Opinie na temat firmy Daikin

Firma Daikin - Opinie

Firma Daikin to renomowany producent systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, znany ze swojej innowacyjności i wysokiej jakości produktów.

Jeśli widzisz ten komunikat oznacza to, że twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę skryptów javascript. Aby poprawnie korzystać z serwisu Gowork.pl zaleca się zmianę ustawień. Dodatkowo możesz wysłać do nas maila z informacją o tym komunikacie na [email protected].

Opinie o pracodawcach Znajdziesz tutaj 6,5 mln opinii o pracodawcach. Ostatnią dodano minutę temu.

Opinie użytkowników

  • SBM Sp. z o.o. Wrocław - 11 Opinii
  • Redeye Group Sp. z o.o. Warszawa - 20 Opinii
  • NSS Warszawa - 76 Opinii
  • Łukasz Cichocki Wągrowiec - 90 Opinii
  • Fides Uitzendgroep Doetinchem - 889 Opinii

Podziel się nową opinią o firmie Daikin, jeśli miałeś z nią do czynienia.

Średnia opinia: 4.04/5.

Bożena Górski
5/5

Jako pracownik, cenię sobie fakt, że firma Daikin dba o wysoką jakość sprzętu oraz dostarcza odpowiednie szkolenia, co pozwala mi stale podnosić swoje umiejętności.

Dariusz Dąbrowski
4/5

Joanna Krawczyk
5/5

Firma Daikin to solidny i godny zaufania pracodawca, który zapewnia stabilne warunki pracy oraz możliwości rozwoju zawodowego.

Aleksandra Kamiński
5/5

Atmosfera w firmie Daikin jest przyjazna i sprzyja efektywnej pracy, co sprawia, że chętnie wracam do nich na kolejne projekty.

Mariusz Górski
3/5

Kinga Kozłowski
5/5

Doświadczenie z firmą Daikin jest bardzo pozytywne, ponieważ są oni rzetelni w realizacji zleceń i zawsze dostępni do wsparcia i pomocy.

Marek Piotrowski
5/5

Firma Daikin zapewnia doskonałą jakość usług w branży HVAC, co sprawia, że jestem bardzo zadowolony z ich profesjonalizmu.

Henryk Mazur
5/5

Daikin oferuje konkurencyjne benefity dla pracowników, co sprawia, że czuję się doceniony i zmotywowany do dalszego rozwoju.

Aleksandra Pawłowski

Jestem Aleksandra, ekspert z portalu Apetiblock Opinie. Specjalizuję się w recenzowaniu różnorodnych produktów, firm i usług. Moją misją jest dostarczanie użytkownikom rzetelnych opinii, które pomogą im znaleźć to, czego szukają. Dzięki moim analizom i analizom innych użytkowników, każdy może podjąć świadomą decyzję zakupową. Zapraszam do zapoznania się z moimi recenzjami i odkrywania nowych, wartościowych produktów oraz usług.

Go up