Opinie o firmie Krysiak: Co warto wiedzieć

Firma Krysiak - Opinie

Krysiak Sp. z o.o. od 1990 roku nieustannie pracuje nad tym, by zapewnić swoim Klientom najlepszej jakości maszyny i urządzenia ogrodnicze znanych marek. Nasza działalność nie sprowadza się jednak tylko do sprzedaży. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów prowadzimy na terenie całego kraju punkty serwisowe, a także wypożyczalnie sprzętu ogrodniczego. Posiadamy bogatą ofertę sprzętu ogrodniczego renomowanych europejskich producentów, których jesteśmy przedstawicielami i dystrybutorami. Warto wymienić tutaj chociażby takie marki, jak Texas, Grizzly, Limpar, Gloria czy GF. Stawiamy na jakość, dlatego cały czas udoskonalamy nasz asortyment.

W ramach działalności firmy Krysiak Sp. z o.o. na terenie całej Polski funkcjonuje sieć serwisowa – 180 autoryzowanych punktów serwisowych oraz Serwis Centralny. W każdym z punktów nasi Klienci mają możliwość skorzystania z serwisu zarówno gwarancyjnego, jak i pogwarancyjnego. Zapewniamy między innymi części zamienne do urządzeń ogrodniczych i silników spalinowych Briggs & Stratton oraz innych silników występujących w oferowanych przez nas urządzeniach.

Opinie użytkowników

  • Data: 2024-06-12T12:18:35+00:00
  • Opinia: Bez specjalnych fajerwerków ale obsługa szybka i sprawna. Ocena: 4 / 5
  • Translate: Translate

  • Data: 2024-06-12T09:30:29+00:00
  • Opinia: Polecę was innym. Ocena: 4 / 5
  • Translate: Translate

  • Data: 2024-06-12T07:35:00+00:00
  • Opinia: Wszystko ok. Ocena: 5 / 5
  • Translate: Translate

Średnia opinia: 4.11/5.

Maria Kowalczyk
3/5

Ryszard Kamiński
4/5

Magdalena Włodarczyk
2/5

Nie byłem zadowolony z obsługi firmy Krysiak. Zamówienie zostało zrealizowane bez entuzjazmu, a obsługa nie była wystarczająco pomocna.

Jan Nowicki
5/5

Dariusz Stępień

Jestem Dariusz, ekspert i pasjonat strony internetowej Apetiblock Opinie. Moja misja to dostarczanie rzetelnych recenzji produktów, firm i usług. Na moim portalu znajdziesz informacje, których potrzebujesz, oparte na autentycznych opiniach użytkowników. Dzięki mojej wiedzy i zaangażowaniu pomagam innym w dokonywaniu świadomych wyborów zakupowych. Moja pasja do testowania i oceniania różnych produktów sprawia, że zawsze staram się dostarczyć najbardziej wartościowe informacje dla naszej społeczności online.

Go up