd z Familytour.

Michał Zalewski
2/5

Adam Pawłowski
4/5

Wypoczynek z Family Tour w Patincach był przepiękny, z basenami termalnymi, zamkiem i dancingami - miejsce godne polecenia.

Dariusz Kowalczyk
4/5

Poprad z Family Tour był super - baseny termalne, sauny, fitness i mnóstwo zabawy wieczorem sprawiły, że wypoczynek był niezapomniany.

Jan Zalewski
4/5

Wypoczynek z Familytour w Rajskich cieplicach z Afrodyty był przepiękny, z kwitnącymi kwiatami, termalnymi wodami, saunami i zabiegami - wszystko, czego dusza zapragnie.

Jacek Mazur
4/5

Baseny termalne w Rajeckich Teplicach były rewelacyjne, a dodatkowo sauny i zabiegi sprawiły, że wypoczynek był na najwyższym poziomie.

Irena Adamczyk
4/5

Miejsce, w którym wypoczywałem z Family Tour było bardzo piękne, zarówno woda termalna, sauny, jak i szlaki turystyczne sprawiły, że każda pora roku nadaje się na taki wyjazd.

Roman Wójcik
3/5

Kontakt z Biurem FamilyTour był świetny, pełna obsługa przy zamawianiu wczasów. Hotel był bardzo komfortowy, a baseny i zabiegi rewelacyjne. Organizacja była świetna, a cena przystępna. Gorąco polecam tę firmę.

Łukasz Nowak
4/5

Właśnie wróciłem z wypoczynku z biurem Family Tour i mogę szczerze polecić ich usługi.

Halina Dudek

Jestem Halina, redaktorka strony internetowej Apetiblock Opinie. Moja pasja to pisanie recenzji produktów, firm i usług, aby pomóc innym w znalezieniu tego, czego szukają. Dzięki moim rzetelnym opiniom, użytkownicy mogą podejmować świadome decyzje zakupowe. Zawsze staram się przedstawić obiektywne i szczere opinie, aby zapewnić czytelnikom rzetelne informacje. Jako redaktor Apetiblock Opinie dążę do tego, aby każdy mógł znaleźć najlepsze rozwiązanie dla siebie na podstawie opinii innych użytkowników.

Go up