You are here:  / Apetiblock dzialania niepożądane / Apetit block / Zabieg reiki

Zabieg reiki

Terapia Dźwiękiem
Masaż dźwiękiem mis tybetańskich i gongów.

Misy tybetańskie znane są światu już od kilku tysięcy lat. Wykorzystywane były do medytacji, praktyk religijnych, a także do przechowywania żywności. Jednak najbardziej znane są z dobroczynnego wpływu na zdrowie człowieka.

Misy tybetańskie położone na ciele wydają dźwięki o szerokim zakresie częstotliwości. Dźwięki słyszalne wprowadzają w stan głębokiego relaksu i wyciszenia. Dźwięki niesłyszalne oddziałują na organizm bezpośrednio na poziomie komórkowym wprowadzając cały organizm w wibrację. Częstotliwości mis dostosowane do częstotliwości komórek wzmacniają je i pobudzają do regeneracji.

Masaż dźwiękiem usuwa blokady energetyczne, przyspiesza proces samouzdrawiania komórek w organizmie. Likwiduje stres, pomaga w osiągnięciu pewności siebie, wzmacnia witalność, poprawia samopoczucie. Stymuluje także kreatywność i wszelkie siły twórcze.

Ponadto:

– likwiduje napięcia karku i pleców,
– usuwa bóle głowy,
– reguluje przemianę materii,
– uwalnia od skurczów podbrzusza,
– uspokaja i pogłębia oddech,
– poprawia zdolności koncentracji,
– pomaga przywracać sprawność mięśni i ścięgien,.

Jeżeli masz dolegliwości bólowe, chorobowe, stresującą pracę, odczuwasz zmęczenie fizyczne lub psychiczne, brak energii życiowej, jesteś osobą nerwową lub po prostu pragniesz głębokiego relaksu, masaż misami jest dla Ciebie.

Masaż może być wzmacniany dźwiękiem gongu, który dodatkowo odblokowuje ciało na poziomie emocjonalnym i doenergetyzowuje.

Podczas masażu dźwiękiem stosuję również mantry, które działają oczyszczająco i harmonizująco na układ energetyczny organizmu. Ponadto doenergetyzowuję organizm poprzez przesyłanie uniwersalnej energii KI łącząc masaż dźwiękiem z terapią REIKI.

Inne artykuły o medycynie i farmacji: