Recenzja gumy do żucia Gał Alp3: opinie użytkowników

gał gum alp3 opinie

gał gum alp3 to opona zimowa najnowszej generacji, która zapewnia bezpieczeństwo i komfort jazdy w ekstremalnych warunkach zimowych. Posiada większą liczbę lameli w bieżniku, co skraca drogę hamowania i zapewnia lepsze warunki jezdne na oblodzonych i zaśnieżonych drogach. Rozkład rowków i kierunkowa rzeźba bieżnika sprawiają, że opona świetnie sprawdza się zarówno na trasie, jak i w warunkach miejskich. Uniwersalność opony bieżnikowanej ALP3 została potwierdzona w licznych badaniach.

Opinie użytkowników

  • Zadowolony klient Gałgum 2023-05-18

    "Moje dwie takie opony na przód, dają rad od 2015 roku w citroenie c5. w tym roku kupuje 4 takie sztuki znowu.Bo moje 11 letnie topowej marki zimówki już z tyłu się ślizgają pomimo bieżnika."

  • Tomasz 2018-11-18

    "Świetne opony, nie są głośne mają głęboki bieżnik i fajną mieszankę gumy co sprawia, że są miękkie i nie tłuką zawieszenia na naszych wspaniałych drogach. Używam ich do granic możliwości, jeżdżę autem zawodowo wytrzymują 4 sezony i mają po tym czasie około 5mm bieżnika na osi napędowej. W śniegu kopią idealnie. Czasem na mokrej nawierzchni mają delikatny uślizg bardzo latwy do opanowania ale znam opony nie bieżnikowane, które w tej kwestii są o wiele gorsze."

Średnia opinia: 3.76/5.

Jolanta Wieczorek
5/5

Barbara Baran
3/5

Paweł Pawłowski
2/5

Adam Majewski
4/5

Tomasz Kozłowski

Jestem Tomasz, ekspert z portalu Apetiblock Opinie. Moja pasja to recenzowanie produktów, firm i usług, aby pomóc użytkownikom w znalezieniu tego, czego szukają. Dzięki moim prawdziwym opiniiom, możesz podejmować świadome decyzje zakupowe i korzystać z najlepszych ofert na rynku. Śledź moje artykuły i bądź na bieżąco z najnowszymi trendami i rekomendacjami dotyczącymi produktów. Zaufaj mojemu doświadczeniu i znajdź najlepsze rozwiązania dla siebie!

Go up