You are here:  / Apetiblock skutki uboczne / Rehabilitacja kręgosłupa Kraków i Rehabilitacja dzieci z autyzmem

Rehabilitacja kręgosłupa Kraków i Rehabilitacja dzieci z autyzmem

Rehabilitacja dzieci z autyzmem i rehabilitacja kręgosłupa Kraków

Sympatyczna terapia

Długo się nie mogliśmy otrząsnąć się po tym wypadku. To było w ostatnie wakacje. Wracaliśmy znad polskiego morza na Śląsk. Niestety, z obwodnicy Łodzi wyjechał prosto nas nietrzeźwy kierowca BMW. Nie zdążyłem uciec.
Cała nasza rodzina – ja, żona i dwie córki spędziliśmy kolejne dni w szpitalu. Najgorzej było z naszą małą, siedmioletnią Kasią. Dosyć poważny uraz kręgosłupa w odcinku szyjnym i trochę mniejszy w środkowym. Może i powrót do zdrowia byłby szybszy, gdyby nie to, że córka jest chora na autyzm.
Tak, tak – wcześniej mieliśmy dużo różnych terapii, ale to była typowa rehabilitacja dzieci z autyzmem, a nie z problemami z kręgosłupem! Tu niestety dochodził jeszcze ból, a tego moja córka nie potrafiła znieść.
Postanowiliśmy z żoną poszukać rehabilitanta za pieniądze. W tej kwestii, jak rehabilitacja kręgosłupa Kraków miał kilka ciekawych ofert. Zdecydowaliśmy się na pomoc od pana Mariusza, bardzo sympatycznego trzydziestolatka, u którego podczas zajęć obecny był fajny labrador. Kasia szybko wracała do zdrowia i wkrótce zapomniała o wypadku.

Inne artykuły o medycynie i farmacji: