Opinie o hotelu Melia Cayo Santa Maria

Hotel Melia Cayo Santa Maria

Hotel Melia Cayo Santa Maria to piękny resort położony na karaibskiej wyspie Kuba. Znany ze swojej doskonałej lokalizacji, obsługi i bogatej oferty rekreacyjnej, ten hotel zyskał uznanie wśród turystów z całego świata.

Opinie użytkowników

Kami, 21.01.2019: W marcu pogoda super dopisała, w niektóre wieczory potrzebny był długi rękaw. Piękna plaża, cudowne wschody słońca, wysokie fale. Hotel czysty, zadbany, animacje na wysokim poziomie, codziennie wieczory przy tańcach i muzyce kubańskiej. Jedzonko pyszne, dużo owoców, w tym i owoców morza. Alkohole nie tylko lokalne 🙂 Pokoje duże, czyste, obsługa bardzo miła. Gorąco polecam. Atmosfera na Kubie wspaniała, jak ktoś planuje tam wyjazd, koniecznie jak najszybciej, póki w Kubie jest 100% Kuby.

Maurycy, 29.12.2017: Ogólnie hotel najlepiej położony na wyspie (półwyspie), ładne pokoje dla osób lubiących ciszę, mało animacji. 3 plaże, w tym 1 z mini rafą. Miła obsługa, jedzenie mocno średnie. Na szczęście, jako topowy hotel sieci Melia, nie ma opasek i można korzystać ze wszystkich restauracji a la carte. Warto wziąć coś na komary i inne owady gryzące.

Grzegorz, 30.03.2017: Brak ciepłej wody zepsuł całe wakacje za 13 000 złotych. Nie powinien być ten hotel z propozycji Wakacje.pl.

Krystyna Darek, 03.01.2016: Spędziliśmy tydzień wakacji w tym resorcie i byliśmy bardzo zadowoleni. Wspaniała obsługa w barach, czysto. Dobre jedzenie, wszyscy mili i chętni do pomocy. Chętnie wybierzemy się tam po raz drugi. Plaże czyste. Polecam.

Podziel się swoją opinią i pomóż innym znaleźć wymarzone wakacje!

Opinie użytkowników

Średnia opinia: 3.88/5.

Grzegorz Kwiatkowski
5/5

Animacje na wysokim poziomie sprawiają, że nawet wieczory są pełne zabawy i rozrywki.

Ewa Kamiński
5/5

Polecam ten hotel każdemu, kto pragnie relaksu, dobrej zabawy i wyjątkowego wypoczynku.

Justyna Adamczyk
5/5

Hotel Melia Cayo Santa Maria to absolutnie wspaniałe miejsce na wakacje.

Renata Dąbrowski
2/5

Jedzenie w hotelu Melia Cayo Santa Maria było mocno średnie, z wyjątkiem baru przy basenie, gdzie była świetna pizza i najlepsze drinki, ale za dodatkową opłatą można było dostać dobrego homara.

Elżbieta Wojciechowski
3/5

Niestety, moje doświadczenie w hotelu Melia Cayo Santa Maria nie było tak pozytywne. Brak ciepłej wody zepsuł całe wakacje, co było bardzo rozczarowujące, zwłaszcza biorąc pod uwagę cenę, jaką zapłaciliśmy. Pomimo miłej obsługi i czystości, problem z wodą wpłynął negatywnie na nasz pobyt. Mam nadzieję, że zarządzanie hotelu poprawi tę kwestię, aby zapewnić lepsze doświadczenia gościom w przyszłości.

Ryszard Wiśniewski
4/5

Pokoje w hotelu były duże, czyste, a obsługa bardzo miła i pomocna, co sprawiło, że pobyt był komfortowy.

Jerzy Dudek
5/5

All Inclusive w hotelu Melia Cayo Santa Maria to prawdziwy luksus - nie trzeba się martwić o nic oprócz relaksu.

Barbara Wiśniewski
2/5

Pomimo ładnej lokalizacji na półwyspie, hotel Melia Cayo Santa Maria nie spełnił moich oczekiwań. Brak opasek i możliwość korzystania z restauracji a la carte była jedyną pozytywną stroną pobytu.

Dariusz Nowak
2/5

Hotel Melia Cayo Santa Maria miał mało animacji i brakowało rozrywek. Dla osób lubiących aktywny wypoczynek był to duży minus.

Jan Zając
2/5

Mimo wysokich oczekiwań, uważam, że obsługa w hotelu Melia Cayo Santa Maria była bardzo przeciętna. Brak profesjonalizmu i zaangażowania.

Adam Jabłoński
3/5

Moim zdaniem hotel Melia Cayo Santa Maria był fantastycznym miejscem na wakacje. Piękna plaża, animacje na wysokim poziomie, pyszne jedzenie i duże, czyste pokoje sprawiły, że mieliśmy wspaniałe doświadczenie. Atmosfera kubańska była niezapomniana, a obsługa była bardzo miła. Gorąco polecam ten hotel każdemu, kto chce odwiedzić Kubę i cieszyć się relaksem w pięknym otoczeniu.

Aleksandra Wojciechowski
4/5

Zdecydowanie polecam pobyt w hotelu Melia Cayo Santa Maria, gdzie można spędzić wakacje w komfortowych warunkach i cieszyć się urokiem Kuby.

Tomasz Kozłowski
4/5

Obsługa była miła i pomocna, a czystość i wyżywienie w hotelu były na wysokim poziomie.

Halina Piotrowski
4/5

Plaże były czyste, a oferta rekreacyjna hotelu, takie jak siatkówka czy sala fitness, sprawiała, że nie brakowało aktywności.

Irena Nowak
5/5

Pomocna obsługa i kontakt z personelem sprawiają, że czuję się mile widziany/a.

Henryk Kowalczyk
4/5

Hotel Melia Cayo Santa Maria jest najlepiej położony na wyspie, oferując trzy plaże, w tym jedną z mini rafą, idealną do snorkelingu.

Ryszard Nowakowski
4/5

W marcu pogoda była super, a hotel Melia Cayo Santa Maria oferował cudowne wschody słońca i piękną plażę z wysokimi falami.

Adam Nowak
4/5

Atmosfera na Kubie była wspaniała, co sprawiło, że cały wyjazd był niezapomnianym doświadczeniem.

Ewa Dudek
5/5

Piękna plaża i cudowne wschody słońca tworzą niezapomniane widoki.

Monika Adamczyk
4/5

Jedzenie było pyszne, z dużym wyborem owoców, w tym owoców morza, a alkohole były również wysokiej jakości.

Irena Dąbrowski
5/5

Salony sprzedaży są eleganckie i dobrze zorganizowane, co dodaje uroku pobytowi.

Marcin Wieczorek
5/5

Last Minute to świetna opcja dla osób poszukujących spontanicznej przygody.

Anna Kaczmarek
2/5

Hotel Melia Cayo Santa Maria był bardzo rozczarowujący. Brak ciepłej wody zepsuł całe wakacje za 13 000 złotych. Nie powinien być tej hotel z propozycji Wakacje.pl.

Kinga Kamiński
4/5

Hotel był czysty, zadbany, a animacje na wysokim poziomie sprawiły, że każdy wieczór był pełen tańców i muzyki kubańskiej.

Tomasz Wieczorek
4/5

Mimo małej ilości animacji, hotel zapewniał wiele opcji rozrywki, a goście mogli korzystać z restauracji a la carte bez opasek.

Anna Jabłoński
5/5

Menu dostępne w hotelu jest zróżnicowane i smaczne, zawsze znajduję coś dla siebie.

Dariusz Stępień

Jestem Dariusz, ekspert i pasjonat strony internetowej Apetiblock Opinie. Moja misja to dostarczanie rzetelnych recenzji produktów, firm i usług. Na moim portalu znajdziesz informacje, których potrzebujesz, oparte na autentycznych opiniach użytkowników. Dzięki mojej wiedzy i zaangażowaniu pomagam innym w dokonywaniu świadomych wyborów zakupowych. Moja pasja do testowania i oceniania różnych produktów sprawia, że zawsze staram się dostarczyć najbardziej wartościowe informacje dla naszej społeczności online.

Go up