Recenzja T-Mobile: Co Mówią Klienci

T-Mobile Opinie

T-Mobile Polska es una empresa de telecomunicaciones que ofrece servicios de telefonía móvil e internet en Polonia. Con una amplia base de clientes, la empresa ha generado diversas opiniones por parte de los usuarios.

Opinie użytkowników

  • Sugerowane firmy: Play (play.pl) - Liczba recenzji: 1521
  • Orange Polska: orange.pl - Liczba recenzji: 1341
  • Netia: netia.pl - Liczba recenzji: 1131

Entre las opiniones de los usuarios de T-Mobile, se pueden encontrar diversas experiencias tanto positivas como negativas. A continuación, se presentan algunas de las reseñas más destacadas:

  • Wioletta: "Ciągły brak internetu y problemas con el zasięgiem. No recomiendo la empresa."
  • Marek: "Excelente servicio en el punto de T-Mobile Krakow. Personal muy competente y amable."
  • Liudmyla: "Evitar a esta red. Problemas constantes con la conexión y el zasięgiem."
  • Tomasz: "El internet ofrecido por T-Mobile es una broma. Velocidad mucho más baja de lo prometido."

Estas opiniones muestran la diversidad de experiencias de los usuarios con respecto a los servicios de T-Mobile. Algunos elogian la atención al cliente y la calidad del servicio, mientras que otros se quejan de problemas de conexión y zasięgiem.

Średnia opinia: 3.91/5.

Kazimierz Piotrowski
4/5

Jako zadowolony klient T-Mobile z Gostynia, chciałbym podzielić się pozytywnym doświadczeniem z przeniesieniem internetu z Play. Obsługa klienta była profesjonalna i pomocna.

Maria Kaczmarek
3/5

Bardzo słaba jakość usług od T-Mobile, brak internetu i zasięgu, co powoduje ogromne problemy. Zdecydowanie nie polecam tej sieci.

Stanisław Włodarczyk
5/5

Pomimo negatywnych opinii, moje doświadczenie z T-Mobile w Rzymie było pozytywne. Miałem dostęp do Internetu i zasięgu zgodnie z umową, co pozwoliło mi korzystać z usług w trakcie podróży.

Małgorzata Pawłowski
5/5

Obsługa klienta w salonie T-Mobile w Gostyniu okazała się bardzo pomocna i miła. Przeniosłem swój internet z Play i jestem zadowolony z braku problemów i stabilnej pracy usługi.

Justyna Kaczmarek
2/5

Nieuczciwe praktyki marketingowe, jak obietnice darmowych telefonów czy niskich cen, które okazują się nieprawdziwe po podpisaniu umowy. Konsumenci czują się oszukani i zaniepokojeni postawą firmy T-Mobile.

Danuta Michalak
5/5

Pozytywnie oceniam obsługę klienta w punkcie T-Mobile Krakowa. Pracownicy okazali się profesjonalni i pomocni, co przekonało mnie do korzystania z usług tej firmy.

Krzysztof Michalski
5/5

Przeniosłem internet z Play do T-Mobile i jestem bardzo zadowolony z stabilnej pracy, braku zacięć i miłej obsługi w salonie. Panie pomogły mi w ustawieniu internetu we wszystkich urządzeniach, co okazało się super doradztwem.

Jacek Wojciechowski
4/5

Cieszę się z możliwości korzystania z usług T-Mobile, które zapewniają niezawodne połączenie i internet o stabilnej prędkości. To uczucie bezpieczeństwa jest dla mnie ważne.

Katarzyna Nowicki
5/5

Jako klient T-Mobile chcę podzielić się pozytywnym doświadczeniem z obsługą w punkcie w Krakowie, Bratysławska 4. Pracownicy okazali się fachowcami, rzetelnymi i serdecznymi, co sprawiło, że zrobiło to na mnie super wrażenie.

Stanisław Nowakowski
4/5

Mimo różnych opinii na temat T-Mobile, moje doświadczenie z firmą było pozytywne. Cieszę się z niezawodnego internetu i braku problemów z zasięgiem.

Tomasz Zalewski
4/5

Mimo negatywnych opinii, moje doświadczenia z T-Mobile były pozytywne. Zauważyłem poprawę w jakości usług i zadowalającą szybkość internetu w mojej lokalizacji.

Agnieszka Kamiński
5/5

Zadowolony jestem z przeniesienia internetu z Play do T-Mobile. Obsługa w salonie okazała się pomocna i profesjonalna, co sprawiło, że zdecydowałem się na kontynuację korzystania z usług tej firmy.

Irena Zieliński
5/5

Cieszę się z szybkiego Internetu mobilnego od T-Mobile, który odbieram przez antenę. Prędkość pobierania była zaskakująco dobra, co sprawiło, że mogłem korzystać z usługi na dwóch urządzeniach jednocześnie.

Ryszard Zając
3/5

Pozytywne doświadczenie z obsługą w punkcie T-Mobile Krakowa, gdzie pracownicy okazali się fachowcami i uczynnymi specjalistami. Pozytywne wrażenie.

Monika Baran
3/5

Internet oferowany przez T-Mobile okazał się kompletną porażką, prędkość znacznie niższa niż deklarowana, zrywanie połączenia i brak reakcji na zgłoszone problemy. NIE POLECAM!

Halina Pawłowski
4/5

Zdecydowanie polecam obsługę klienta T-Mobile za profesjonalizm i pomoc w rozwiązaniu problemów. Moje zgłoszenia zostały szybko i skutecznie zrealizowane.

Wojciech Włodarczyk
4/5

Mimo negatywnych opinii, moje doświadczenie z T-Mobile w zakresie internetu mobilnego było pozytywne. Prędkość była zadowalająca, szczególnie w porównaniu z innymi dostawcami.

Łukasz Woźniak
4/5

Jako klient firmy T-Mobile, cieszę się z profesjonalnej obsługi i fachowej pomocy pracowników salonu w Krakowie. Zostawiłem tam pozytywne wrażenie.

Paweł Nowakowski
2/5

Brak zrozumienia i skutecznej pomocy ze strony obsługi klienta T-Mobile. Zgłaszane problemy z zasięgiem czy prędkością Internetu są bagatelizowane, a rozwiązania nie są proponowane, pozostawiając klientów w kłopotach.

Paweł Olszewski
3/5

Klientka zdecydowanie odradza korzystanie z sieci T-Mobile, ze względu na problemy z zasięgiem, brakiem interwencji w rozwiązywaniu problemów oraz brakiem odpowiedzialności za usługi.

Justyna Krawczyk
5/5

Mimo negatywnych opinii, moje doświadczenie z T-Mobile było pozytywne. Prędkość Internetu była zgodna z umową, co sprawiło, że mogłem korzystać z usług bez problemów.

Magdalena Krawczyk
2/5

Bardzo słaba jakość usług internetowych oferowanych przez T-Mobile. Mimo obietnic prędkości, faktycznie otrzymujemy znacznie niższe wartości, co prowadzi do frustracji i braku możliwości korzystania z Internetu w pełni.

Dariusz Stępień

Jestem Dariusz, ekspert i pasjonat strony internetowej Apetiblock Opinie. Moja misja to dostarczanie rzetelnych recenzji produktów, firm i usług. Na moim portalu znajdziesz informacje, których potrzebujesz, oparte na autentycznych opiniach użytkowników. Dzięki mojej wiedzy i zaangażowaniu pomagam innym w dokonywaniu świadomych wyborów zakupowych. Moja pasja do testowania i oceniania różnych produktów sprawia, że zawsze staram się dostarczyć najbardziej wartościowe informacje dla naszej społeczności online.

Go up