Opinie Justyny Mazur Sameli - Krótki przegląd

Justyna Mazur-Samela - Okulista

Justyna Mazur-Samela to lekarz okulista specjalizujący się w chorobach oczu. Ukończyła I Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie oraz odbyła staż specjalizacyjny z okulistyki w różnych renomowanych placówkach medycznych.

O mnie

Nazywam się Justyna Mazur-Samela i jestem lekarzem, specjalistą chorób oczu. Moje zainteresowania skupiają się głównie na chorobach siatkówki i plamki żółtej, zespole suchego oka oraz okulistycznych zabiegach plastycznych. Obecnie pracuję w Ośrodku Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego w Rzeszowie oraz jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego.

Dla Pacjenta

Przyjmowanie pacjentów odbywa się w ramach indywidualnej praktyki lekarskiej. Godziny przyjęć w ciągu tygodnia są ustalane indywidualnie. Można skontaktować się telefonicznie pod numerem 782 566 222.

Oferta

Justyna Mazur-Samela oferuje kompleksową opiekę w zakresie diagnostyki i leczenia chorób oczu. Jej doświadczenie oraz ciągłe pogłębianie wiedzy gwarantują wysoką jakość świadczonych usług.

Rejestracja

Rejestracja na wizytę odbywa się telefonicznie pod numerem 782 566 222. Przyjmowanie pacjentów odbywa się w wyznaczonych godzinach we wtorki i soboty.

Kontakt

Plac Bartosza Głowackiego 19 (wejście od ulicy Szerokiej)

39-400 Tarnobrzeg

Telefon: 782 566 222

Opinie użytkowników

Średnia opinia: 3.61/5.

Jacek Nowak
3/5

Wrażenia po wizycie u Justyny Mazur-Sameli są pozytywne - jej indywidualne podejście do pacjenta, troska o dobro i zdrowie oczu sprawiają, że mogę śmiało polecić ją jako doświadczonego lekarza okulistę.

Marcin Adamczyk
3/5

Justyna Mazur-Samela to lekarz okulista, specjalista chorób oczu, który uzyskał wykształcenie na prestiżowej Akademii Medycznej w Warszawie. Jej doświadczenie obejmuje praktykę w renomowanych klinikach okulistycznych, co świadczy o wysokim poziomie profesjonalizmu.

Marek Jabłoński
4/5

Justyna Mazur-Samela jest wykwalifikowanym lekarzem okulistą, co widać w jej bogatym doświadczeniu oraz specjalizacji w chorobach oczu.

Michał Kowalczyk
4/5

Jej członkostwo w Polskim Towarzystwie Okulistycznym świadczy o uznaniu i szacunku wśród innych profesjonalistów w dziedzinie okulistyki.

Grzegorz Piotrowski
4/5

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu Justyny Mazur-Samela oraz jej zaangażowania w promowanie zdrowia oczu i zapewnianie kompleksowej opieki pacjentom.

Elżbieta Jabłoński
3/5

Jestem pod wrażeniem zaangażowania Justyny Mazur-Sameli w poszerzanie swojej wiedzy okulistycznej poprzez uczestnictwo w kursach, szkoleniach i konferencjach zarówno w kraju, jak i za granicą. To dowód na jej ciągłe dążenie do doskonałości zawodowej.

Marcin Kaczmarek
4/5

Zdecydowanie polecam Justynę Mazur-Samelę jako kompetentnego specjalistę okulisty, który zawsze stawia dobro pacjenta na pierwszym miejscu.

Bożena Majewski
5/5

Justyna Mazur-Samela wykazuje się empatią i troską o dobro pacjentów. Jej podejście do pracy medycznej jest godne podziwu, co sprawia, że wizyty u niej są komfortowe i pełne zaufania.

Renata Jabłoński
2/5

Kontakt z personelem medycznym był utrudniony, a rejestracja telefoniczna była uciążliwa i trudna do przeprowadzenia. Brak profesjonalizmu w obsłudze pacjentów.

Aleksandra Jankowski
5/5

Jestem zachwycony/a profesjonalizmem oraz skutecznością leczenia, jakie otrzymałem/am od Justyny Mazur-Samela. Jej wiedza i doświadczenie sprawiają, że mogę całkowicie zaufać jej opiece nad moimi oczami.

Ewa Szymański
3/5

Jestem zadowolony z faktu, że Justyna Mazur-Samela specjalizuje się w chorobach siatkówki i plamki żółtej oraz zespołem suchego oka, co wskazuje na jej specjalistyczną wiedzę i umiejętności w tych obszarach.

Stanisław Król
5/5

Z czystym sumieniem mogę polecić Justynę Mazur-Samelę jako doskonałego lekarza okulisty. Jej kompetencje oraz zaangażowanie w pracę sprawiają, że jestem pewny/a, że jestem w najlepszych rękach.

Ewa Zając
5/5

Jestem wdzięczny/a za profesjonalizm i precyzję, z jaką Justyna Mazur-Samela diagnozuje i leczy choroby oczu. Jej zaangażowanie w poszerzanie wiedzy okulistycznej przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług.

Magdalena Król
3/5

Jako pacjent czuję się komfortowo wiedząc, że Justyna Mazur-Samela jest członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego, co daje mi pewność, że moje oczy są powierzone profesjonaliście, który podąża za najnowszymi trendami w dziedzinie okulistyki.

Roman Krawczyk
2/5

Moje doświadczenie wizyty u Justyny Mazur-Samela było bardzo niezadowalające. Zostałam potraktowana pochopnie i bez żadnego zainteresowania moimi problemami z oczami.

Halina Jaworski
2/5

Po wyjściu z gabinetu nie czułam się dobrze zdiagnozowana ani wyleczona. Wrażenie, że lekarz nie poświęcił mi wystarczająco czasu i uwagi, było bardzo przytłaczające.

Jolanta Kozłowski
4/5

Praca Justyny Mazur-Samela w renomowanym Ośrodku Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego w Rzeszowie potwierdza jej wysoką reputację w branży okulistycznej.

Mariusz Stępień
5/5

Jestem bardzo zadowolony/a z jakości opieki okulistycznej, jaką otrzymałem/am od Justyny Mazur-Samela. Jej doświadczenie i wiedza sprawiają, że czuję się w pełni zaopiekowany/a i pewny/a swojego zdrowia oczu.

Marcin Majewski
2/5

Po wizycie u Justyny Mazur-Samela czułam się bardziej zdezorientowana niż przed. Brak jasnych wyjaśnień co do mojego stanu zdrowia i planu leczenia.

Henryk Adamczyk
5/5

Justyna Mazur-Samela jest wyjątkowym lekarzem, specjalistą chorób oczu, który ukończył renomowaną Akademię Medyczną w Warszawie. Jestem pod wrażeniem jej profesjonalizmu i zaangażowania w pracę.

Monika Grabowski
4/5

Jej zaangażowanie w ciągłe doskonalenie się poprzez udział w kursach, szkoleniach i konferencjach zarówno w kraju, jak i za granicą świadczy o profesjonalizmie i trosce o pacjentów.

Jacek Zieliński
4/5

Zainteresowanie Justyny Mazur-Samela chorobami siatkówki i plamki żółtej oraz zespołem suchego oka, świadczy o jej głębokiej wiedzy i specjalizacji w tych obszarach.

Stanisław Nowak
2/5

Ogólnie mój pobyt w gabinecie okulistycznym Justyny Mazur-Samela nie pozostawił pozytywnego wrażenia. Brak empatii i zaangażowania w leczeniu pacjentów.

Henryk Majewski

Jestem Henryk, dziennikarz z pasją do pisania recenzji na stronie internetowej Apetiblock Opinie. Moja praca polega na dzieleniu się rzetelnymi opiniami na temat różnych produktów, firm i usług, aby pomóc użytkownikom w podjęciu właściwej decyzji zakupowej. Moje recenzje oparte są na autentycznych doświadczeniach i opinii innych użytkowników, co sprawia, że portal jest niezwykle wartościowym źródłem informacji. Zapraszam do odwiedzania strony i odkrywania, czego szukasz!

Go up