Niezwykłe opinie o hotelu Memory Boutique na Krecie

Hotel Memory Boutique Kreta

Hotel Memory Boutique Kreta to ekskluzywny obiekt położony na malowniczej wyspie Kreta, oferujący wysoką jakość usług w przyjemnej atmosferze.

Hotel ten stanowi idealne miejsce dla osób poszukujących relaksu i luksusu podczas wakacyjnego pobytu na Krecie.

Opinie użytkowników

Opinie o hotelu Memory Boutique (Hersonissos)

  • 5.5 Ocena - 15 opinii
  • "Hotel katastrofa! W pokojach brud, smród i robaki… Meble zniszczone i zgnite…"
  • Aldona , 05.06.2023
  • "Opis hotelu pobyt tygodniowym. Mieliśmy nadzieję że to będzie coś lepszego niestety."
  • Żaneta B., 24.01.2020
  • "Nieoczekiwaliśmy z mężem luksusów bo wiadomo to Grecja."
  • Wioleta, 22.09.2019
  • "Hotel mały jak nazwa sama mówi 'boutique', ale atmosfera jak w domu."
  • Izabela , 12.08.2019
  • "Witam wraz z żoną oraz córką właśnie wróciliśmy z tego hotel, niestety nie mogliśmy zostać dłużej ;)"

Średnia opinia: 4.07/5.

Łukasz Michalak
4/5

Pomocna interwencja rezydentki w przypadku problemów z hotelem.

Tadeusz Lewandowski
4/5

Hotel Memory Boutique to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi.

Adam Zając
5/5

Lato w Hotelu Memory Boutique na Krecie zapowiada się jako niezapomniane wakacje. Wczasy w tym miejscu są popularne z wielu powodów, a opcja All Inclusive sprawia, że można naprawdę zrelaksować się. Promocje są korzystne, dzięki nim można zaoszczędzić trochę pieniędzy. Egzotyka w otoczeniu tego hotelu sprawia, że czuję się jak w bajce. City Break w tej okolicy to świetny sposób na poznanie lokalnej kultury. Tylko u nas znajdziesz taki unikalny klimat

Łukasz Piotrowski
4/5

Obsługa jest przesympatyczna i troszczy się o gości.

Jerzy Kozłowski
4/5

Atmosfera w hotelu jest przyjemna i kameralna.

Andrzej Rutkowski
2/5

Wybierając hotel Memory na Krecie z nadzieją na luksus, zostaliśmy ogromnie rozczarowani. Pokój był brudny, łazienka zepsuta, stołówka nieprzystosowana do ilości gości, a obsługa głównie rosyjskojęzyczna. Byliśmy zmuszeni szukać czystych kubków i sztućców podczas posiłków. Hotel nie spełnił naszych oczekiwań na żadnym poziomie.

Anna Król
4/5

Hotel Memory Boutique na Krecie to doskonałe miejsce na wakacje.

Krzysztof Zieliński
4/5

Jedzenie w hotelu jest smaczne i zróżnicowane.

Marianna Wieczorek
3/5

Hotel Memory Boutique na Krecie okazał się być ogromnym rozczarowaniem. Pokoje były brudne, zniszczone meble, klimatyzacja i telewizor nie działały. Bar nie funkcjonował, co uniemożliwiało zamówienie drinka. Jego standard nie spełniał żadnych oczekiwań, ale dzięki interwencji rezydentki udało się przenieść nas do innego, czystego hotelu. Nie polecamy tego miejsca - Aldona, 05.06.2023

Marcin Król
5/5

Hotel Memory Boutique na Krecie to miejsce, które zdecydowanie polecam Pomocna obsługa i łatwy kontakt sprawiają, że czuję się tu mile widziany. Salony sprzedaży są eleganckie i klimatyczne, co dodaje uroku pobytowi. Magazyn Wakacje.pl to świetne udogodnienie dla podróżnych, którzy lubią być na bieżąco. Menu w hotelu jest zróżnicowane i smaczne, zawsze znajdę coś dla siebie. Last Minute to świetna opcja dla spontanicznych podróżników, którzy lubią szybkie decyzje.

Małgorzata Majewski
5/5

Kraje popularne wśród turystów, takie jak Egipt, Turcja, Grecja, Hiszpania czy Cypr, znajdują swoje odbicie w atmosferze Hotelu Memory Boutique na Krecie. Malta, Malediwy, Włochy czy Chorwacja to polecane kierunki, które zachwycają swoim urokiem. Opinie o hotelach w okolicy są ważne przy planowaniu podróży, dlatego warto zwrócić uwagę na pozytywne rekomendacje. Hotele popularne, takie jak Side Premium by OZ Hotels czy Albatros Sea World Resort, są również godne uwagi.

Joanna Kowalczyk
4/5

Pokoje w hotelu są czyste i przytulne.

Beata Mazur
4/5

Możliwość wyjścia na promenadę z mnóstwem sklepów i knajpek tuż obok.

Krzysztof Wróbel
4/5

Rezydent jest miły i pomocny, dba o komfort gości.

Michał Malinowski
5/5

Hotel Memory Boutique na Krecie jest doskonałym miejscem dla rodzin z dziećmi. Dla singli również znajdzie się wiele atrakcji i rozrywek. Wycieczki objazdowe organizowane przez hotel są interesujące i pełne ciekawych miejsc. Wycieczki jednodniowe to świetna opcja na zwiedzanie okolicy. Dojazd własny ułatwia planowanie podróży i daje swobodę. Nad morzem w tym hotelu czuję się jak w raju, a góry dodają uroku krajobrazowi. Narty to kolejna opcja dla aktywnych gości, którzy lubią zimowe sporty.

Wojciech Jaworski
3/5

Niestety, hotel Memory na Krecie również nas rozczarował. Pokój miał plamy na ścianach, zepsute drzwi od kabiny prysznicowej oraz brudną umywalkę. Stołówka była chaotyczna, brakowało miejsca i naczyń. Obsługa mówiła głównie po rosyjsku, co sugeruje, że hotel był skierowany głównie do turystów z Rosji. Mimo bliskości plaży, atmosfera i standard nie były satysfakcjonujące. - Wioleta, 22.09.2019

Barbara Zalewski
4/5

Bardzo blisko do plaży, co jest dużym plusem.

Kinga Jankowski
2/5

Mimo nazwy boutique, hotel Memory na Krecie nie spełnił moich oczekiwań. Obsługa była sympatyczna, ale warunki w pokoju i w stołówce pozostawiały wiele do życzenia. Hotel był nastawiony głównie na turystów rosyjskich, co sprawiło, że nie czuliśmy się komfortowo. Plusem był jedynie bliski dostęp do plaży.

Maria Olszewski
4/5

Mimo drobnych niedogodności, pobyt w hotelu był przyjemny i relaksujący.

Jerzy Olszewski
4/5

Lokalizacja hotelu jest świetna, zaledwie kilkadziesiąt metrów do morza.

Grzegorz Majewski
2/5

Moje doświadczenie w hotelu Memory Boutique na Krecie było katastrofalne. Pokoje były brudne, śmierdziały i pełne robaków. Meble były zniszczone i zgnite, a na ścianach widniały brudy. Klimatyzacja i telewizor nie działały, a bar nie był otwarty, co uniemożliwiało zamówienie drinka. Ten hotel powinien być zamknięty, a nie przyjmować gości.

Stanisław Wojciechowski
2/5

Po przyjeździe do hotelu Memory na Krecie z mężem, zamiast mieszkać w hotelu, trafiliśmy na prze cięgo budynku, gdzie panował okropny syf i zapach kotów. To było zupełnie niezgodne z naszymi oczekiwaniami.

Dariusz Stępień

Jestem Dariusz, ekspert i pasjonat strony internetowej Apetiblock Opinie. Moja misja to dostarczanie rzetelnych recenzji produktów, firm i usług. Na moim portalu znajdziesz informacje, których potrzebujesz, oparte na autentycznych opiniach użytkowników. Dzięki mojej wiedzy i zaangażowaniu pomagam innym w dokonywaniu świadomych wyborów zakupowych. Moja pasja do testowania i oceniania różnych produktów sprawia, że zawsze staram się dostarczyć najbardziej wartościowe informacje dla naszej społeczności online.

Go up